Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

PELOPONESAS - Aldemar Olympian Village Beach Resort 5*8 d.

Mėgstantiems kokybišką poilsį

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Prabangūs viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai
- ant jūros kranto
- didelis Thalasso & SPA centras
- 22 baseinai
- 8 barai
- 2 pagrindiniai restoranai
- 5 a la carte restoranai
- automobilių stovėjimo aikštelė
- daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams
- vestuvių paketai
- kokybiškas aptarnavimas

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Patrai – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 5* viešbutyje „Aldemar Olympian Village Beach Resort“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistemos: „HB – pusryčiai ir vakarienė“, „AI – viskas įskaičiuota“.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvyku

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Apgyvendinimo anuliacijos sąlygos. Individualiems užsakymams: neatvykus arba esant išankstiniam išvykimui - 100%.
- Jei norite rezervuoti Bungalow+Thalasso, Main Building+Thalasso; Premium D MB room SV+Thalasso; Premium D&E MB room GV+Thalasso numerius, tuo pačiu metu reikia užsakyti "Aldemar" paslaugą minimaliai 4 naktims. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo kelionių agentą.
- Norėdami užsisakyti „Family + Thalasso“ kambarius, visada turite užsisakyti „Aldemar Thalasso & Spa“ paslaugas mažiausiai 6 dienas. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo kelionių agentą.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.aldemarolympianvillage.gr
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Graikija. Peloponesas. Aldemar Olympian Village Beach Resort
 • Paplūdimys

  Smėlio paplūdimys (atvira pakrantė), su nuožulniu įėjimu į jūrą. Skėčiai ir gultai paplūdimyje nemokami

 • Peloponesas

  Graikija.Peloponesas.papludimys

  Visų mitų ir legendų, susijusių su Peloponeso pusiasaliu neįmanoma išvardinti. Iki pat šiol Peloponesą lydi reali istorija, persipynusi su iš lūpų į lūpas atėjusiomis legendomis. Pasakojimai apie Heraklį ir 12 jo žygdarbių, apie mistinius orakulus ir Olimpo dievus šiandien atrodo tikru pramanu, tačiau dairantis po senovės Graikijos architektūrinių paminklų liekanas, vizualiais pasakojimais padabintą keramiką ir kitus archeologinius radinius, imi tikėti visų mitų ir jų herojų realumu. Nuostabi ir šio legendinio pusiasalio gamta – tankūs spygliuočių miškai, žaluma apaugusios kalvos, ilgos ilgos smėlio juostos palei jūros pakrantę. Peloponeso kurortuose smėlis švelnus lyg aksominis, skaidrios jūros bangos ir romantiški saulėlydžiai, tyla bei ramybė. Poilsis Peloponese puikiai tiks visiems keliautojams, bet ypač šeimoms su vaikais bei romantiškų atostogų pageidaujančioms poroms.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Delfai – Meteoros. Jūs susipažinsite su antikine Viotijos istorija (Graikijos regionas) ir Tėbais – Heraklio bei Dioniso (vyno dievo) tėvyne. Pakeliui į Delfus sustosime aplankyti gražaus kalnų miestelio – Arachovo. Miestas Arachovo yra vienas geriausių žiemos kurortų Graikijoje. Jūsų laukia pakilimas į Parnaso kalną, kuriame žymiausias Delfų orakulas numatydavo ateitį. Turtingas Archeologijos muziejus supažindins Jus su graikų meno šedevrais. Plastiras – didysis kalnų ežeras Graikijoje. Šis ežeras yra svarbiausias vandens šaltinis Karditsoje. Ežeras įsikūręs 800 metrų aukštyje virš jūros lygio. Bendras Plastiro ežero vandens kiekis yra apie 400 milijonų kubinių metrų, maksimalus ilgis 12 km, maksimalus plotis 4 km, bendras plotas 24 kvadratiniai km, o jo maksimalus gylis yra apie 60 metrų. Meteoros – tai yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų, kuris unikalūs tuo, kad vienuolynai yra pastatyti ant impozantiškų natūralių smiltainio uolų stulpų. X amžiuje čia buvo įsteigtas vienuolių centras, kuris egzistuoja iki šiol. Meteoros vienuolynai 1998 metais buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Meteoros vienuolynų kompleksas – tai nuostabus gamtos kūrinys, kurį pamatę galėsite būti tikri, jog matėte tikrą pasaulio stebuklą. Šiuo metu Meteorą sudaro šeši vienuolynai. Uolos siekia 600 metrų aukštį virš jūros lygio, o tai yra retas geologinis reiškinys. Šios uolos susiformavo prieš 60 milijonus metų. Rekomenduojame su savimi turėti: sportbačius, galvos apdangalą, kremą nuo saulės, vandens, fotoaparatą.

  Atėnai – senovės Graikijos širdis bei siela. Atvykę į legendinį miestą, jūs pakilsite į Partenono šventyklą ir aplankysite Akropolio muziejų. Taip pat neliksite abejingi vingiuotom Plaka gatvelėm, pagrindinei šalies aikštei Sintagma bei garbės sargybiniams. Ekskursijos metu po Atėnus, aplankysite daug kitų lankytinų vietų. Pasibaigus ekskursijai po miestą Jūsų lauks pietūs tradicinioje graikų smuklėje. Turėsite laisvą laiką ir galėsite pasivaikščioti po Sintagma aikštę

  Žydroji Zakinto sala vilioja keliautojus iš viso pasaulio. Jūs aplankysite visas garsiausias lankytinas vietas – piratų Navajo įlanką, su vienu iš gražiausių paplūdimių pasaulyje, paslaptingas Mėlynas Grotas (olas), bei Lagana įlanka, kur susipažinsite su retais jūros vėžliais. Viso kruizo metu galėsite maudytis jūroje. Pabaigoje galesite prisiliesti prie stebuklingos Šv. Dionisijo relikvijos, kuri yra pačiame salos sostinės centre.

   

  Taip pat aplankykite Patrai mietsą, vietinius vyndarių ūkius, išbandykite jūrines ekskursijas bei daugelis kitų įdomybių. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į kelionių agentą ar organizatoriaus atstovą šalyje.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

baseinas

KRETA - Aldemar Knossos Royal Beach Resort 5*

Puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę

Graikija. Kreta. Semiramis Village.

KRETA - Semiramis Village 4*

Puikus pasirinkimas norintiems suderinti salos pažinimą ir poilsį

 • 735 €

Graikija. Rodo sala. Pylea Beach Hotel

RODAS - Pylea Beach Hotel 3*

Ramiam poilsiui ir vandens sporto mėgėjams

 • 509 €

graikija-kreta-Danaos-Beach-view

KRETA - Danaos Beach Apartments 3*

Puikus pasirinkimas norintiems pažinti salą