Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Pažintinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją)8 d.

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

Lydintis vadovas iš Lietuvos!

969 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Išsami pažintinė kelionė lėktuvu į spalvingąjį Sakartvelą su profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos. Kelionės metu grožėsimės kvapą gniaužiančiais vaizdais ir gamta Kazbekio kalnuose, susipažinsime su šalies sostine Tbilisiu bei pagrindiniu pajūrio kurortu - Batumiu. O sveikatą taisysime kvėpuodami ypatingu Borjomi kurorto oru.

Kelionės datos

2024-10-16 – 2024-10-23

vietų yra

969 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Kutaisi – Vilnius;
 • Mažas rankinis bagažas (kuprinė) (40x25x20cm);
 • Lydintis vadovas iš Lietuvos;
 • Transporto paslaugos (pervežimai);
 • vietinių gidų paslaugos Sakartvele;
 • ekskursinė programa;
 • vandens buteliukas asmeniui;
 • 1 vakarienė ir duonos kepimo, čurčelos gaminimas šeimoje Kachetijoje;
 • 3nakvynės su pusryčiais Kutaisi;
 • Vakarienė Kutaisi;
 • 4 nakvynės su pusryčiais Tbilisyje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Prometėjo urvai - 12 Eur;
 • Laiveliai Prometėjo urvuose - 8 Eur;
 • Borjomi parkas – 4 Eur;
 • Vyno degustacija Batumi – 14 Eur;
 • pasivažinėjimas Mitsubishi delica džipais Kazebgi kalnuose;
 • likę pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 190 Eur;
 • medicininių išlaidų (privalomas vykstant į Sakartvelą), nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimas.

Pastabos

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.                   
-Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Sakartvelą čia: https://keliauk.urm.lt/location/sakartvelas-gruzija

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  VILNIUS - KUTAISIS

  Skrydis Vilnius - Kutaisis. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2

  KUTAISIO APYLINKĖS

  Gelati vienuolynas

  Pusryčiai. Aplankysime vieną iš UNESCO pasaulio paveldo sąrašo objektų - Gelačio vienuolyno ansamblį, kuriame iki šiol yra saugoma didelė mozaikų, metalo dirbinių ir freskų kolekcija, yra palaidota daug žymių šalies valdovų, įskaitant Sakartvelo karalių Dovydą Statytoją. Apžiūrėsime Bagrati bažnyčią. Vyksime į Prometėjo urvus*, primenančius graikų mitų Hado požemio pasaulio karalystę. Juose grožėsimės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais, sustingusiais kriokliais, požeminiais ežerais. Tiesa, urvo ilgis siekia 1,4 kilometro, o jo viduje išsidėstęs net 400 metrų ilgio požeminis ežeras!
  Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 3

  BATUMIS

  Batumi  Ali ir Ninos meilės skulptūra

  Papusryčiavę vyksime link Sakartvelo pajūrio perlo, vieno seniausių šalies miestų kurortų – Batumio. Miesto pavadinimas yra graikiškos kilmės, išvertus reiškia „gili įlanka“. Batumis suklestėjo XIX a. pab., per jį buvo gabenama nafta iš Baku naftos verslovių. Šiandien miestas savo modernumu neatsilieka nuo geriausių Italijos bei Prancūzijos pajūrio kurortų, kai kurie jį lygina net su tokiais miestais kaip Majamis ar Las Vegasas. Batumis – svarbus naftos, mašinų gamybos, maisto pramonės, mokslo ir švietimo centras. Senamiestyje yra išlikę daug XIX a pastatų. Geriausia vieta susipažinti su šio miesto kurortiniu gyvenimu – pasivaikščiojimas po prancūzų suprojektuotą 7 km ilgio bulvarą, šalia kurio švyti ir šurmuliuoja šviečiantys ir šokantys fontanai, išsirikiavę suvenyrų kioskai, parduotuvėlės, restoranai, stūkso Abėcėlės bokštas, apžvalgos ratas, Ali ir Ninos meilės skulptūra, Stebuklų laukas..O iš kitos pusės miestą supa Juodoji jūra ir jei jums nusišypsos sėkmė, galite išvysti net netoli kranto nardančius delfinus! Degustuosime vietinį vyną* ir turėsime galimybę pažinti vyno gamybos proceso subtilybes. Sakartvelas yra tituluojamas vyno tėvyne (pagal iškastas 8 000 metų senumo keramikos šukes ant kurių buvo rasta ankstyviausių žinomų vynuogių vyno pėdsakų), tad tikrai turės ką pasiūlyti net ir pačiam išrankiausiam gurmanui. Vakare grįšime į Kutaisį, nakvynė viešbutyje.

 • 4

  BORJOMI

  Po pusryčių keliausime Borjomi kryptimi – tai hidroterminis kurortinis miestas Sakartvelo pietvakariuose, kuris visame pasaulyje garsėja savo mineralinio vandens švarumu, gydomosiomis savybėmis, poilsio kompleksais ir vandens gydyklomis. Čia lankosi įvairių širdies, nervų, skrandžio sveikatos problemų turintys žmonės. Aplankysime vieną didžiausių, seniausių parkų Sakartvele - Borjomi-Kharagauli nacionalinį parką, kuris garsėja savo floros ir faunos įvairove, o daugelis gyvūnų ir augalų yra įtraukti į Raudonąją knygą. Toliau judėsime link Tbilisio. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 • 5

  TBILISIS

  Gruzija Tbilisi

  Papusryčiavę pradėsime pažintį su sostine – Tbilisiu. Miesto pavadinimas kilęs iš senosios kartvelų kalbos žodžio „Tpili“, kuris reiškia šilta, o Tbili arba Tbilisis („šilta vieta“) buvo suteiktas miestui dėl jame esančių daugybės sieros karštųjų šaltinių. Ekskursija po miestą. Lyno keltuvu kelsimės į Mtatsmindą, kitaip vadinamą Šventuoju kalnu. Tai viena populiariausių miesto įžymybių ir aukščiausias miesto taškas, nuo kurio atsiveria nuostabus viso miesto vaizdas. Vakare folkloro vakaras, nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 • 6

  KAZBEGI KALNAI

  Gruzija Ananuri Castle

  Pusryčiai. Šią diena vyksime į Kazbegi nacionalinį parką. Jis yra galingo Kaukazo kalnagūbrio šiauriniuose šlaituose, o jo saugoma teritorija iš viso apima per 8700 hektarų. 5047 metrus virš jūros lygio esantis Kazbegi kalnas, padengtas 135 kvadratinių kilometrų ledynu (arba Mkinvartsveri) yra trečias pagal aukštį kalnas Gruzijoje, apsuptas mitų ir religinių tradicijų. Kalną supa karštosios versmės ir rūgštūs bei gazuoti ežerai. Vietomis uolos yra daugiau nei 1000 m aukščio, o kriokliai ir laukinė gamta paverčia tai vienu netikėčiausiu reginiu pasaulyje. Statūs slėniai abipus tarpeklio yra puiki vieta stebėti paukščius. Tarp uolėtų atodangų lizdus sukasi ereliai, vanagai ir didžiuliai grifai. Keliaudami nacionaliniu parku aplankysime gražiąją Ananurio pilį, pamatysime dviejų Aragvi upės dalių jungtį. Aragvi upė ir jos baseinas yra pietiniuose Kaukazo kalnų šlaituose. Upė driekiasi 112 kilometrų, o jos baseino plotas užima apie 2740 kv.km., žemės sluoksnius daugiausia sudaro smiltainis, skalūnas ir kalkakmenis. Pakeliui aplankysime vadinamąją gruzinų ir rusų tautų draugystės arką. Stepantsmindos mieste iš autobusų persėsime į Mitsubishi Delica Jeeps 4X4 ir džipais vyksime į Gergeti Trejybės bažnyčią. Gergeti Trejybės bažnyčią XIV amžiuje pastatė nežinomas architektas. Ji yra vienintelė kryžiaus kupolo bažnyčia Khevy provincijoje. Dėl izoliuotos vietos ant stataus kalno, apsupto gamtos platybių, jis tapo Gruzijos simboliu. XVIII amžiaus gruzinų autorius Vakhushty Batonishvili rašė, kad pavojaus metu čia buvo atvežamos saugoti brangios relikvijos iš Mchetos, įskaitant Šventosios Nini kryžių. Sovietmečiu visos religinės apeigos buvo uždraustos, tačiau bažnyčia išliko populiari turistų lankoma vieta. Grįžtame į Tbilisį, nakvynė viešbutyje.

 • 7

  KACHETIJA - SIGHNAGNI

  Gruzija Saint Nino Bodbe Monastery

  Papusryčiavę išvyksime į istorinį Kachetijos regionąČia aplankysime Šv. Ninos vienuolyną Bodbėje – tai kartvelų ortodoksų vienuolynas – kompleksas ir Bodbės vyskupų buveinė. Pasak legendos, Šv. Nina mirė sulaukusi 60 metų Bodbėje 335 m. po Kristaus. Savo gyvenimą paskyrė keliavimui po šalį, gydė žmones ir skelbė krikščionybę. Ji paprašė būti palaidota Sakartvele, kur praleido visą savo gyvenimą. Karalius Mirianas norėjo perkelti jos karstą į Mtskhetą, bet nepavyko. Iš pradžių šioje vietoje buvo pastatyta nedidelė šventovė kankinio Šv. Jurgio garbei, tačiau ji neišliko. 850 m. šventyklos vietoje buvo pastatyta katedra, kuri stovi dar ir šiandien. Persikelsime į Sighnaghi - meilės miestą. Yra žinoma, kad poros atvyksta į šį miestą susituokti, čia santuokos sakramentą galima priimti bet kuriuo paros metu. Mūsų lauks ekskursija po miestą. Vėliau vyksime vakarieniauti pas vietinę šeimą. Sočiai pavakarieniavę pradėsime edukaciją, kurios metu gaminsime kartvelietiškas Čiurčchelàs ir kepsime kartvelo motinos duoną. Nakvynė Tbilisyje.

 • 8

  KUTAISIS - VILNIUS

  Pusryčiai. Laisvas laikas. Vyksime į Kutaisį (apie 5 valandos). Skrydis Kutaisis – Vilnius. 

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-10-16 – 2024-10-23

vietų yra

969 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Svaneti regionas

Pažintis su Sakartvelu (Gruzija)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 679 €

Marsaxlokk prieplauka  Malta

Pažintinė kelionė į Maltą

Įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

Lydintis vadovas iš Lietuvos!

 • nuo 569 €

Kuprotasis banginis  Islandija

Pažintinė kelionė į Islandiją

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai!

 • 2299 €

Sahara desert near Merzouga in Morocco

Kelionė į Maroką

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • 2199 €