Kelionės kaina
0 € 1959 €
Kelionės kaina
0 € 1959 €

MALJORKA - Globales Playa Santa Ponsa 3*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- lengvai pasiekiamos kurorto pramogos
- lengvai pasiekiama salos sostinė
- pramogos vaikams ir suaugusiems
- ekonominis poilsis

Kelionės datos

2022-09-23 – 2022-09-30

Double tipo numeris

697 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Maljorka – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Globales Playa Santa Ponsa“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „HB – pusryčiai ir vakarienė“, „AI – viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hotelesglobales.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Ispanija. Maljorkos sala. Globales Playa Santa Ponsa

  Iki Palmos de Maljorka oro uosto: ~30 km
  Iki salos sostinės:                               ~20 km
  Iki autobusų stotelė:                            ~200 m
  Iki paplūdimio:                                     ~200 m

   

   

   

   

  Simpatiškas, „GLOBALES“ tinklui priklausantis, 3* viešbutis, įsikūręs Santa Ponsa kurorte, vos už 200 metrų nuo paplūdimio. Pastatytas 1968 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2017 metais. Viešbutį sudaro vienas 4-ių aukštų pastatas, kuriame yra 209 numeriai. Komplekso teritorijoje yra restoranas, baras, baseinas, televizijos salė, futbolo aikštė, teniso kortas, stalo tenisas, sauna, biliardas, žaidimų automatai, vaikų klubas, vaikų žaidimų aikštelė, pramoginiai renginiai. Rekomenduojamas ekonomiškam šeimų su vaikais poilsiui.

 • Paplūdimys

  Ispanija. Maljorjos sala. Santa Ponsa paplūdimys

  „Playa de Santa Ponsa“ yra pagrindinis Santa Ponsos, populiaraus kurortinio miesto, paplūdimys, esantis apie 20 kilometrų nuo Palmos pietvakarių pakrantėje. Tarp dviejų uolėtų taškų esanti Playa Santa Ponsa sudaro saugomą įlanką su ilgu balto smėlio ruožu ir skaidriai mėlynu vandeniu. 1300 metrų ilgio tai taip pat yra vienas ilgiausių paplūdimių saloje. Plaja Santa Ponsa pritraukia įvairių tarptautinių turistų, ypač vokiečių, taip pat britų ir airių, ir su šeimomis, kurios vertina saugesnį vandenį, lengvą prieigą ir įvairius šeimos atostogų viešbučius bei netoliese esančius restoranus. Vietiniai gyventojai taip pat vertina didelį paplūdimį, tačiau tai nėra išskirtinis paplūdimys, jis taip pat negali pasigirti daugybe aukštesnės klasės veiklų ar apgyvendinimo vietų, nors jų galima rasti ir toliau. Vanduo seklus ir ramus, idealiai tinkamas maudytis ir žaisti. Valtys yra įtvirtintos toli nuo kranto, o vanduo gerai pažymėtas vėliavomis ir plūdurais. Paplūdimyje galima išsinuomoti įvairiausias vandens sporto rūšis nuo irklinių valčių, vandens motociklų, baidarių iki parasparnių. Galima išsinuomoti poilsio kėdes ir skėčius, arba rankšluostį galite padėti tiesiai ant smėlio. Paplūdimys palaiko nedidelį pušų ir žolių mišką, puikią vietą pavėsiui gauti ar papietauti iškylai. Ilga lenta jungiasi su parko teritorija ir yra pripildyta restoranų, kuriuose patiekiami įvairūs valgiai. Čia rasite ir vietinį turizmo biurą. Playa Santa Ponsa didžiuojasi aukštais švaros ir ekologinės atsakomybės standartais. Jai buvo suteiktas Mėlynosios vėliavos apdovanojimas, kurį suteikė Aplinkos švietimo fondas, ir „Q“ įvertinimas už aukštą Europos kokybę.

 • Santa Ponsa ir Paguera

  Ispanija. Maljorkos sala. Paguera

  Vos 20 km nuo sostinės Palmos nutolę Santa Ponsa ir Paguera – visuomet judrūs, šurmuliuojantys ir kartu jaukūs kurortiniai miestukai. Nedidelis kurortinis miestelis Santa Ponsa įsikūręs vakarinėje Maljorkos dalyje, to paties pavadinimo įlankoje. Santa Ponsa vilioja turistus iš viso pasaulio dėl nuostabaus gamtos grožio. Čia paplūdimiai driekiasi daugiau nei kilometrą ir yra apie 100 metrų pločio. Pačiame sezono įkarštyje čia tvyro jauki ir rami aplinka, dėl kurios šį kurortą labai pamėgo airiai. Apie 80 proc. visų vasarą kurorte apsilankančiųjų yra būtent šios tautos atstovai, todėl daugelyje vietos barų, restoranų tvyro airiška atmosfera, groja gyva airiška muzika, o baruose liejasi airiškas „Guiness“ alus.

  Palei paplūdimį nusidriekusi plati viešbučių, apartamentų, parduotuvių, naktinių klubų, barų ir restoranų linija. Viename paplūdimio gale įsikūręs sportinis uostas, kur išrikiuotos brangios sportinės jachtos. Golfo mėgėjams būtina apsilankyti golfo klube, kuris įsikūręs kurorto pakraštyje, o teniso mėgėjams čia atviras Santa Ponsos teniso klubas. Atostogaujant Santa Ponsoje galima aplankyti senovinę tvirtovę su gynybiniais bokštais.

  Nedidelį Pagueros kurortą pamėgę vokiečiai. Čia yra viskas, ko reikia poilsiui – modernūs ir visų skonį atitinkantys viešbučiai, nuostabi gamta ir auksiniai paplūdimiai. Pagrindinėje miestelio gatvėje Bulevar telkiasi didžioji dalis restoranų, kavinių ir krautuvėlių. Kurorte yra trys pagrindiniai paplūdimiai: Playa Palmira, Playa de Tora ir Playa la Romana. O dviračiai čia – viena populiariausių transporto priemonių. Šiame miestelyje taip pat daugybė automobilių ir dviračių nuomos punktų, nors poilsiautojai mielai eina pasivaikščioti ir pasigrožėti aplinkinėmis vietovėmis pėsčiomis.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Drakono urvai“ ir Maljorkos perlai. Kelias iki Arta urvų, esančių rytinėje salos dalyje, vingiuos per visą centrinę salos dalį su nuostabiais peizažais, malūnais, senais kaimeliais. Užsuksime į Manacor miestą, garsėjantį čia gaminamais dirbtiniais perlais, o pasiekę Arta urvus nersime į žemės gelmes, kur lauks stalagmitų ir stalaktitų peizažai ir labirintai. Netoliese yra vienas gražiausių Maljorkoje paplūdimių – Canyamel, tad į kelionę būtinai pasiimkite maudymosi reikmenis, nes čia praleisime šiek tiek nuostabaus laiko.

  Formentoro iškyšulys ir senovinis turgus. Geriausias būdas pažinti tikrąją Ispaniją – pasivaikščioti po tikrą kaimo turgų, kuriame parduodamas vynas, alyvuogės, sūriai, duona, dešros ir kumpiai, taip pat naminiai gyvūnai. Tad kviečiame Jus į populiarų Maljorkos turgų Sineu miestelyje. Toliau trauksime link Formentoro švyturio, stovinčio pačiame šiauriausiame salos taške. Nuo jo atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į visą Pollensa įlanką. Jei oras bus vaiskus, pamatysite netoliese esančią Menorkos salą. Pasiplaukiojimas kateriu, dar labiau sustiprins šios vietos žavesį.

  Apžvalginė ekskursija po Maljorką. Tai pati populiariausia mūsų ekskursija Maljorkos saloje. Vyksite į Inkos miestelį, salos odininkų susibūrimo vietą. Tada Jūsų lauks įspūdingi kalnų keliukai ir taip vadinamas „kaklaraiščio mazgo“ kelias. Nuvyksite ir į Luc vienuolyną – dvasinį salos centrą. O pabaigai Jūsų laukia pasiplaukiojimas kateriu iki gražuolio Soller uosto.

  La Granja ir Valdemosa. Nuo Romos valdymo laikų išlikęs La Granja dvaras įsikūręs netoli Esporlės miestelio. Kai Chaimė I užkariavo Maljorką, sala buvo padalinta į keturias dalis. Viena iš jų priklausė grafui, kuris ir įsikūrė šiame dvare. 1239 m. grafas La Granja dvarą perdavė vienuoliams cistersams, kurie čia įkūrė savo vienuolyną, veikusį net 200 metų. Dabar čia veikia etnografinis muziejus, kuriame išsamiau susipažinsite su maljorkiečių gyvenimu. Smagiai pasivaikščioję po dvaro sodus su tvenkiniais ir fontanais, paragausite vietinių užkandžių bei vyno ir išvysite tradicinius salos šokius. Valdemosa įsikūrusi vos 17 km nuo salos sostinės. Nedidelę spalvingą kalnų gyvenvietę išgarsino 1938 m. kartūzų vienuolyne apsistoję du garsūs Europos menininkai Žorž Sand ir Frederikas Šopenas. Kartūzų vienuolynas, įkurtas 1399 m. karališkuose rūmuose – pagrindinis miesto akcentas. Valdemosos vienuolyno sienose atsispindi asketiškos tylos garbintojų kartūzų, čia gyvenusių iki  1835 m., vertybės.  Dabar tarp vienuolyno sienų įrengtas muziejus, kuriame eksponuojamas surinktas istorinis ir meninis kartūzų palikimas, leidžiantis išsamiau pažinti vienuolių gyvenimą. Šalia vienuolyno stūkso neoklasicistinio stiliaus bažnyčia, nuo kurios driekiasi dengta galerija – vienas seniausių vienuolyno statinių, vedančių į kartuziečių vaistinę.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2022-09-23 – 2022-09-30

Double tipo numeris

697 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės