Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Armėnijos spalvos ir nuostabusis Sakartvelas (Gruzija)9 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai, 3 pietūs, 4 vakarienės, + DOVANA Čiurčchelà ir "Motinos duonos" gaminimas

nuo 1049 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitės pasiūlymai

Kelionės datos

2023-10-12 – 2023-10-20

vietų yra

1049 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Nakvynės viešbučiuose;
 • 8 pusryčiai;
 • 3 pietūs;
 • 4 vakarienės;
 • transporto paslaugos;
 • buteliukas vandens kiekvieną dieną;
 • DOVANA - Čiurčchelà ir Motinos duonos gaminimo meistriškumo kursai;
 • vyno degustacija Signaghy mieste;
 • vietinių gidų paslaugos Sakartvele ir Armėnijoje;
 • kelionės vadovas, kartu vykstantis iš Lietuvos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- likę pietūs ir vakarienės;
- mokami objektai pažymėti žvaigždute - 70 Eur;
- asmeninės išlaidos;
- priemoka už vienvietį numerį - 150 Eur;

Pastabos

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Sakartvelą čia: https://keliauk.urm.lt/location/sakartvelas-gruzija

Kelionės programa

 • 1

  VILNIUS - KUTAISI

  Skrydis Vilnius - Kutaisis. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2

  diena

  Papusryčiausime viešbutyje ir pradėsime kelionę nuo vieno žinomiausių natūralios gamtos stebuklų – Martvilio kanjono*, kuriame išlikę prieš milijonus metų gyvenusių dinozaurų ir kitų seniai išnykusių gyvūnų kaulai ir vieni seniausių žmonių griaučių. Kanjone visada vėsu, galima pailsėti nuo karščio, išsimaudyti, net jei ir oro temperatūra siekia +40° C. Esant galimybei, čia pasiplaukiosime laiveliu vingiuojančia upe, tarp kanjonų ir krioklių. Iš ten vyksime į Prometėjo urvus*, primenančius graikų mitų Hado požemio pasaulio karalystę. Juose grožėsimės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais, sustingusiais kriokliais, požeminiais ežerais. Tiesa, urvo ilgis siekia 1,4 kilometro, o jo viduje išsidėstęs net 400 metrų ilgio požeminis ežeras! Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė Kutaisyje.

 • 3

  diena

  Po pusryčių keliausime Borjomi kryptimi – tai hidroterminis kurortinis miestas Sakartvelo pietvakariuose, kuris visame pasaulyje garsėja savo mineralinio vandens švarumu, gydomosiomis savybėmis, poilsio kompleksais ir vandens gydyklomis. Čia lankosi įvairių širdies, nervų, skrandžio sveikatos problemų turintys žmonės. Aplankysime vieną didžiausių, seniausių parkų Sakartvele - Borjomi-Kharagauli nacionalinį parką, kuris garsėja savo floros ir faunos įvairove, o daugelis gyvūnų ir augalų yra įtraukti į Raudonąją knygą. Taip pat pasimėgausime dviejų rūšių mineraliniu vandeniu. Sočiai papietavę vietiniame restorane tęsime savo kelionę po Sakartvelą. Vyksime į sostinę – Tbilisį. Miesto pavadinimas kilęs iš senosios kartvelų kalbos žodžio „Tpili“, kuris reiškia šilta, o Tbili arba Tbilisis („šilta vieta“) buvo suteiktas miestui dėl jame esančių daugybės sieros karštųjų šaltinių. Laivas laikas ir nakvynė Tbilisyje.

 • 4

  diena

  Gruzija Tbilisi

  Sočiai papusryčiavę vyksime į pirmają Sakartvelo sostinę – Mccheta, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankysime miesto muziejų. Vėliau vyksime į stačiatikių krikščionių katedrą – Svetitskhoveli, kuri pirmą kartą buvo pastatyta IV a. Taip pat aplankysime šeštojo amžiaus kartvelų ortodoksų senovinę šventyklą – Jvari vienuolyną. Priėmus krikščionybę, šioje teritorijoje buvo iškeltas kryžius, kuris buvo garbinamas kitų Kaukazo krikščioniškų tautų. Prie kryžiaus buvo pastayta maža bažnyčia, o VI a. pabaigoje ir VII a. buvo pastatyta didelė šventykla, dabar žinoma kaip Jvari vienuolynas. Papietausime Mtskheta mieste degustuodami vietinį maistą ir grįšime į Tbilisį. Čia mūsų lauks ekskursija po senąją miesto dalį. Lyno keltuvu* kelsimės į Mtatsmindą, kitaip vadinamą Šventuoju kalnu. Tai viena populiariausių miesto įžymybių ir aukščiausias miesto taškas, nuo kurio atsiveria nuostabus viso miesto vaizdas. Naktį praleisime Tbilisio viešbutyje.

