Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Beniliuksas: Liuksemburgas,Belgija,Olandija6 d.

 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Beniliuksas - tikras trijų Europos monarchijų deimantas, kviečiantis keliautojus susipažinti su savo karališkuoju pradu. Vienos kelionės metu pasinerkite į karališkus nuotykius, atraskite nuostabius senamiesčius, susipažinkite su istorija bei plaukite nuostabiais miesto kanalais. Jei norite pajausti karalių laikų dvasią, Beniliuksas kaip tik Jums!
Kelionės akcentai:

 • Ekskursija po Leipcigą, kurios metu aplankysite Senąją rotušę, Getės paminklą bei nuostabias bažnyčias;
 • Ekskursija po Liuksemburgą, aplankant Notre Dame katedrą, Le Bock tvirtovę bei „Aukštutinio miesto“ terasą;
 • Ekskursija po Briuselį, kurios metu susipažinsite su senamiesčiu, Gran Plias aikšte bei Briuselio simboliu „berniuko“ statula;
 • Pažintis su imperatoriaus Karolio V-ojo gimtine Gentu;
 • Briugė – vienas iš geriausiai Europoje išsilaikiusių viduramžių miestų;
 • Pažintis su Amsterdamu, aplankant garsųjį gėlių turgų, Rotušės aikštę ir kitas gražiausias miesto vietas.

Kelionės datos

2023-05-09 – 2023-05-14

vietų yra

589 € Pirkti

2023-06-13 – 2023-06-18

vietų yra

589 € Pirkti

2023-07-18 – 2023-07-23

vietų yra

589 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė patogiu autobusu,
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • Ekskursinė programa,
 • Kelionės vadovo  paslaugos,
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~ 60 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR.

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4000 km
Išvykimo laikai:
3:00 val. Vilnius spaudos rūmų aikštelė;
4:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K;
5:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties.

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Ankstyvą rytą pajudėsime iš Lietuvos. Keliausime per Lenkiją iki nakvynės vietos viešbutyje.

 • 2

  2 diena.

  Leipcigo rotušė

  Po pusryčių per Vokietiją vyksime į Leipcigą. Ekskursijos po senamiestį metu gėrėsimės Augusto aikšte su įžymiuoju Mendės fontanu, klausysimės istorijų apie Leipcigo universitetą, Leipcigo operos rūmus, Nikolajaus bažnyčią bei Senąją biržą. Taip pat vaikštinėdami gatvelėmis aplankysime garsiojo literatūros klasiko Gėtės paminklą, Medlerio pasažą ir garsiąją kavinę „Auerbacho rūsys“, kurios įėjimą puošia personažai iš Gėtės filosofinės tragedijos „Faustas“. Po pažinties su personažais, tęsime savo kelionę po Leipcigo centrą ir aplankysime turgaus aikštę su Senąja rotuše - vienu gražiausių renesanso stiliaus pastatų Vokietijoje, bei nuostabiais pirklių namais, Tomo bažnyčia ir Naująja rotuše. Kupini įspūdžių po ekskursijos Leipcige, išvyksime link Liuksemburgo – vienos mažiausių Europos šalių. Nakvosime viešbutyje Vokietijoje ir ruošimės kitos dienos nuotykiams.

 • 3

  3 diena.

  Liuksenburgo panorama

  Po ankstyvų pusryčių atvyksime į Liuksemburgą. Nuo „Aukštutinio miesto“ terasos grožėsimės lyg ant delno atsiveriančia miesto panorama. Leisimės į ekskursiją po Liuksemburgą, kurios metu aplankysime Konstitucijos aikštę, Notr-Dam katedra, rotušę, Vilhelmo II aikštę bei prabanga tviskančius Karalių rūmus. Taip pat grožėsimės seniausia miesto bažnyčia – Šv. Mykolo bažnyčia bei pasijusime tikrais monarchais, aplankydami senąją grafų tvirtovę Le Bock, įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pavakarę atvyksime į Briuselį. Klaidžiosime vakarinio senamiesčio gatvelėmis, pasisvečiuosime Gran Plias - vienoje gražiausių aikščių Vakarų Europoje, susipažinsime su miesto simboliu „berniuku“, aplankysime senąją biržą, Šv. Mykolo katedrą, pasinersime į tūkstančius knygų Karališkoje bibliotekoje bei nusikelsime į praeitį Karalių rūmuose. Po ilgos dienos, keliausime ilsėtis į viešbutį.

 • 4

  4 diena.

  Gravensteen pilis, Gentas

  Po pusryčių išvyksime į imperatoriaus Karolio V-ojo gimtinę – Gentą. Leisimės į ekskursiją po miestą, aplankydami gildijų galią simbolizavusį ,Šv. Mykolo tiltą, viduramžių laikus menančią varpinę bei grafų pilį – tvirtovę.Užsuksime į Šv. Bavo katedrą - kuri garsi yra "Dievo avinėlio"altoriumi,  nutapytu dar XV am.,  Vėliau vyksime į Briugę – vieną žaviausių ir geriausiai išsilaikiusių viduramžių miestų Europoje. Vaikščiodami pėsčiomis, aplankysime Didžiąją turgaus aikštę su Belforto bokštu, Šv. Kraujo baziliką, Šv. Mergelės bažnyčią, glaudžiančią unikalią Mikelandželo „Dievo motinos su kūdikiu“ skulptūrą. Laisvu laiku siūlome plaukti miesto kanalais arba pasivažinėti karieta. Vakare vyksime ilsėtis į viešbutį.

 • 5

  5 diena.

  Amsterdamo kanalas

  Anksti papusryčiavę keliausime į Amsterdamą. Ekskursijos po miestą metu, leisimės supažindinami su Rotušės aikšte, nuostabiuoju Singel kanalo gėlių turgumi, Dam aikštė su žymiuoju laisvės paminklu, Karalių rūmai, kurių fasadą puošia skluptūros pabrėžančios miesto jūreivių didybę, Naujoji bažnyčia-vieta, kur karūnuojami Olandijos monarchai, "Raudonųjų žibintų" kvartalas ir kt.  Esant galimybei, plauksime laivu Amsterdamo kanalais ir gėrėsimės atsiveriančiais miesto vaizdais. Laisvu laiku galėsite apsilankyti Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejuje. Po pietų išvyksime link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 • 6

  6 diena.

  Papusryčiavę iškeliausime namo per Vokietiją ir Lenkiją. Vėlai naktį grįšime į Lietuvą.

2023-05-09 – 2023-05-14

vietų yra

589 € Pirkti

2023-06-13 – 2023-06-18

vietų yra

589 € Pirkti

2023-07-18 – 2023-07-23

vietų yra

589 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės