Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Kalėdų magija: Torunė, Ryno pilis, eglutės žaisliukų gamyba2 d.

Nakvynė 4* Ryno pilies viešbutyje su SPA

179 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Kalėdinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Vienas iš septynių Lenkijos stebuklų – Torūnės kraštas pasižymi unikalia plytine gotikine architektūra, kuri garsina regioną ir kasmet į jį pritraukia milijonus lankytojų. Gotikiniai mūrai – ne tik estetinio pasigėrėjimo šaltinis. Juose užkoduota beveik tūkstantmetį menanti turtinga istorija: Kryžiuočių Ordino klestėjimo periodas, Lenkijos-Lietuvos valstybės aukso amžius bei reikšmingiausios pirklių ir amatininkų sąjungos regione – Hanza – galybė. Šis puikiai išsilaikęs administracinis ir prekybinis regionas yra per arti, kad nepažintumėt jame slypinčių turtų!

Ar žinote, kad ežerais turtinga Mozūrija kiekvieną žiemą tampa kalėdinės nuotaikos bei magiškos atmosferos centru regione? Jei jau pradėjote svarstyti, kaip šiemet papuošite savo brangiąją žaliaskarę – ši kelionė kaip tik jums! Jos metu Jūs ir mažieji mūsų keliautojai, įjungę fantaziją bei sutelkę visą kūrybingumą, ne tik pasigaminsite unikalius žaisliukus, jaukiausiu metų metu džiuginančius visą šeimą, bet ir susipažinsite su turtinga regiono istorija ir architektūra.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu;
 • 1 nakvynė asmeniui su pusryčiais ir SPA zona 4* Ryno pilies viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos   ~ 100  PLN  (Lenkijos zlotai);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Priemoka už vienvietį kambarį 50  EUR.

Išvykimo laikai:

3:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė (Laisvės pr., 60);
4:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K;
5:00 val.  Marijampolė, Sporto g. 1. 

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Torūnė žiemą

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per buvusias prūsų genčių žemes. Vyksime į gotikinę Torūnę, kurioje gimė berniukas vardu Mikalojus, vietoj Žemės visatos centre patalpinęs Saulę. Vaikštinėsime po viduramžiais suformuotą, puikiai išsaugotą bei puoselėjamą, architektūros paminklų kupiną senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime XIV a. sukonstruotą senąją rotušę, kuri, miesto svečių nuostabai, nuo viduramžių iki šiandien beveik nepakito. Rokoko stiliaus užuominas gotikiniame mieste išvysime apsižvalgę po Šv. Dvasios bažnyčią, o šalia esančiame žymiausio miestiečio –  Mikalojaus Koperniko name susipažinsime su vakarietišką pasaulėvaizdį amžiams pakeitusios asmenybės biografija ir darbais. Į dangų akis kelsime norėdami išvysti ant nestabilaus priemolio sukonstruotą Kreivąjį bokštą, o besidairydami po miestą juosiančią gynybinę sieną pamatysime Tilto vartus – technologinę laikmečio inovaciją. Reikšmingiausią miesto asmenį bei jo darbus dar kartą prisiminsime stabtelėję prie paminklo Mikalojui Kopernikui. Laisvu laiku lankome Kalėdinę mugę, o pageidaujantys degustuos Torūnės alų, o smaližiai – garsiuosius Torūnės meduolius. Vakare vyksime į Ryno pilį, kur įsikursime prabangiame ir jaukiame 4 žvaigždučių viešbutyje. Pageidaujantieji mėgausis SPA malonumais. Nakvynė. 

 • 2

  2 diena.

  kaledu senelio rezidencija ir mozuru krastas 2176 2

  Pusryčiai. Ryno pilis, esanti tarp dviejų didelių ežerų, dar vadinama Valenrodo lizdu. Pilis kadaise buvo kryžiuočių ordino komtūro rezidencija, o vienas pirmųjų komtūrų buvo Frydrichas Valenrodas. Papusryčiavę vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos ansamblį. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Atvykstame į Kentšyną, kuriame viduramžiais kryžiuočiai pastatė pilį. Ją ne kartą buvo sugriovę DLK Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo. Mieste lankome  Kalėdų senelio konsulatą, kuriame  įsikūrusi  kalėdinių žaisliukų manufaktūrą. Čia ne tik pamatome kaip gaminami stikliniai žaisliukai eglutėms, bet ir patys juos dekoruojame. Po pilno įspūdžių savaitgalio, vėlai nriame aktį grįžtame į namus. 

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės