Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

TENERIFĖ - Gala 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- pramogos šeimoms su vaikais
- netoli Playa de las Americas centro
- vulkaninio smėlio paplūdimys
- modernus SPA centras

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Tenerifė – Vilnius;
- registruotas bagažas iki 15 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „GALA“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, „HB – pusryčiai ir vakarienė“, „AI - viskas įskaičiuota“.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.blueseahotels.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  tfsgala 6

  Iki Tenerifės šiaurinio oro uosto: ~79 km
  Iki Tenerifės pietinio oro uosto: ~15 km
  Iki paplūdimio: ~500 m

   

   

   

   

  Geras 4* viešbutis, įsikūręs Plaja de las Amerikas kurorte, maždaug už 100 metrų nuo paplūdimio . Pastatytas 1989 m., nuolat atnaujinamas. Viešbutį sudaro vienas 4-ių aukštų pastatas, kuriame yra 308 numeriai. Komplekso teritorijoje yra restoranas, 2 barai, 2 atviri baseinai, terasa skirta deginimuisi, parduotuvės, valiutos keitykla, paštas, 5 konferencijų salės, televizijos salė, bagažo saugojimo kambarys, kirpykla, belaidis internetas, gydytojo paslaugos, drabužių valymo paslaugos. Siūlomos pramogos: stalo tenisas, biliardas, smiginis, šaudymas iš lanko, petankė, žaidimų automatai, stalo žaidimai, treniruoklių salė, SPA centras, sūkurinė vonia, vandens masažas, sauna, turkiška pirtis, vandens aerobika, pramoginiai renginiai. Vaikams: yra baseinas, žaidimų aikštelė, pramoginiai renginiai vaikams. Rekomenduojamas turistams, mėgstantiems aktyvų poilsį.

 • Paplūdimys

  Viešas, Playa Torviscas, tamsaus smėlio paplūdimys. Nuolaidus nusileidimas prie jūros, apie 500 m nuo viešbučio, priėjimas šaligatviu ir perėjimas per promenadą, mokami skėčiai ir gultai.

 • Playa de las Amerikas

  Ispanija. Kanarų sala. Tenerifė. Playa de las Americas

  Playa de las Amerikas yra vakarėlių sostinė Tenerifėje. Tūkstančiai besimėgaujančiųjų linksmu gyvenimu turistų spalvingoje atostogų vietoje, garsėjančioje visą parą vykstančiomis šventėmis, todėl tai yra viena iš populiariausių lankytinų vietų visoje Europoje.

  Jaunimas vyksta į Playa de las Américas dėl vieno kilometro ilgio ruožo, žinomo kaip „Verónicas“, kuriame gausu naktinių klubų, kabareto barų, gyvos muzikos vietų, parduotuvių ir restoranų. Čia rasite neonines lemputes, iš durų sklindančią muziką ir gatvėje šokančius žmones. Tai tikrai atgyja naktį, kiekvieną vakarą!

  Jei ieškote ramaus poilsio, tai Playa de las Americkas gali būti ne jums. Turėkite omenyje, kad daugelis poilsiautojų, apsistojusių kitur saloje, apsilanko šiame triukšmingame kurorte, prieš grįždami į kur kas ramesnę pasirinkto poilsio vietą.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Loro parkas – lankomiausia salos vieta. Lankomiausia vieta Tenerifėje – Loro parkas, 1972 m. įkurtas salos šiaurėje esančiame Puerto de la Kruso kurorte (tai seniausias salos kurortas). Loro parkas yra gavęs daugybę tarptautinių apdovanojimų, iš kurių reikšmingiausias yra „parko, tarnaujančio pavyzdžiu visiems pasaulio zoologijos sodams titulas“. Beveik visi ten gyvenantys (tiksliau tiktų „lepinami”) gyvūnai yra arba išgelbėti iš piktavalių rankų, arba atkeliavę iš cirkų, arba atstumti savo gentainių. Loro parkas dar vadinamas papūgų parku, nes čia yra didžiausia šių spalvingų paukščių kolekcija pasaulyje.Ypatingo dėmesio sulaukia parke įkurtas milžiniškas ryklių akvariumas. Didžiuliame akvariume surinkta apie 15000 jūros gyvūnų iš viso pasaulio bei apie 40 rūšių koralų. Parke įkurtas pingvinariumas, vyksta nepakartojami dresuotų delfinų, jūrų liūtų bei vieninteliai tokie Europoje Floridos orkų pasirodymai.Loro parke gausu egzotiškų augalų: kaktusų, orchidėjų palmių. Tropikų augmenijos pavėsyje prie vandens snaudžia krokodilai, žuvis gaudo pelikanai, po medžius karstosi šimpanzės.

  Mėnulio peizažai Teidės vulkano parke. Saloje stūkso Teidės vulkanas (3718 m aukščio, 20 km skersmens). Tai ir pats aukščiausias Ispanijos kalnas. Sniegu padengta viršukalnė daugeliui plaukiojančių jūroje nuo seno buvo tarsi kelrodis švyturys. Kadaise vulkanas siekė 5000 m aukštį. Teidės parko teritorija, esanti apie 2000 metrų virš jūros lygio, paskelbta nacionaliniu parku. Šalia automobilių sustojimo aikštelės – įspūdingų formų ir grožio Los Rokoso de Garsijos uolos. Jos pavaizduotos daugelyje salą reprezentuojančių atvirukų. Saulėtą dieną nuo Teidės ugnikalnio viršaus matomos kitos Kanarų salos. Tokie vaizdai ilgam išliks Jūsų atmintyje.

  Gvimaro piramidės – mįslingi statiniai. Prieš tūkstančius metų senųjų Tenerifės gyventojų guančų ritualinėms apeigoms pastatytos piramidės labai primena kitų civilizacijų – Meksikos ar Peru – piramides. Tikslus jų amžius iki šiol nenustatytas. 1990 m. piramidėmis susidomėjo garsus norvegų mokslininkas Turas Hejerdalas, kuris buriniu laivu Ra perplaukė Atlanto vandenyną. Jis gyveno Tenerifėje daugelį metų ir labai prisidėjo prie piramidžių tyrinėjimo. Jo rūpesčiu čia buvo įsteigtas etnografinis Gvimaro piramidžių parkas. Hejerdalo spėjimu, jos pastatytos Saulės dievo garbei. Mokslininkas išsiaiškino, kad piramidės yra sukonstruotos iš sustingusios lavos akmenų, o šalia jų rastos archeologinės iškasenos turi Pietų Amerikos kultūrai būdingų bruožų. Tai byloja apie senųjų civilizacijų ryšius.

  Maskos tarpekilis, La Gomeros bei Lanzarotės salos, jūrinės išvykos ir daug įdomių vietų.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės