Kelionės kaina
0 € 1739 €
Kelionės kaina
0 € 1739 €

BULGARIJA - Imperial Resort 4*8 d.

Mėgstantiems kokybišką poilsį

nuo 623 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- įsikūręs ramioje vietoje
- SPA centras
- daug veiklos vaikams ir suaugusiems
- „viskas įskaičiuota“

Kelionės datos

2021-08-28 – 2021-09-04

Standard tipo numeris

642 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-08-28 – 2021-09-04

Standard tipo numeris

669 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-08-28 – 2021-09-04

2 Bedrooms Apartment

744 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

Standard tipo numeris

623 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

Standard tipo numeris

645 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

2 Bedrooms Apartment

702 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Burgasas – Vilnius arba Vilnius – Varna - Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „IMPERIAL RESORT “ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „AI-viskas įskaičiuota“.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokestis

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Norintiems vykti į ekskursijas, kurios vyksta kitose šalyse (pvz. Stambulas), BŪTINA su savimi turėti pasą, o ne ATK.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.imperialsunnybeach.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  bulgarija-sunny-beach-Imperial-Resort-view

  Iki Burgaso oro uosto: ~25 km
  Iki Burgaso centro:      ~35 km
  Iki Varnos oro uosto: ~105 km
  Iki kurorto centro:         ~3 km
  Iki paplūdimio:        ~150 m

   

   

   

  Egiptietišku stiliumi įrengtas 4* viešbučių kompleksas, įsikūręs ramioje pietinėje Saulėto kranto dalyje, netoli Nesebaro miesto. Paskutinį kartą atnaujintas 2017 m. Viešbutį sudaro du pastatai: Imperial Sands ir Imperial Beach. Viso yra 496 numeriai. Interjere gausu papirusų, statulų, egiptietiškų dekoracijų. Komplekso teritorijoje yra 2 restoranai („Casablanka“ ir „Aleksandrija“), a la carte restoranas, 4 barai, 2 atviri baseinai, uždaras baseinas, SPA centras, 4 konferencijų salės, parduotuvė, valiutos keitykla, belaidis internetas, bagažo saugojimo kambarys, automobilių nuoma. Siūlomos pramogos: treniruoklių salė, aerobika, futbolas, paplūdimio tinklinis, stalo tenisas, biliardas, smiginis, kosmetinės procedūros, pirtis, turkiška pirtis, sauna, sūkurinė vonia, vandens masažo vonia, masažas, pramoginiai renginiai. Vaikams yra skyrius vaikams pagrindiniame baseine, vaikų klubas, žaidimų aikštelė, pramoginiai renginiai vaikams. Rekomenduojamas ramiam poilsiui.

 • Paplūdimys

  Miesto, smėlio paplūdimys, apie 150 m atstumu nuo viešbučio. Skėčiai, gultai už papildomą mokestį.

 • Saulėtas krantas

  Bulgarija.Sauletas krantas

  Saulėtas krantas tai turizmo bei teikiamų paslaugų lygio atžvilgiu geriausiai išsivystęs Bulgarijos regionas. Pats Saulėtas krantas laikomas gražiausiu kurortu Bulgarijos pakrantėje, o netoli įsikūręs Neseberas tai Bulgarijos rivjeros perlas. Nuostabus smėlio paplūdimys apsuptas kopų, nuolaidus įėjimas į jūrą, kurios vidutinė temperatūra siekia 24°C, viešbučiai siūlo daugybę patogumų vaikams, 2 dideli vandens pramogų parkai bei ribojamas automobilių judėjimas užtikrina idealias atostogas su šeima. Tai ideali vieta mėgstantiems burlentes, vandens slides, parasparnius, šuolius parašiutu – visa tai galėsite išbandyti Saulėto kranto kurorte.
  Daugiau nei 300 restoranų ir tavernų, siūlančių folklorines programas, užeigos, kavinės, dieniniai ir naktiniai klubai, barai-varjetė ir diskotekos. Naktinio gyvenimo šurmulys čia tęsiasi iki pat ryto. Iš Saulėtojo Kranto vietos transportu arba pėsčiomis galima nukeliauti iki vaizdingojo Nesebaro. Šis į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašus įtrauktas miestelis sužavės vertinančius autentišką atmosferą ir norinčius pabėgti nuo kurorto šurmulio.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Nesebaras ir Bulgariškas vakaras. Ekskursija į Juodosios jūros ir Balkanų kalnų apsuptyje esantį vaizdingą UNESCO saugomą Nesebarą, kitaip dar vadinamą 40-ies bažnyčių sala. Iki mūsų dienų jų išliko tik 10. Kai kurios statytos V a. Nors į šį miestą ne kartą užklydo Bulgarijos užkariautojai, jis išlaikė daug senovinių pastatų. Vaikščiosite siauromis senamiesčio gatvelėmis, lankysite istorinius paminklus, žymiausias senąsias bažnyčias ir pajusite senovės graikų, romėnų, bizantiečių laikus. Vakare išvyksite į bulgarišką kaimelį (maždaug 30km nuo Burgaso). Galėsite mėgautis bulgarų virtuvės patiekalais, vynu ir rakija iš statinių. Vakare jūsų laukia turininga folklorinė programa, paslaptingi nestinarų šokiai ant karštų anglių ir kitos linksmybės.

  Sozopolis ir Šv. Ivano sala. Sozopolis – seniausias Bulgarijos miestas Juodosios jūros pakrantėje ir vienas seniausių visoje Europoje. Jis įkurtas senovės graikų 618 m. prieš Kristų ir vadintas Apollonia Pontica dievo Apolono garbei. Šiame regione pasklidus krikščionybei, pervadintas Sozopoliu – išsigelbėjimo miestu. Mažo pusiasalio pietinėje Burgaso įlankos dalyje įsikūręs Sozopolis traukia turistus ne tik dėl gražių vaizdų, senovės pastatų liekanų, vienuolynų ir žavių autentiškų namų, tačiau ir dėl dvasiškumo bei jaukumo. Šv. Jurgio šventykloje galėsite pamatyti šv. Andrėjaus palikimą ir dalelę Šventojo Kryžiaus. Norėdami išvysti Jono Krikštytojo palikimą, turėtumėte užsukti į Šv. Kirilo ir Metodijaus šventyklą. Vėliau motorine jachta plaukiosite palei Šv. Ivano salą, kur jus apstulbins pietinės Bulgarijos pakrantės vaizdai.

  Stambulas. Unikali galimybė aplankyti Stambulą – didžiausią Turkijos miestą, kur Bosforo sąsiauris skiria Europą nuo Azijos. 1 diena. Atvykus į Stambulą aplankoma Mėlynoji mečetė, hipodromas, „Top Kapi“ sultonų rūmai (arba ekskursija po azijietiškąją miesto dalį). Vakare pageidaujantiems vyksta „Turkiška naktis“ – linksma vakarinė programa. Nakvynė viešbutyje. 2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems ekskursija garlaiviu Bosforo sąsiauriu. Aplankomas didysis Stambulo dengtas turgus. Popiet išvykstama iš Stambulo.

2021-08-28 – 2021-09-04

Standard tipo numeris

642 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-08-28 – 2021-09-04

Standard tipo numeris

669 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-08-28 – 2021-09-04

2 Bedrooms Apartment

744 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

Standard tipo numeris

623 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

Standard tipo numeris

645 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-09-08 – 2021-09-15

2 Bedrooms Apartment

702 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Viešbučio baseinas
 • nuo 626 €

bulgarija-sunny-beach-Hrizantema-hotel-view

BULGARIJA - Hrizantema 4*

Kokybiškas poilsis su vaikais

 • nuo 502 €

bulgarija-sunny-beach-Bellevue-hotel-view

BULGARIJA - Bellevue 4*

Puikus poilsis visai šeimai

 • nuo 659 €