 • 5

  diena

  Papusryčiavę išvyksime į istorinį Kachetijos regioną. Čia aplankysime Šv. Ninos vienuolyną Bodbėje – tai kartvelų ortodoksų vienuolynas – kompleksas ir Bodbės vyskupų buveinė. Pasak legendos, Šv. Nina mirė sulaukusi 60 metų Bodbėje 335 m. po Kristaus. Savo gyvenimą paskyrė keliavimui po šalį, gydė žmones ir skelbė krikščionybę. Ji paprašė būti palaidota Sakartvele, kur praleido visą savo gyvenimą. Karalius Mirianas norėjo perkelti jos karstą į Mtskhetą, bet nepavyko. Iš pradžių šioje vietoje buvo pastatyta nedidelė šventovė kankinio Šv. Jurgio garbei, tačiau ji neišliko. 850 m. šventyklos vietoje buvo pastatyta katedra, kuri stovi dar ir šiandien. Persikelsime į Sighnaghi - meilės miestą. Yra žinoma, kad poros atvyksta į šį miestą susituokti, čia santuokos sakramentą galima priimti bet kuriuo paros metu. Mūsų lauks ekskursija po miestą ir apsilankymas vyninėje, kur degustuosime trijų rūšių vietinį vyną ir chachos – vynuogių degtinę. Vėliau vyksime vakarieniauti pas vietinę šeimą. Sočiai pavakarieniavę pradėsime edukaciją, kurios metu gaminsime kartvelietiškus „Snickers“ – Čiurčchelà ir kepsime kartvelo motinos duoną. Naktį praleisime Tbilisio viešbutyje.

 • 6

  diena

  Sočiai papusryčiavę keliaujame susipažinti su pietų Sakartvele esančiu viduramžių miestu – Achalcichė. Miesto tvirtovė buvo svarbiausias regiono orientyras, todėl ir pavadinimas reiškia „naująją tvirtovę“. Šis miestas yra žinomas dėl čia stovinčio didžiulio XII a. įtvirtinimo, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas - Rabatis pilis*. Dieną praleisime pilyje, o vakare tęsime pažintį su kartvelų maisto kultūra vietinės virtuvės restorane. Laisvas laikas ir nakvynė Akhalsitke mieste.

 • 7

  diena

  Po pusryčių viešbutyje keliausime į senovinį uolų vienuolyną – Vardzija*. Čia buvo gyvenama nuo pat bronzos laikų ir XI – XIII a. Tai didžiulis žmogaus sukurtų urvų, kurie buvo iškalti sienose, kompleksas. Urvai driekiasi išilgai uolos 500 m. ir 19 pakopų. Apžiūrėję vienuolyną ir jo apylinkes pietausime pas vietinę šeimą. Po sočių pietų keliausime link Armėnijos sienos. Kirtę sieną aplankysime Giumri miestą – tai antras pagal dydį Armėnijos miestas ir Širako provincijos administracinis centras. Toliau tęsime kelionę į Armėnijos sostinę, didžiausią ir vieną seniausių miestų pasaulyje – Jerevaną. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutje Jerevane.

 • 8

  diena

  Pusryčiausime viešbutyje. Dieną pradėsime nuo ekskursijos po Jerevano miestą. Apžiūrėsime Etchmiadzin katedrą, kuri buvo pastatyta IV a. pradžioje. Manoma, kad tai yra seniausia katedra Armėnijoje. Dėl savo svarbos armėnų religijai ir kultūrai katedra buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Toliau vyksime į garsųjį brendžio gamybos fabriką* ir genocido aukų muziejų*. Turėsime laisvo laiko apžiūrėti miestą savarankiškai, įsigyti lauktuvių. Sočiai pavakarieniavę nakvosime viešbutyje Jerevane.

 • 9

  diena

  Po pusryčių keliaujame į viduramžių laikus menančią Armėnijos provinciją Kotajų. Čia rasime iš dalies gretimame kalne iškaltą ir uolų apsuptą Gegardo vienuolyną. Pagrindinė koplyčia pastatyta 1215 m. Vienuolyno kompleksą IV a. įkūrė Grigalius Apšvietėjas, šventojo šaltinio olos vietoje. Taigi iš pradžių vienuolynas buvo pavadintas Ayrivank, o tai reiškia „olos vienuolynas“. Šiandien įprastai vartojamas vienuolyno pavadinimas Geghardas arba dar Geghardavankas, reiškiantis „Kopos vienuolynas“. Savo kelionę baigsime ir su vietiniais gidais atsisveikinsime Jerevano oro uoste. Skrydis Jerevanas – Vilnius.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2023-10-12 – 2023-10-20

vietų yra

1049 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Svaneti regionas

Pažintis su Sakartvelu (Gruzija)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • nuo 699 €

Gruzija

Pažintis su Sakartvelu + poilsis prie jūros

Pažintinė-poilsinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 949 €

Kalėdinė Varšuva

Kalėdinis Varšuvos ir Krokuvos žavesys

Į kainą įskaičiuotas baseinas ir pirčių zona viešbutyje

 • 199 €