Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Vokietijos Bavarijos miestai5 d.

 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės

Bavarija – tai neeilinis, turtingą istoriją turintis kraštas, besididžiuojantis turtingu romėnų palikimu, baroko tvirtovėmis, pilimis, įkvėpusiomis patį Voltą Disnėjų, vaizdingais Alpių peizažais, šimtmečius skaičiuojančiomis aludėmis ir pasaulinio garso šventėmis. Ar čia jau lankėtės? Specialiai Jums paruošėme neįtikėtiną maršrutą, kurio metu išvysite ne vieną ir ne du, o net tris reikšmingiausius Bavarijos miestus!

Kelionės akcentai:

 • Viduramžių miestas Niurnbergas, kur susipažinsime su garsiojo Albrechto Diurerio palikimu, pasisvečiuosime pilyje, kurioje apsilankė visi vokiečių imperatoriai;
 • Slaptoji Vokietijos sostinė Miunchenas, kuriame išvysime rotušę, iš kurios Miuncheno „Bayern“ sutinka šėlstančius gerbėjus bei pažinsime kitus objektus;
 • Nimfų pilis, kurioje stebėsime deivės Floros ir jos nimfų malonumus, taip pat aplankysime čia veikiantį seniausią Europoje porceliano fabriką;
 • UNESCO įvertintas Rėgensburgas, kuriame saugoma daugiau nei 1500 pastatų, dalį kurių pažinsime ekskursijos metu;
 • Vizitas „Dešrelių virtuvėje“, kurioje dešrelės ruošiamos jau nuo XII a.

Kelionės datos

2024-04-17 – 2024-04-21

vietų yra

469 € Pirkti

2024-06-12 – 2024-06-16

vietų yra

469 € Pirkti

2024-08-21 – 2024-08-25

vietų yra

469 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokamiems objektams  reikia turėti ~ 40 EUR
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuota.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 100 EUR

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3300 km.

Išvykimo laikai:
4:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė;
5:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K;
6:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties arba Marijampolė, Kauno g.130 prie degalinės Cirkle K.Alytaus arba Marijampolės – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams. 

 

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Labai anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją. Vakare pasieksime nakvynės vietą Lenkijos–Vokietijos pasienyje.

 • 2

  diena

  Niurnbergo katedra

  Po pusryčių keliausime per Vokietiją į vieną geriausiai žinomų šalies regionų – Bavariją. Atvyksime į viduramžių miestą Niurnbergą. Tai antras pagal dydį Bavarijos miestas, kadaise buvęs Šventosios Romos imperijos dalimi – svarbus amatų ir prekybos centras. Su Niurnbergu susipažinsime ekskursijos metu. Diurerio namas, kuriame 20 metų gyveno ir vienus reikšmingiausių renesanso epochos paveikslų nutapė garsusis vokietis Albrechtas Diureris. Šis namas – tai ne tik vieta, menanti žymųjį menininką, tačiau ir istorijos bei architektūros paminklas – vienas iš kelių išlikusių burgherių namų, menančių miesto aukso amžių. Šiandien pastate eksponuojami menininko darbai, taip pat istorijos mylėtojai gali susipažinti su tipiniu XV a. interjeru. Čia pažintis su kūrėju nesibaigs – Niurnbergas – miestas, kuriame jis gyveno ilgiau nei 50 metų, tad stiprus ryšys su vietove atsispindi ne tik kūrėjo darbuose, bet ir miesto architektūroje. Netoli menininko namo pastebėsime rotušę. Viduramžius menančiame statinyje eksponuojami darbai, įkvėpti menininko eskizų. Klaidžiodami viduramžių gatvelėmis pamatysime įspūdingą fontaną, užsuksime į seniausią mieste Šv. Zėbaldo bažnyčią, pastatytą 1215 m. romaniniu stiliumi, tačiau po šimtmečio įgijusią daug gotikos bruožų. Kaip ir daugelis kitų Vokietijos šventovių, Antrojo pasaulinio karo metu ji buvo suniokota, tad kelionės metu pamatysime 1957 m. rekonstrukcijos rezultatą. Apsilankysime įspūdingiausiame miesto objekte – imperatoriškoje pilyje, kuri jau nuo XII a. buvo tokia reikšminga, kad 1050 – 1571 m. čia apsilankė visi vokiečių imperatoriai. Šventosios Romos imperijos laikais ši tvirtovė buvo svarbiausias statinys, tapęs aukščiausios valdžios ir galios sinonimu. Turėdami laisvo laiko galėsime paragauti žymiųjų Niurnbergo dešrelių, dūmų skonio alaus ar imbierinių meduolių. Vakare vyksime viešbučio link.

 • 3

  diena

  Miunchenas

  Po pusryčių atvykstame į Miuncheną – Bavarijos sostinę. Tai pats didžiausias Bavarijos miestas, neretai vadinamas slaptąja Vokietijos sostine. Žvalgysimės po senamiestį: žavėsimės senąja miesto rotuše, turinčia gotikos ir baroko periodams būdingų bruožų bei naująja neogotikine rotuše, kurioje valdžios organai darbą pradėjo 1874 m. Pastato reikšmingumą įrodo tai, kad mylimiausia miesto komanda Miuncheno „Bayern“ po svarbių pergalių pastato balkone sutinka šėlstančius gerbėjus. Tęsdami pažintį su Bavarijos sostine pamatysime daugybę senųjų bažnyčių, apžvelgsime Marijos aikštę – šurmuliuojantį miesto centrą, pavadinimą įgavusį nuo jo centre stovinčios Švč. Mergelės Marijos paminklo, dairysimės po Neuhauserstrasse – centrinę pėsčiųjų gatvę, kurioje telkiasi jaukios kavinukės bei parduotuvėlės. Laisvu laiku galėsite atsipalaiduoti garsiausia pasaulio alude tituluojamoje Hofbrauhaus, kuri buvo įkurta XVI a. Deja, ši vieta mena ne vien smagias akimirkas: joje kalbas skaitė brutalusis diktatorius Adolfas Hitleris. Apžiūrėję senąjį miestą ekskursiją tęsime Bavarijos princų ir karalių vasaros rezidencijoje – Nimfų pilyje. Tai vieni dailiausių rūmų Europoje, kurių interjeras pasakoja apie deivės Floros ir jos nimfų malonumus. Apžiūrėsime Vitelsbachų dinastijos atstovų gyvenamuosius apartamentus, priėmimų ir iškilmių sales, Gražuolių galeriją, karališkąsias arklides, užsuksime į pilyje veikusį seniausią Europoje porceliano fabriką. Pasigrožėję bavariškuoju paveldu ilsėsimės viešbutyje Vokietijoje. 

 • 4

  diena

  shutterstock 1Regensburgas

  Po pusryčių vyksime į Rėgensburgą – miestą, kurio senamiestis puikiai išsaugojo viduramžių dvasią, tad jo išskirtinumą įvertino pati UNESCO jį įtraukdama į kultūros paveldo sąrašą. Kur rasite kitą tokį miestą, kuriame yra sutelkta daugiau nei 1500 saugomų pastatų?! Dalį jų pažinsime ekskursijos metu. Ryškiai geltona senoji rotušė, mieste stovinti jau daugiau nei 700 metų, dėl savo reikšmingumo ir unikalaus interjero tapo tokių gerai Vokietijoje žinomų ir gausiai vartojamų posakių kaip „pastatyti kažką ant ilgo suolelio“ (kažką atidėti) ar „sėdėti prie žalio stalo“ (priimti reikšmingus sprendimus) autore. Pasiekę Švento Petro katedrą galvas kelsime aukštai į dangų, kad pamatytumėme gotikinės gražuolės, kurios bokštai siekia 105 metrų aukštį, smaigalius. Vaikščiodami senamiesčio gatvelėmis užsuksime į Domininkonų vienuolyno kiemą. Ši šventovė išskirtinė tuo, jog šalį krėtus baisiausiems politiniams įvykiams: Trisdešimtmečiam karui, Prancūzijos revoliucijai ir Antrajam pasauliniam karui, ji funkcionavo be sustojimo. Kitas stotelė –  auksinis bokštas, dar vadinamas „namu–bokštu“. Pastatas viduramžiais funkcionavo kaip turtingo pirklio šeimos galios simbolis. Šis 50 metrų aukščio bokštas nepaliks abejonių – įsitikinsite, kad prieš jūsų akis – viduramžių milijonieriaus nuosavybė. Statinys – ne vienintelis turtingos šeimos statusą liudijantis paveldo objektas. Kitas toks – akmeninis tiltas, sukonstruotas galingiausių miesto giminių lėšomis. Įspūdingo 300 metrų ilgio tilto pabaigoje išvysite devynių aukštų bokštą ant kurio puikuojasi pusiau nuogo vyro, užsidengusio akis, skulptūra šalia kurios matomas užrašas „Schuck, wie heiß” (kaip karšta). Manoma, kad tokie žodžiai pasirinkti ne veltui – 1135 metų vasara, kai tiltas buvo konstruojamas, buvo neįprastai karšta. Aplankę istorinius objektus užsuksime  į seniausią miesto užeigą – „Dešrelių virtuvę“ (Wurstküche), kurioje, manoma, dešrelės ruošiamos jau nuo XII a. Jei turėsime galimybę, plauksime laivu Dunojaus upe besigerėdami miesto panoramomis. Vakare keliausime per Vokietiją, nakvosime viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

 • 5

  diena

  Po pusryčių keliausime per Lenkiją. Vėlai vakare pasieksime Lietuvą.

Atsisiųsti programą

2024-04-17 – 2024-04-21

vietų yra

469 € Pirkti

2024-06-12 – 2024-06-16

vietų yra

469 € Pirkti

2024-08-21 – 2024-08-25

vietų yra

469 € Pirkti

2024-09-18 – 2024-09-22

vietų yra

469 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės