Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

KRETA - Aldemar Knossos Royal 5*8 d.

Puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Prabangūs viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- trumpas pervežimas iš oro uosto į viešbutį
- VIP aptarnavimas
- daug veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems
- puikus pasirinkimas poilsiui su vaikais.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Heraklionas– Vilnius
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg
- pervežimas šalyje: oro uostas - viešbutis - oro uostas
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvykus

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.aldemarknossosroyal.gr
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  graikija-kreta-aldemar-royal-beach-resort-baseinas prie juros

  Iki Herakliono oro uosto:        ~23 km
  Iki Chersonisso kurorto centro: ~2 km
  Iki paplūdimio:         ant jūros kranto

   

   

   

   

   

   

  Geras 5* ALDEMAR tinklo viešbutis, ant jūros kranto. Graži, apželdinta teritorija, pasižymi puikiu aptarnavimu, geru maitinimu. Išvystyta vaikų laisvalaikio infrastruktūra. Dienos metu ir vakarais vyksta aktyvūs pramoginiai renginiai. Apie 5 minutės pėsčiomis iki „Royal Mare Thalasso Center“ - šiuolaikinio talasoterapijos centro, siūlančio daugybę kūno ir veido priežiūros programų. Viešbutyje dirba rusiškai kalbantis personalas.

  Teritorijoje yra 4 restoranai, 3 barai, 4 baseinai, naktinis klubas, konferencijų salė, parduotuvės, keitykla, kirpykla, kavinė, automobilių stovėjimo aikštelė.

  Siūlomos pramogos: paplūdimio tinklinis, mini golfas, stalo tenisas, smiginis, 2 teniso kortai (su kvarcine danga), vakariniai renginiai, treniruoklių salė, vandens aerobika. Taip pat už papildomą mokestį siūlomas Thalaso centras, golfas, biliardas, teniso inventorius ir kortų apšvietimas, vandens sporto priemonės, skvošas, jodinėjimas.

  Vaikams yra 2 baeinai, vaikų klubas (4-12 metų), 1 vandens kalnelis, diskoteka vaikams, pramoginiai renginiai, žaidimo aikštelė, restoranas vaikams.

 • Paplūdimys

  stambaus žvyro/akmenuotas, įėjimas į jūrą smulkaus žvyro (už kelių metrų nuo kranto yra natūrali akmens plokštė; rekomenduojama avėti gumines šlepetes.  Paplūdimyje: skėčiai, gultai nemokamai; paplūdimio rankšluosčiai: nemokamai.

 • Kosmopolitiškasis Chersoniso regionas

  Graikija. Kreta. Chersonisas

  Buvęs paprastas žvejų kaimelis, į kurį patekti buvo galima tik jūros keliu, šiandien yra vienas populiariausių ir kosmopolitiškiausių kurortų visoje Kretos saloje. Apie 26 km į rytus nuo Herakliono įsikūrusiame kurorte gausu viešbučių, barų, diskotekų, suvenyrų parduotuvių. Šis kurortas yra puikus pasirinkimas vakarėlių mylėtojams – daugybė per visą naktį nenuilstančių barų, klubų ir diskotekų paplūdimyje. Tačiau, nepaisant visų Chersoniso linksmybių, į šį kurortą palanku rinktis tiems, kurie keliauja į Kretą su šeimomis, kadangi ir vaikams čia siūlomas daug pramogų, veikia vaikų dienos centrai.

  Norintiems bent trumpam atsikvėpti nuo didelio šurmulio, verta apsilankyti visai šalia Chersoniso įsikūrusiuose labai jaukiuose, tradiciniuose Anisaro ir Analipsio kaimeliuose. Norintiems išmėginti vandens sportą, verta nuvykti į greta esantį Guveso miestelį.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Apart individualių ekskursijų, organizatoriai siūlo ir grupines ekskursijas, tokias kaip: ‚‚Knosas– Heraklionas‘‘ , „Lasitis – Dzeuso urvas“ , Spinalonga - Agios Nikolaos“ , Retimnas – Preveli“ , Gramvousa - Balos“ , Samarijos tarpeklis“ , Santorinio kruizas“ bei daugelis kitų. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir susidaryti savo maršrutą. Sala tikrai turi ką pasiūlyti kaip smalsiems, savarankiškiems, taip ir „tingiems“, bet norintiems šiek tiek pažinimo.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Graikija. Peloponesas. Aldemar Olympian Village Beach Resort

PELOPONESAS - Aldemar Olympian Village 5*

Mėgstantiems kokybišką poilsį

Graikija. Kreta. Semiramis Village.

KRETA - Semiramis Village Hotel 4*

Puikus pasirinkimas norintiems suderinti salos pažinimą ir poilsį

Graikija. Kreta. Ocean Heights View hotel. Vandens kalneliai

KRETA - Ocean Heights View 4*

Puikus derinys - ramus poilis su šeima bei aktyvus laisvalaikis netoliese