Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Klevais kvepianti Kanada8 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

3298 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Savaitės pasiūlymai
 • Torontas;
 • Didžiausi pasaulyje Niagaros kriokliai;
 • "1000 salų" kruizas;
 • Prancūziškoji Kanada - Monrealis;
 • Kanados megapolis, daugiatautis miestas - Otava.

Kelionės datos

2024-05-11 – 2024-05-18

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

3298 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžiai Vilnius - Torontas – Vilnius (su persėdimu Europos mieste);
- registruotas 23 kg bagažas, rankinis bagažas. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į kelionių agentą;
- pervežimai šalyje: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- transportas visos kelionės metu;
- 6 nakvynių apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
- maitinimas: pusryčiai;
- vietiniai gidai (anglų kalba);
- kruizas Niagaros upe, „1000 salų“ kruizas ir įėjimas į Nacionalinį istorijos muziejų;
- lydintis kelionės vadovas iš Lietuvos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- papildomas maitinimas: pietūs (restorane vidutiniškai kainuoja apie 30 CAD) ir vakarienės (restorane vidutiniškai kainuoja apie 45 CAD) ;
- arbatpinigiai (~ po 4 CAD per dieną vairuotojui ir gidui)
- priemoka už vienvietį kambarį - 600 Eur
- kelionės draudimai: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai;
- elektroninis leidimas įvažiuoti į Kanadą (eTA) – 8 Eur;
- asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Įsigyjant kelionę būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardą ir pavardę, gimimo datą, kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
 • Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus pateikta artėjant kelionei.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa gali būti koreguojama. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami. Aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Patvirtintas elektroninis leidimas įvažiuoti į Kanadą negarantuoja, kad į šalį būsite įleisti. Atvykus į Kanadą būsite patikrinti Muitinės ir sienų apsaugos tarnybos pareigūno, kuris dėl bet kokių nenumatytų aplinkybių gali nuspręsti neįleisti Jūsų į šalį;
 • UAB Kelionių laikas neatsako už pasienio bei Migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu ir dėl to patirtus nuostolius.

Kelionės programa

 • 1

  VILNIUS - TORONTAS

  Skrydis Vilnius – Torontas (su persėdimu Europos mieste). Įsikursime viešbutyje, Toronto centre. Laivas laikas ir nakvynė.

 • 2

  TORONTAS - NIAGARA

  Niagara kriokliai  Kanada

  Po pusryčių pradėsime pažintį su Torontu. Apžiūrėsime Parlamento rūmus, miesto rotušę, Finansų rajoną. Pasivaikščiosime Ontario ežero pakrante, iš išorės apžiūrėsime senamiestyje esantį žymųjį CN bokštą, kuris, beje, net 32 metus buvo aukščiausias pasaulio pastatas, o ir šiuo metu jį lenkia tik Dubajuje esantis Burdž Kalifa bei Tokijo Kantono bokštas.
  Apžiūrėję Toronto įžymybes, tęsime dienos ekskursiją vieno įstabiausių pasaulio gamtos stebuklų - Niagaros krioklių link. Atvyksime į istorinį miestelį „Niagara-on-the-Lake”, kuriame taip pat vyksta kasmetinis Shaw teatro festivalis. Čia gyvena nedidelė bendruomenė, puoselėjanti devynioliktojo amžiaus atmosferą. Turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsime savarankiškai paklaidžioti miestelio gatvėmis bei apžiūrėti jaukias vietines parduotuvėles. Vaizdingais Niagaros nacionalinio parko keliais priartėsime prie didžiausių pasaulyje Niagaros krioklių. Ši vieta taip pat garsėja kaip pasaulinė „medaus mėnesio“ sostinė. Pasižvalgę po apylinkes sėsime į laivą ir plauksime Niagaros upe iki pat kroklių papėdės, kur iš arti galėsime pajusti šią gamtos didybę. Po įspūdžių kupinos dienos grįšime į viešbutį Toronte.

 • 3

  TORONTAS - OTAVA

  Chateau Laurier Ottawa  Kanada

  Sočiai papusryčiavę Ontario ežero pakrante keliausime į rytus Kingstono miesto ir Šv. Lauryno upėje esančių „1000 salų“ link.  Susėdę į laivą plauksime salų kruizu ir grožėsimės nuostabia gamta bei unikalia architektūra. Toliau tęsime kelionę į Otavą. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime Parlamento pastatus, Kanados aukščiausiąjį teismą, ambasadų rajoną, Rido kanalą, Ministro Pirmininko rezidenciją. Taip pat pasivaikščiosime gražiausiais miesto parkais bei lankysimės Nacionaliniame istorijos muziejuje. Laisvas laikas bei nakvynė viešbutyje Otavoje.

 • 4

  OTAVA - MONREALIS

  Montreal panorama  Kanada

  Pusryčiai. Vyksime į antrą pagal dydį Kanados miestą – Monrealį. Čia didžioji gyventojų dalis yra Kanados prancūzai, o pats miestas yra įvardijamas kaip antras didžiausias prancūziškas miestas pasaulyje (po Paryžiaus). Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime prancūziškąjį kvartalą, „senąjį Monrealį“, kurio dalis pastatų siekia net 16 amžių, Karališkąjį kalną – didelį parką, nuo kurio atsiveria stulbinantys vaizdai į Monrealio miestą. Taip pat aplankysime 1976 metų vasaros Olympinių žaidynių vietą. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Monrealyje.

 • 5

  KVEBEKAS

  The Frontenac Castle  Quebeq  Kanada

  Pusryčiai. Vaizdingu istoriniu maršrutu palei Šv. Lauryno jūrų kelią keliausime į Kvebeką, Kanados miestą, kuriame daugumą sudaro prancūzakalbiai. Apžvalginės ekskursijos metu matysime Chateau Frontenac pilį – viešbutį pastatytą Kanados geležinkelių kompanijos dar 1800 metais. Apžiūrėsime miesto gynybinius įtvirtinimus, pasivaikščiosime siauromis miesto gatvėmis. Lankysimės „Abraomo lygumose“ – istoriniuose mūšio laukuose, kur 1759 metais „7 metų kare“ britų invazijos pajėgos nugalėjo prancūzų kariuomenę. Vakarėjant grįšime į Monrealį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Monrealyje.

 • 6

  KVEBEKAS - TORONTAS

  Flatiron Building in downtown Toronto  Kanada

  Papusryčiavę paliksime Kvebeko provinciją ir keliausime atgal į Torontą (apie 543 km). Laisvas pusdienis savarankiškai pažinčiai su Torontu, kurio metu galėsime pasirūpinti lauktuvėmis, aplankyti norimus muziejus ar pakilti į CN bokštą. Nakvynė viešbutyje Toronte.

 • 7

  TORONTAS - VILNIUS

  Pusryčiai. Pervežimas į Toronto oro uostą. Skrydis Torontas – Vilnius (su persėdimu Europos mieste).

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-05-11 – 2024-05-18

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

3298 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės