Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Zakopanė - užburiantis Tatrų kalnų grožis4 d.

Įvertinimas:
319 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Zakopanė ir Tatrų kalnai, neatsiejami vienas nuo kito. Zakopanė įsikūrusi Aukštųjų Tatrų priekalnių slėnyje, 830–1000 m aukštyje (aukščiausiai esantis Lenkijos miestas).  Šiandien, tai vienas labiausiai lankomų Lenkijos miestų. Kasmet Zakopanę aplanko apie 2 mln. žmonių.  Pagrindinis šio miesto aspektas be abejonės, didingieji Tatrų kalnai bei unikalus vietos folkloras. Kalnai skleidžia magišką energiją bei ramybę, skatina atradimo džiaugsmą, o taip pat ir pergalės skonį, kurį jaučiame įveikę kalnus ir pasiekę stačias jų viršūnes. Visa tai išvysto priklausomybę, o tai ir traukia vis daugiau žmonių aplankyti Zakopanę bei pajusti magiškųjų Tatrų kerus. Vasarą gamtos mylėtojus ir keliautojus pėsčiomis vilioja vaizdingi slėniai, kriokliai, kalnų upės ir ežerai. Lenkijos Tatrų kalnų regionas yra vadinamas Podhale, o žmonės, gyvenantys šiame regione (goralai) yra žinomi kaip labai energingi, aistringi ir darbštūs žmonės, turintys turtingą kultūrą. Lankantis Zakopanėje tikrai galima pastebėti vietinius gyventojus, dėvinčius tradicinius rūbus, o taip pat ir išgirsti jų tradicinę muziką, dažnai gyvai grojamą restoranuose.  Taigi, kviečiame ir Jus artimiau susipažinti su šia ypatinga vieta.  

Pakilimas funikulieriumi į Gubaluvkos kalną; 

Žinomiausia pesčiųjų gatvė Zakopanėje - Krupowki; 

Pažintis  su  Zakopanės architektūra;

Niedzicos pilis; 

Leidimasis Dunajec upe Pianinų nacionaliniu parku mediniais tradiciniais plaustais,  trukmė 2h. ​

Poilsis terminiuose  baseinuose;

Vakaras etnografinio stiliaus užeigoje, pažintis su goralų folkloru; 

Apžvalginė ekskursija po Krokuvą.

Kelionės datos

2024-07-18 – 2024-07-21

liko 1 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

2024-07-25 – 2024-07-28

liko 2 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

Ieškomas pavienis vyras keliautojas

2024-08-15 – 2024-08-18

liko 2 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

Ieškomas pavienis vyras keliautojas

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • kelionė autobusu;
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokami lankomi objektai
 • Medicininių išlaidų draudimas;

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Priemoka už vienvietį kambarį  90  EUR.  
Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2000 km.
Išvykimo laikai:
3:00 val. Vilnius Vilnius, MADOS PC, prie degalinės Circle K;
4:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle k;
5:05 val. Marijamplė, degalinė „Degalinė Circle K, prie aplinkelio.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Gasienicowa slėnis

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją į Zakopanę. Vakare atvykimas į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje, turistų „atrastą“ jau XIXa. Zakopanės populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Pasivaikščiojimas kurorte: populiariausia miestelio gatvė – Krupuvki. Garsioji pėsčiųjų gatvė Krupowki patenka į žinomiausių Lenkijos gatvių penketuką. Ji tęsiasi apie 1 kilometrą link garsiojo Gubaluvkos kalno. Čia visuomet didelis šurmulys, daug turistų. Norintys įsigyti meno kūrinių ar suvenyrų, tai gali padaryti šioje gatvėje, kadangi yra daug prekeivių. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2

  diena

  Morskie Oko ežeras

  Po pusryčių vykstame į  Tatrų nacionalinį parką. Šis parkas  įrašytas į pasaulinį UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Tatrų nacionalinis parkas driekiasi per Lenkijos ir Slovakijos teritoriją. Lenkijos pusėje parkas supa visą Tatrų masyvą su aukščiausia viršūne – Rysų kalnu, kurio aukštis yra 2 499 metrai. Parke žaliuoja miškingi šlaitai, telkšo kalnų ežerai, teka sraunios upės ir stūkso didingi kalnai, nuo jų atsiveria vaizdingiausios panoramos. Beje, kopinėdami po Tatrų nacionalinį parką galite sutikti ir lokių. Atvykstame autobusu  iki Lysá Poľana,  Bialka upės slėnyje, kur pradėsime žygį link Morskie Oko ežero. Tai populiariausias pėsčiųjų maršrutas šiame regione, puikiai pritaikytas įvairaus fizinio pasirengimo keliautojams. Eidami taku, nutiestu upės slėnyje tarp įspūdingų kalnų, palaipsniui kilsime į viršų. Visas maršrutas – maždaug 18 kilometrų į abi puses asfaltuotu taku (~2-3 val.), kuriuos nuėję pasieksime  Morskie Oko – didžiausią ežerą Tatrų kalnuose. Ežero pavadinimas (liet. „jūros akis“) kildinamas iš senos legendos, pasak kurios, šis ežeras požeminiu kanalu sujungtas su jūra.  Pageidaujantiems lengvesnio maršruto, siūlome alternatyvą (vykstate savarankiškai): iki Morskoje Oko galite vykti arklių tempiamomis bričkomis, tuomet tęsti žygį link ežero ir vėliau pakrante į kitą ežero pusę, kalnų taku pakilsite prie Cerny Staw pod Rysami ežero, esančio 1583 m aukštyje, nuo kurio atsiveria ir žemiau esančio Morskoje Oko ežero panorama. Trumpas poilsis kalnų apsuptyje.  Prie Morskie Oko ežero susitinkame su likusia grupės dalimi. Iš ten slėniu keliaujame link autobuso  ir vykstame į Bukoviną, kur mėgausitės  maudynėmis terminiuose baseinuose "Terme Bukovina". Grįžimas į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 3

  diena

  Dunajeco upė

  Pusryčiai viešbutyje. Toliau tęsiame pažinti su Tatrų kalnais. Funikulieriumi kuris buvo atnaujintas 2001 m. kylame į Gubaluvkos kalną – vienas iš garsiausių Lenkijos kalnų. Finikulierius veža  apie 2000 žmonių per valandą. Per 3,5 minutės pasiekiame 1122 m aukštį virš jūros lygio. Šiuolaikiniai vagonai su stikliniu stogu leidžia kelionės metu stebėti Tatrų kalnų panoramą.   Iš Gubaluvkos kalno viršūnės matosi nuostabi gamtos  panorama. Pasigrožėje Tatrų kalnų vaizdais nuo Gubaluvkos kalno važiuojame į Niedzicos pilį (43 km). Ši gotikinė pilis iškilo 14 a. Peninių kalnų apylinkėse ant 300 metrų aukščio kalvos. Vėliau ši pilis buvo perstatyta renesansiniu stiliumi. Pilis dar vadinama Dunajeco pilimi nuo to paties pavadinimo upės. Aplankome pilyje įrengtą muziejų. Atvykstame į daugiau kaip 200 metų gyvuojantį sveikatingumo kurortą Ščavnicą (Szczawnica). Įsikūręs Pieninų kalnų papėdėje, prie pat Nacionalinio Pieninų parko.  Pasivaikštome promenada,  keliamės  keltuvu į Szczawnica Palenica. Pageidaujantys  mediniais tradiciniais plaustais leidžiasi Dunajec upe Pianinų nacionaliniu parku. trukmė 2h, turo pabaiga netoli Szczawnica.  Vakarą siūlome praleisti etnografinio stiliaus užeigoje, kur tautiškai apsirėdę kalniečiai groja Zakopanės melodijas. Čia galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvacnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“ bei gausybę kitų tradicinių patiekalų. Grįžtame į nakvynė vietą viešbutyje.

 • 4

  diena

  Pusryčiai viešbutyje. Ryte išykstame į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Apžvalginė eksursija po Krokuva su gidu. Pažintį pradėsime nuo  Vavelio kalvos, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija.  Toliau tesime pažinį su miestu, kuriame sutelkta itin daug bažnyčių, pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms,  senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Nenustebkite, jei iš šventovės aukštesniojo bokšto išgirsite trimito garsus – jie skirti mitiniam trimitininkui, kuris buvo nušautas, kai iš to paties bokšto miestiečius įspėjo apie mongolų invaziją. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. 1364 m. įkurta aukštojo moksloįstaiga traukė jaunuolius iš LDK bei šviesiausius Lenkijos protus.  Ant fakultetų pastatų pastebima lietuviška heraldika, liudijanti apie lietuvišką Jogailos, kurio valdymo laikotarpiu mokymo įstaiga suklestėjo, kilmę. Laisvu laiku papietausime senamiesyje ir  keliausime per Lenkiją Lietuvos link. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

2024-07-18 – 2024-07-21

liko 1 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

2024-07-25 – 2024-07-28

liko 2 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

Ieškomas pavienis vyras keliautojas

2024-08-15 – 2024-08-18

liko 2 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

Ieškomas pavienis vyras keliautojas

2024-08-22 – 2024-08-25

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

319 € Pirkti

2024-09-12 – 2024-09-15

vietų yra

319 € Pirkti
Lina LBN

Kelionės data: 2024-05-01 – 05-04

Vaizdai nuostabūs. Buvo verta. Puikios atostogos.

Panašios kelionės