Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Europos parkas - Vokietijos Legolendas5 d.

MOKSLEIVIŲ KELIONĖ

 • Kelionės autobusu
 • Kelionės moksleiviams

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

Ekskursinė programa;

Kelionės vadovo  paslaugos;

             Kelionės dokumentų sutvarkymas.                     

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Lankytini objektai,

draudimas

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 2

  diena

  Niurnbergo senamiestis

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Atvykstame į Niurnbergą – antrą pagal dydį miestą Bavarijos žemėje pietų Vokietijoje. Pažintį su miestu pradėsime nuo imperatoriškosios Kaiserburg pilies, kuri net 500 metų buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusi teisę saugoti imperijos brangenybes. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis,apžiūrėsime Diurerio namą, Šv. Dvasios ligoninę, grožėsimės miesto rotuše bei "Gražuoliu" fontanu. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoj

 • 3

  diena

  Entrance gate to famous Europa Park in Rust

  Pusryčiai. Vykstame į Europos parką – didžiausią Vokietijoje pramogų parką, kuriame daugiau kaip 100 atrakcionų, išdėstytų „Nuotykių šalyje“, „Minimukų karalystėje“, „Užkerėtame Brolių Grimų miške“ ir 14-oje skirtingų Europos šalių tematika sukurtų zonų. Pramogaudami Šveicarijoje galėsime išbandyti „Matterhorn-Blitz“ atrakcioną, nuo kalno nusileisti bobslėjaus rogėse „Swiss Bob Run“, pasivaikščioti tarp tradicinių XVIII a. medinių šveicariškų namų. Norėdami patekti į „Poseidono“ vandens atrakcioną Graikijoje, turėsite pereiti per senovinę graikų šventyklą; šalia rasite ir visai šeimai skirtus „Pegaso“ linksmuosius kalnelius, pailsėti ir užkąsti galėsime tradicinėje graikiškoje tavernoje. Medinius linksmuosius kalnelius išbandysite Islandijoje, raftingą fjorde – Skandinavijos teritorijoje, Ispanijoje stebėsime riterių kovas, Austrijoje – lėksime per animacinį 3D pasaulį „Alpių ekspresu“, o Prancūzijoje – tamsoje skriesime tarp planetų ir meteoritų. Galėsime apsilankyti magiškame 4D kino teatre ar pakilti į 75 m aukščio apžvalgos bokštą. Vakare išvykstame iš parko. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 • 4

  diena

  Legoland  germany

  Pusryčiai. Vykstame į Vokietijos Legolendą – vieną iš septynių tokių parkų pasaulyje, kur pamatysite iš Lego kaladėlių pastatytą Veneciją, Berlyną, Noišvanštaino pilį ir kitus puikiai žinomus miestus, pastatus ir objektus. Parke esančioje „Nuotykių šalyje“ leisimės į Džiunglių ekspediciją tarp uolų, medžių ir krūmų, ir krisite žemyn kriokliu, keliausime į safarį stebėdami daugybę iš Lego kaladėlių pastatytų gyvūnų. „Faraonų karalystėje“ išbandysime interaktyvią ekspediciją, kur tamsoje važiuodami džipais senovės švetykloje ieškosite paslėpto lobio. Perėję pakeliamą tiltą pateksime į „Riterių karalystę“, kur ugnimi spjaudančiu drakonu skriesite karališkos pilies viduje. „Piratų šalyje“ plaukdami laivais galėsite dalyvauti piratų mūšyje, šalia rasite nuskendusią Atlantidos salą, kur eidami stikliniu tuneliu stebėsime aplink plaukiojančias žuvis ir ryklius. Iš Lego kaladėlių patys galėsime statyti pastatus, sukurti lenktyninius automobilius ir išbandyti jų greitį, apsilankyti 4D kino teatre ir Lego kaladėlių gamykloje, kur pamatysime, kaip kuriamos kaladėlės ir ką tik pagamintą, dar šiltą kaladėlę gausite dovanų. Vakare išvykstame iš parko. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 5

  diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į namus.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės