Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

TENERIFĖJE - Allegro Isora 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- šeimyninis poilsis
- rami apylinkė
- erdvūs apartamentai
- Mini klubas vaikams ir baseinas su vandens kalneliu
- „Barceló“ tinklas

Kelionės datos

2023-04-21 – 2023-04-28

1 Bedroom Apartment

1185 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Tenerifė– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 15 kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Allegro Isora“ pasirinktame numerio tipe
- maitinmo sistema: "RO-be matinimo", "BB-tik pusryčiai", „HB- pusryčiais ir vakariene“, "FB- pusryčiai, pietūs ir vakarienė", "AI - viskas įskaičiuota"

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis:www.barcelo.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  view

  Iki Tenerifės pietinio oro uosto:    ~45km
  Iki Tenerifės šiaurinis oro uostas: ~56 km
  Iki Los Gigantes uolų:                  ~2,3 km
  Iki paplūdimio:                          ~ 700 m

   

   

   

   

  Apartamentų tipo, Barcelo Hotel tinklui priklausantis 4* viešbutis orientuotas į poilsį su vaikais, siūlo didelį paslaugų ir pramogų pasirinkimą, o taip pat plati parko zona daro šį viešbutį patraukliu šeimos atostogoms. Pastatytas 1994 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2018 metais. Viešbutį sudaro šeši įvairių aukštų (3-5) pastatai, kuriuose yra 312 numerių. Graži, tvarkinga teritorija, kurioje yra restoranas, 2 barai, 3 atviri baseinai (1 šildomas žiemą), bevielis internetas, terasa deginimuisi, parkas, suvenyrų parduotuvė, bevielis internetas visoje teritorijoje, vandens kalnelis. Siūlomos pramogos: stalo tenisas (užstatas), pramoginiai renginiai, treniruoklių salė, teniso kortas, sauna, Wellness centras. Vaikams yra baseinas, žaidimų aikštelė, mini klubas. Rekomenduojamas poilsiu su vaikais.

 • Paplūdimys

  Saloje visi paplūdimiai yra vieši. Iki artimiausio smėlio miesto paplūdimio apie 700 m. Skėčiai ir gultai už papildomą mokestį.

 • Playa de la Arena

  Ispanija. Kanarų sala. Tenerifė. Plaja de la Arena papludimys

   

  „Playa de la Arena“ kurortas yra pietvakarinėje Tenerifės pakrantėje, Ispanijos Kanarų salose. Kurorte yra nedidelis paplūdimys su  juodos spalvos smėliu, kuris laikomas vienu iš geriausių vulkaninio smėlio paplūdimių. Pasakiškoje promenadoje gausu restoranų ir barų. Šio kurorto patrauklumas yra ramus ir atsipalaidavęs gyvenimo ritmas bei graži ir tvirta pakrantė.

   

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Loro parkas – lankomiausia salos vieta. Lankomiausia vieta Tenerifėje – Loro parkas, 1972 m. įkurtas salos šiaurėje esančiame Puerto de la Kruso kurorte (tai seniausias salos kurortas). Loro parkas yra gavęs daugybę tarptautinių apdovanojimų, iš kurių reikšmingiausias yra „parko, tarnaujančio pavyzdžiu visiems pasaulio zoologijos sodams titulas“. Beveik visi ten gyvenantys (tiksliau tiktų „lepinami”) gyvūnai yra arba išgelbėti iš piktavalių rankų, arba atkeliavę iš cirkų, arba atstumti savo gentainių. Loro parkas dar vadinamas papūgų parku, nes čia yra didžiausia šių spalvingų paukščių kolekcija pasaulyje.Ypatingo dėmesio sulaukia parke įkurtas milžiniškas ryklių akvariumas. Didžiuliame akvariume surinkta apie 15000 jūros gyvūnų iš viso pasaulio bei apie 40 rūšių koralų. Parke įkurtas pingvinariumas, vyksta nepakartojami dresuotų delfinų, jūrų liūtų bei vieninteliai tokie Europoje Floridos orkų pasirodymai.Loro parke gausu egzotiškų augalų: kaktusų, orchidėjų palmių. Tropikų augmenijos pavėsyje prie vandens snaudžia krokodilai, žuvis gaudo pelikanai, po medžius karstosi šimpanzės.

  Mėnulio peizažai Teidės vulkano parke. Saloje stūkso Teidės vulkanas (3718 m aukščio, 20 km skersmens). Tai ir pats aukščiausias Ispanijos kalnas. Sniegu padengta viršukalnė daugeliui plaukiojančių jūroje nuo seno buvo tarsi kelrodis švyturys. Kadaise vulkanas siekė 5000 m aukštį. Teidės parko teritorija, esanti apie 2000 metrų virš jūros lygio, paskelbta nacionaliniu parku. Šalia automobilių sustojimo aikštelės – įspūdingų formų ir grožio Los Rokoso de Garsijos uolos. Jos pavaizduotos daugelyje salą reprezentuojančių atvirukų. Saulėtą dieną nuo Teidės ugnikalnio viršaus matomos kitos Kanarų salos. Tokie vaizdai ilgam išliks Jūsų atmintyje.

  Gvimaro piramidės – mįslingi statiniai. Prieš tūkstančius metų senųjų Tenerifės gyventojų guančų ritualinėms apeigoms pastatytos piramidės labai primena kitų civilizacijų – Meksikos ar Peru – piramides. Tikslus jų amžius iki šiol nenustatytas. 1990 m. piramidėmis susidomėjo garsus norvegų mokslininkas Turas Hejerdalas, kuris buriniu laivu Ra perplaukė Atlanto vandenyną. Jis gyveno Tenerifėje daugelį metų ir labai prisidėjo prie piramidžių tyrinėjimo. Jo rūpesčiu čia buvo įsteigtas etnografinis Gvimaro piramidžių parkas. Hejerdalo spėjimu, jos pastatytos Saulės dievo garbei. Mokslininkas išsiaiškino, kad piramidės yra sukonstruotos iš sustingusios lavos akmenų, o šalia jų rastos archeologinės iškasenos turi Pietų Amerikos kultūrai būdingų bruožų. Tai byloja apie senųjų civilizacijų ryšius.

  Maskos tarpekilis, La Gomeros bei Lanzarotės salos, jūrinės išvykos ir daug įdomių vietų.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2023-04-21 – 2023-04-28

1 Bedroom Apartment

1185 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės