Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Latvijos perlai: Rundalė, Ryga, Gaujos nacionalinis parkas2 d.

149 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

It perlai per Latviją išsibarsčiusios nuostabiausios šalies vietos – Rundalė, Ryga ir Gaujos nacionalinis parkas, be abejonės sužavės kiekvieną. Vienos kelionės metu pasinerkite į baroko ir rokoko stiliaus architektūrą, paklaidžiokite Rygos senamiesčio gatvelėmis atrasdami įdomiausias vietas bei prisilieskite prie gamtos leisdami laiką nacionaliniame parke.

Kelionės akcentai:
Lankymasis išskirtinės architektūros Rundalės rūmuose
Ekskursija po Rygą, kurios metu aplankysime senamiestį, Rygos pilį, Domo aikštę, Juodagalvių riterių namą bei daugybę kitų nuostabių lankytinų objektų
Unikalus gamtos kampelis – Gaujos nacionalinis parkas
Kėlimasis per Gaujos upę lyno keltuvu
Lankymasis Turaidos viduramžių pilyje 

 

   

Kelionės datos

2024-06-29 – 2024-06-30

vietų yra

149 € Pirkti

2024-07-27 – 2024-07-28

vietų yra

149 € Pirkti

2024-08-24 – 2024-08-25

vietų yra

149 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
ekskursinė programa;
kelionės vadovo paslaugos;
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~45 EUR
Medicininių išlaidų draudimas
Priemoka už vienvietį kambarį – 25 EUR

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI
LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 900 km
Išvykimo laikai:

6:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė;
7:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K;
8:30 val. Panevėžys, Aplinkelis II, degalinė Cirkle K

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Rundalės Rūmai

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Latvijoje aplankysime Rundalės rūmus – nuostabiausią šioje šalyje baroko ir rokoko stiliaus architektūrinį ansamblį. Tai Kuršo hercogų vasaros rezidencija, kuri vadinama „mažuoju Versaliu“. Rūmus XVIII a. pradėjo statyti hercogas E. J. Bironas, suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis. Vykstame į Latvijos pajūrį - Jūrmalą. Norintieji turės galimybę plaukti Dauguvos upe, maršrutu Jūrmala-Ryga, arba praleisti turiningai laiką Jūrmalos pajūryje. Po to vyksime į  Latvijos sostinę Rygą – garsiausią Baltijos šalių miestą. Pasižvalgysime pėsčiomis po Rygos senamiestį: stabtelėsime prie Rygos pilies, statytos 1330 metais, ne kartą niokotos ir vėl atstatytos. Latvija, atkūrusi nepriklausomybę, pilyje įkūrė Latvijos prezidento rezidenciją. Keliausime į istorinį ir geografinį miesto centrą – Domo aikštę, kurioje stovi didinga Šv. Marijos (Domo) katedra. Pamatysime pačią seniausią ir aukščiausią Rygoje - Šv. Petro bažnyčią, istoriniuose šaltiniuose paminėtą 1209 m., turinčią 123 m. aukščio bokštą, iš kurio atsiveria Rygos panorama. Juodagalvių riterių namas -  puošniausias Rygos pastatas, prikeltas iš griuvėsių, kurio salėse kažkada yra koncertavę XIX a. garsūs kompozitoriai F. Listas ir R. Wagneris. Rygos  Laisvės paminklas (skulptorius K. Zalė) – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis. Laisvu laiku galėsime pasivaikščioti vaizdingomis senojo miesto gatvelėmis, jaukiose kavinukėse paragauti gardžios kavos arba pasigėrėti miestu iš paukščio skrydžio - pakilę į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę. Nakvosime viešbutyje. 

 • 2

  2 diena.

  Turaidos pilis

  Po pusryčių važiuojame į vieną didžiausių Baltijos šalyse - Gaujos nacionalinį parką, kuris įkurtas, kad būtų išsaugotas  unikalus ir įspūdingas savo vaizdais, susiformavęs prieš 12 tūkstančių metų, gamtos paminklas – Gaujos upės slėnis. Gaujos nacionalinio parko administraciniame centre apžiūrėsime Siguldos pilį ir dvarą. Lyno keltuvu, kuris įrengtas 1969 m., kelsimės per Gaujos upę. Pakilę į 43 metrų aukštį, gėrėsimės kvapą gniaužiančiais Gaujos upės ir jos krantų vaizdais. Nusileidę į slėnį, aplankysime Gutmanio olą, susiformavusią prieš 10000 metų, kur išgirsime graudžią meilės istoriją apie tai, kaip, nesutikusi sulaužyti ištikimybės, XVII a. pradžioje žuvo nepaprasto grožio mergina Maja. Ant vienos iš kalvų, šalia upės, stovi Turaidos viduramžių pilis - rezervatastvirtovė, menanti ne tik karus, politines, ekonomines permainas, bet ir sauganti Majos, kuri buvo praminta Turaidos Rože, kapą. Pilies ir parko komplekse aplankysime Dainų slėnį, skirtą žymaus latvių tautosakininko K. Barono atminimui, pilies ekspoziciją, pilies bokštą, nuo kurio atsiveria tankiais miškais apaugęs Gaujos upės slėnis, monetų kalyklą, Turaidos bažnyčią, Rožės kapą, suvenyrų parduotuvėles. Į Lietuvą sugrįšime vėlai vakare.

Atsisiųsti programą

2024-06-29 – 2024-06-30

vietų yra

149 € Pirkti

2024-07-27 – 2024-07-28

vietų yra

149 € Pirkti

2024-08-24 – 2024-08-25

vietų yra

149 € Pirkti

2024-09-21 – 2024-09-22

vietų yra

149 € Pirkti

2024-10-19 – 2024-10-20

vietų yra

149 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės