Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Krokuva - senoji Lenkijos sostinė, Veličkos druskų kasyklos3 d.

nuo 239 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Savaitgalio kelionės

Nepamirštama kelionė į karalių miestą - Krokuvą,  kuris pakerės visus savo didybe ir nepaprastu grožiu. Krokuvą  kasmet aplanko  vis daugiau lankytojų iš viso pasaulio, tai  vienas lankomiausių Lenkijos miestų. Nepraleiskite progos apsilankyti garsiosiose Veličkos druskų kasyklose ir nusileisti į stebuklingą požemių pasaulį...o pažintinę kelionę baigsim prie „Juodosios madonos“ paveikslo, kuris bus „pasiruošęs“ išklausyti visų tikinčiųjų prašymus.

Kelionės akcentai:

 • Leidimasis į Veličkos druskų kasyklas, kurios siekia net 135 metrų gylį;
 • Karališkoji Krokuva, kurioje lietuvybės apraiškų ieškosime Vavelio katedroje, Jogailos universiteto kiemeliuose, apžiūrėsime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms bei kitus reikšmingus objektus;
 • Stebuklingoji „Juodoji Madona“ Čenstakavoje.

Kelionės datos

2024-08-02 – 2024-08-04

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

249 € Pirkti

2024-09-06 – 2024-09-08

vietų yra

249 € Pirkti

2024-10-04 – 2024-10-06

vietų yra

239 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu;

2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

kelionės vadovo paslaugos;

ekskursinė programa;

kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • mokami objektai;
 • vietinių gidų paslaugos ~ 180 PLN (Lenkijos zlotų);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • priemoka už vienvietį kambarį 60 EUR.

Pastabos

Išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;

objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 1700 km.

Išvykimo laikai:
3:00 val. Vilnius, MADOS PC, Laisvės pr. 43 c, prie degalinės Circle K;
4:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K;
5:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Požeminis ežeras Veličkos druskų kasykloje

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją į Veličką, esančią 15 km nuo Krokuvos. Aplankysime jau 700 metų nepertraukiamai veikiančią druskų kasyklą ir jos požemius, puoštus įvairiomis skulptūromis, koplyčias bei bažnyčią. Perspėjame – šis objektas net daug mačiusius keliautojus nustebins netikėta prabanga 135 metrų gylyje! Ne veltui kasyklas nuo XV a. lankė Lenkijos monarchai su savo palydovais. Susipažinę su žmogaus ir gamtos iš vien sukurtu stebuklu vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 2

  diena

  Krokuva

  Po pusryčių keliausime į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Pasieksime Vavelio kalvą, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Vavelio katedrą, kurioje ilsisi dauguma Jogailaičių dinastijos atstovų, iš kurių ir pats Jogaila, sujungęs Lietuvą ir Lenkiją. Amžinam poilsiui čia atgulė ir jautrusis rašytojas, be galo mylėjęs Lietuvą – Adomas Mickevičius bei 1794 m. Lenkijos-Lietuvos sukilimo vadas Tadas Kosciuška. Šventovės sienos mena santuokos sakramentu čia sujungtą legendinę porą, kurios meilės istorija apaugusi legendomis – Barborą Radvilaitę ir Žygimantą Augustą. Susidūrę akis į akį su LDK praeitimi, ekskursiją tęsime vaikštinėdami po senamiestį, kuriame pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo karališkąją sostinę nuo priešų puolimų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Nenustebkite, jei iš šventovės aukštesniojo bokšto išgirsite trimito garsus – jie skirti mitiniam trimitininkui, kuris buvo nušautas, kai iš to paties bokšto miestiečius įspėjo apie mongolų invaziją. Turgaus aikštėje apžvelgsime senovinę prekyvietę, įsikūrusią netoli rotušės – Sukenicas. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. 1364 m. įkurta aukštojo mokslo įstaiga traukė jaunuolius iš LDK bei šviesiausius Lenkijos protus. Būtent šioje mokymo įstaigoje studijavo maištingasis Mikalojus Kopernikas, kvestionavęs klaidingus įsitikinimus apie dangaus sferų sukimąsi.  Dienos pabaigoje vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 3

  diena

  Jasna Góra vienuolynas, Čenstakava

  3 diena. Papusryčiavę važiuosime į Čenstakavą – miestą, kurį kasmet aplanko bent 5 milijonai turistų. Paklausite, kodėl? Jasna Gora vienuolyne – švenčiausioje Lenkijos vietoje, kurioje stovi Švč. Mergelės Marijos šventovė, saugomas „Juodosios Madonos“ paveikslas, tikinčiuosius „klupdantis“ ant kelių. Tikima, kad šis paveikslas buvo nutapytas evangelisto Luko ant stalo, kurį sukonstravo pats Jėzus. Baigė tyrinėti šį katalikams ypatingą reikšmę turintį objektą keliausime per Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

2024-08-02 – 2024-08-04

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

249 € Pirkti

2024-09-06 – 2024-09-08

vietų yra

249 € Pirkti

2024-10-04 – 2024-10-06

vietų yra

239 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės