Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Mozūrai ir stiklo žaisliukų gamybos manufaktūra1 d.

49 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Kalėdinės kelionės

Ar žinote, kad ežerais turtinga Mozūrija kiekvieną žiemą tampa kalėdinės nuotaikos bei magiškos atmosferos centru regione? Jei jau pradėjote svarstyti, kaip šiemet papuošite savo brangiąją žaliaskarę – ši kelionė kaip tik jums! Jos metu Jūs ir mažieji mūsų keliautojai, įjungę fantaziją bei sutelkę visą kūrybingumą, ne tik pasigaminsite unikalius žaisliukus, jaukiausiu metų metu džiuginančius visą šeimą, bet ir susipažinsite su turtinga regiono istorija ir architektūra.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokamiems objektams - 60 PLN ;
 • Gali būti papildomai mokami gidai kai kuriuose lankomuose objektuose;
 • kelionės draudimas (medicininių išlaidų, kelionės dokumentų, asmens civilinės atsakomybės draudimas);

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Išvykimo laikai:

5:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė (Laisvės pr., 60);
6:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K 1-2-3;
7:10 val. Marijampolė, degalinė Circle K (Kauno g. 130).

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1–3 dienoms iki kelionės pradžios,

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.  Vykstame į Ryno pilį, esančią tarp dviejų didelių ežerų, dar vadinamą Valenrodo lizdu. Pilis kadaise buvo kryžiuočių ordino komtūro rezidencija, o vienas pirmųjų komtūrų buvo Frydrichas Valenrodas. Vėliau vykstame į Šventaliepę, kur lankome įspūdingą barokinį vienuolyno ir bažnyčios ansamblį. Lankysime bažnyčioje „augančią“ liepą, matysime puikų altorių ir „šokančius" vargonus, kurie garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai. Pasiklausę gražios vargonų muzikos, keliausime senaisiais Mozūrijos keliais į Kentšyno miestą, kuris garsus išlikusia kryžiuočių pilimi. Einame pietauti - rekomenduojame nacionalinių patiekalų pietus, o kiti galės pasivaikščioti jaukiomis Kentšyno gatvelėmis. Mieste lankome tikrą Kalėdų stebuklą - stiklinių žaisliukų manufaktūrą kalėdinėms eglutėms. Čia pamatome kaip gaminami žaisliukai eglutėms ir patys galėsite išbandyti dekoruoti eglutėms žaisliukus.  Pilni įspūdžių važiuojame link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės