Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

KRETA - Filion Suites Resort & SPA 5*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Populiariausi viešbučiai
 • Prabangūs viešbučiai
 • Rekomenduojame

Viešbučio privalumai
- trumpas pervežimas iš oro uosto i viešbutį
- netoli Balio miesto
- puikus pasirinkimas mėgstantiems kokybišką aptarnavimą
- rekomenduojamas romantiškam porų ir šeimų poilsiui.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Heraklionas – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvykus

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.filionhotel-crete.gr
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  graikija-kreta-bali-filion-suites-resort-spa-

  Iki Herakliono oro uosto: ~52 km
  Iki Retimno miesto: ~32 km
  Iki Balio miesto: ~2,5 km
  Iki paplūdimio: ~1,3 km

   

  Šiuolaikiškas viešbučių kompleksas, įsikūręs toli nuo miesto triukšmo, apsuptas alyvmedžių giraitės. Pastatytas 2010 metais. Viešbutį sudaro vienas pagrindinis pastatas ir keturi papildomi pastatai, kuriuose viso yra 104 numeriai. Viešbutyje yra baras, restoranai (a la carte), baseinas, SPA centras, bevielis internetas, valiutos keitykla, interneto kavinė, skalbykla, gydytojo iškvietimas (už papildomą mokestį). Siūlomos pramogos: SPA procedūros, sauna, pirtis, stalo tenisas, sporto salė, sūkurinė vonia, teminiai vakarėliai. Vaikams: baseinai vaikams, žaidimų kambarys, auklė už atskirą užklausimą, už papildomą mokestį. Rekomenduojamas romantiškam porų ir šeimų poilsiui.

 • Paplūdimys

  Nuosavas, smėlio (1,3 km nuo viešbučio) paplūdimys. Skėčiai ir gultai nemokamai (paplūdimio rankšluosčiai nemokamai), dušas, tualetas paplūdimyje.

 • Retimno regionas – venecijietiškas dvelksmas

  Retimno regionas, įsikūręs į vakarus nuo Herakliono, apima Misirijos, Skaletos, Pigianos Kampo, Adelianos Kampo, Platanijo, Misirijos ir Retimno kurortus. Pastarasis yra vienas iš labiausiai lankomų Kretos salos kurortų. Keli geriausi salos paplūdimiai yra įsikūrę būtent Retimne. Šis regionas turėtų patikti ir išsiilgusiems istorijos – čia gausu gerai išsilaikiusių XVI a. venecijiečių architektūros statinių. Miesto krantinėje galima rasti ir daugybę jaukių kavinukių bei tradicinių tavernų.

  Vos už poros kilometrų nuo Retimno kurorto įsikūręs Misirijos miestelis gali pasigirti itin gražiu smėlio paplūdimiu. Nors kurortas ir nedidelis, tačiau pasižymi gyvumu: poilsiautojų laukia barai, kavinės, parduotuvės, galima mėgautis vandens sportu. Dar už poros kilometrų į rytus nusidriekęs smėlingas Platanijo paplūdimys. Pakrantėje siūloma įvairių pramogų bei paslaugų, veikia graikiško stiliaus tavernos, siūlančios vietinį maistą.
  Kiek toliau, apie 6-15 km atstumu į rytus nuo Retimno nutolę nedideli kurortiniai miesteliai, tokie kaip Pigianos Kampas, Adelianos Kampas, Sfakakis, Skaletas, kurie gali pasigirti plačiais paplūdimiais su gražiomis akmenuotomis įlankėlėmis. Miestelių pakrantėse įsikūrusios jaukios graikiško stiliaus tavernos, restoranai, kavinės.

  Šį regioną verta rinktis tiems, kurie kelionės į Kretą metu nori suderinti pramogas, kultūrinį bei istorinį pažinimą ir, žinoma, poilsį.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Apart individualių ekskursijų, organizatoriai siūlo ir grupines ekskursijas, tokias kaip: ‚‚Knosas– Heraklionas‘‘ , „Lasitis – Dzeuso urvas“ , Spinalonga - Agios Nikolaos“ , Retimnas – Preveli“ , Gramvousa - Balos“ , Samarijos tarpeklis“ , Santorinio kruizas“ bei daugelis kitų. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir susidaryti savo maršrutą. Sala tikrai turi ką pasiūlyti kaip smalsiems, savarankiškiems, taip ir „tingiems“, bet norintiems šiek tiek pažinimo.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

graikija-kreta-Evina-rooms-villas-teritory

KRETA - Evina Rooms & Villas 2*

Mėgstantiems mažus, šeimyninius viešbučius

Graikija. Kreta. Ocean Heights View hotel. Vandens kalneliai

KRETA - Ocean Heights View 4*

Puikus derinys - ramus poilis su šeima bei aktyvus laisvalaikis netoliese