Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

Pietų Italijos skoniai Apulijoje8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Nuspalvinkite savo atostogų knygą Apulijos spalvomis! Čia jų daug ir įvairių... Sakoma, kad Italijos bato kulne įsikūrusiame regione tikri italiofilai (Italijos mylėtojai) gali atrasti viską, kuo garsėja senoji valstybė: gardų maistą, svaiginantį vyną, antikinę architektūrą, elegantiškas aikštes ir saulėtas pakrantes, kurių šlaituose išsidėstę nedideli namukai.

Kelionės akcentai:
- Kelionės vadovas iš Lietuvos;
- Neapolio katedra, garsėjanti kraujo stebuklu, pasikartojančiu kasmet;
- Matera – 2019 metų Europos kultūros sotinė, įsikūrusi paleolito laikotarpio kanjone;
- Polinjano a Marė – Adrijos jūros skalaujamas miestelis;
- Sniegobaltumo„nykštukų“ nameliai Alberobele;
- Šv. Mykolo katedra Baryje, kurioje palaidota Bona Sforca;
- Barokinė Lečė, kurios fasadai puošti mitiniaisgargolais ir gremlinais;
- Kraują stingdanti Otranto katedra;
- Šv. Mykolo arkangelo šventovė, garsėjanti šventojo apsireiškimais bei stebuklingu šaltiniu;
- Piligrimų gausiai lankomas San Džovani Rotondas, kuriame 52 metus gyveno šventasis tėvas Pijus;
- 2 pietūs su vyno degustacijomis;
- 7 pusryčiai ir 7 vakarienės.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydžiai Kaunas- Neapolis –Kaunas
- Bagažas: mažas ( Visi keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti 1 nedidelį asmeninį krepšį, kuris turi tilpti po kėde, priešais keleivį (40 cm x 20 cm x 25 cm). Tai gali būti rankinė, nešiojamojo kompiuterio krepšys ar nedidelė kuprinė).
- Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal
- Apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose pagal programą
- Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (gėrimai vakarienės metu neįskaičiuoti)
- Kelionės vadovas iš Lietuvos
- Ekskursinė programa
- 2 pietūs su vyno degustavimu
- Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Registruotas bagažas. Dėl tikslios kainos kreiptis į kelionių agentą.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios kainos kreiptis į kelionių agentą.
- Kitos nenumatytos ir asmeninės išlaidos
- Medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai
- Miesto turistinis mokestis ~ 2.50 EUR/asm dienai mokami viešbutyje
- Už įėjimus į lankomus objektus mokama papildomai (apie 100 eurų).
- Pervežimas Vilnius – Kauno oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Pervežimas Klaipėda – Kauno oro uostas – 17 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Asmeninės išlaidos.
- Priemoka už vienvietį kambarį - 120 Eur

Pastabos

- aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
- aviabilietas po apmokėjimo negrąžinamas.
- organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti parašyta priemoka.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
-Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
- DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

DĖMESIO! Užsakant kelionę mokamas avnasas 40 % nuo sumos.

Kelionės programa

 • 1

  KAUNAS - NEAPOLIS

  Skrisime iš Kauno į geriausiai žinomą Pietų Italijos miestą Neapolį. Atvykusių mūsų lauks transporto priemonė, kuri mus perveš į viešbutį, kur vakarieniausime ir nakvosime.

 • 2

  NEAPOLIS - MATERA - POLINJANO A MARĖ

  Matera, Apulija

  Papusryčiavę patogiu autobusu vyksime į Materą – 2019 metų Europos kultūros sotinę, sutelkusią neįtikėtinus architektūros šedevrus. Tai trečias seniausias pastoviai apgyvendintas miestas pasaulyje, įsikūręs paleolito laikų kanjone. Urvuose įrengti namai bei šventyklos išsidėstę be jokios sistemos, o vaikštant siauromis gatvelėmis galima pasijusti lyg persikėlus į tolimą praeitį. Šiame mieste buvo filmuojamas žinomas  filmas „Jėzaus kančia“, o istorinis Materos centras yra įtraukas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrėję šį mistikos ir paslapčių kupiną miestą kelionę tęsime į nemažiau įspūdingą Putinjaną. Čia degustuosime vietinį vyną ir mėgausimės lengvais pietumis. Užkandę ir šiek tiek atsipūtę važiuosime į Polinjano a Marė – Adrijos jūros skalaujamą nedidelį miestelį, žavintį tradiciniais baltais namais, jaukiu senamiesčiu bei stačiais uolėtais krantais. Tarp įspūdingų uolų rasime nedidelį, bet daugelio pamėgtą akmenėtą paplūdimį, kuriame maloniai praleisime popietę. Vėliau vyksime iki nakvynės vietos viešbutyje, kur mūsų lauks gardi vakarienė.

 • 3

  ALBEROBELO - OSTUNIS

  Truliai Alberobelo

  Po pusryčių pradėsime pažintį su regiono pažiba Alberobelu. Išvertus iš italų kalbos miesto pavadinimas reiškia „gražus medis“, nes jo vaizdas „iš paukščio skrydžio“ primena išsirikiavusių medžių eiles. Konstruojant balintus namelius nebuvo panaudotas joks skiedinys, tad visiškai pasikliauta fizikos dėsniais. Dėl šios priežasties miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėsime pardavinėjamus suvenyrus ir keliausime į dar vieną balta spalva akinantį miestą – Ostūnį, turintį netikėtų sąsajų su Lietuva. Tai teritorija, kuri kaip kraitis atiteko Lietuvos didžiajai kunigaikštienei Bonai Sforcai. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis apžiūrėsime Ostūnio įžymybes bei reikšmingiausią miesto objektą – bizantinių, romaninių bei gotikinių bruožų turinčią katedrą, sukonstruotą ant aukščiausios kalvos mieste. Skatinsime nepraleisti progos paragauti gardžiųjų itališkų ledų gelato (liet. dželato), kurių rasite ant kiekvieno kampelio įsikūrusiose ledainėse. Vakarėjant grįšime į nakvynės vietą viešbutyje. Turėsime laisvo laiko, skirto poilsiui bei vakarienei.

 • 4

  LEČE - OTRANTO

  Senovės Romos amfiteatras Lečėje

  Papusryčiavę keliausime į Italijos bato kulne įsikūrusią Lečę. Nuostabaus grožio miestas, kartais vadinamas „Pietų Italijos Florencija“, dėl jame karaliaujančios baroko architektūros, turinčios nemažai savitų bruožų. Ant įspūdingų namų išvysime ne tik epochai būdingas masyvias kolonas ar puošnias detales, bet ir mistines būtybes gargolas bei gremlinus, gausiai „išmarginusius“ fasadus. Apžiūrėsime miesto įžymybes: katedrą, kurios dekoratyviame interjere gausu auksinių dirbinių, arkų bei paveikslų, šalia įsikūrusius seminarijos rūmus bei gausybę mieste sutelktų maldos namų. Stabtelėsime padegustuoti tradicinį Apulijos skanėstą pasticciotto, o vėliau turėsite laisvo laiko. Galėsite savarankiškai paklajoti po senamiestį bei papietauti. Tęsime kelionę vykdami į labiausiai į rytus nutolusį Italijos miestą – Otrantą. Juokaujama, kad šiame mieste saulė pateka anksčiausiai, o mes ją čia palydėsime. Pasivaikščiosime po kadaise reikšmingiausiu laikyto Romos imperijos uosto akmenimis grįstas gatves, apžiūrėsime istorijos bei architektūros paminklus. Aplankysime katedrą, kuri iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiria nuo kitų italų maldos namų, tačiau užsukę į jos vidų pakeisite išankstinę nuomonę. Pasigrožėsime mauriško stiliaus lubomis bei iš nuostabos žagtelėsime išvydę kaukoles prie altoriaus, dėl kurių ši katedra neretai tituluojama „baisiausia“. Tai maždaug 800 miestiečių palaikai, kurie Otranto apgulties metu slėpėsi katedroje ir nepakluso turkų raginimams priimti islamą. 2013 m. Popiežius Pranciškus juos paskelbė šventaisiais, kurių tikėjimas bei stiprybė įkvepia katalikus ir šiandien. Apsilankysime Šv. Petro bažnyčioje – pirmojoje miesto bazilikoje, sukonstruotoje pagal visus bizantinės sakralinės architektūros kanonus. Pasigrožėję IX a. freskomis grįšime į nakvynės vietą viešbutyje. Turėsime laisvo laiko, skirto poilsiui bei vakarieniavimui.

 • 5

  BARIS - SANT GOVANI ROTONDA

  v Nikolo bazilika Baryje

  Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir patrauksime į Apulijos regiono sostinę – Barį. Skirsime laiko pažinčiai su miestu, kuriame gyveno LDK didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto motina, Lenkijos karalienė Bona Sforca. Klaidžiodami po senamiestį apžiūrėsime Šv. Mykolo katedrą, kurioje ilsisi kultūrą į LDK „atnešusios“ moters palaikai. Kelionę tęsime vykdami Monte Sant Andželo link. Tai smalsuolius iš viso pasaulio traukianti vieta, garsėjanti čia esančia Šv. Mykolo arkangelo šventove, kurioje, šventasis pirmą kartą apsireiškė dar V a. Išvysime gydančiomis galiomis pasižymintį šaltinį, kurio stebuklingos savybės nuo seno čia traukė ne tik piligrimus, bet ir aukščiausius katalikų bažnyčios vadovus bei karalius. Kelionę tęsime vykdami į piligriminį miestelį San Džovani Rotondą. Jame net 52 metus dirbo tėvas Pijus, kurio kūną dabino stigmos – kraujuojančios žaizdos vietose, kur nukryžiavimo metu buvo sužeistas Kristus. Tai žmogus, kurio gyvenimo istorija bei neeiliniai sugebėjimai kausto filmų kūrėjų dėmesį. Manoma, kad šventasis galėjo matyti tikinčiųjų nuodėmes bei skaityti jų mintis, nuspėti ateities įvykius, gydyti (į jį kartą kreipėsi pats popiežius Jonas Paulius II, prašydamas nuo vėžio išgydyti jo draugę) ar net būti dviejose vietose tuo pačiu metu. Vakare keliausime viešbučio link, kur vakarieniausime ir praleisime naktį.

 • 6

  SANT GOVANI ROTONDA - NEAPOLIS

  Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir tęsime pažintį su San Džovani Rotondo miestu. Keliaudami Neapolio link sustosime Benevento regione, kur degustuosime vietinį vyną ir mėgausimės lengvais pietumis. Vakare pasieksime nakvynės vietą viešbutyje Neapolyje, kur vakarieniausime.

 • 7

  NEAPOLIS

  Neapolis2

  Papusryčiavę pradėsime pažintį su picos gimtine Neapoliu, „apdovanotu“ išskirtine architektūra. UNESCO saugomame senamiestyje atsiskleidžia graikų bei siciliečių tautų, Bizantijos, Nyderlandų ir kitų imperijų didybė. Vaikščiodami po istorinio miesto džiungles rasime daugybę architektūros šedevrų. Lankysimės Karališkuosiuose rūmuose*, kurių kambariai kupini istorijos. Apžiūrėsime prabanga dvelkiančius istorinius apartamentus, kuriuos pasieksime užkilę didingais laiptais, kurie, pasak Šarlio Monteskjė, yra patys gražiausi Europoje. Grožėsimės Karališkąja koplyčia, kurioje eksponuojami burbonų periodo paveikslai, regėsime Nacionalinę biblioteką, kur sutelkti daugiau nei 2 milijonai tekstų. Išėję iš pastato grožėsimės kabančiaisiais sodais ir karališku parku, žavinčiu elegantiškomis skulptūromis bei paslaptingais takeliais, lydinčiais į gražiausius komplekso kampelius. Pasimėgavę prabangos apsuptimi keliausime apžiūrėti įspūdingiausius maldos namus Neapolyje – katedrą, garsėjančią Šv. Januarijaus stebuklu, pasikartojančiu kasmet. 305 metais kankinio mirtimi mirusio vyskupo kraujas netikėtai suskystėja, priversdamas stebėtis ne tik tikinčiuosius, bet ir mokslininkus, šiam procesui nerandančius jokių logiškų paaiškinimų. Apžiūrėję šventojo relikvijas keliausime į šurmuliuojančias Via San Biagio dei Librai ir Via dei Tribunali gatves, kuriose „verda“ kasdieninis gyvenimas. Laisvu laiku rekomenduosime paragauti Neapolyje pirmą kartą iškeptos picos „Margarita“, atsigerti tikros itališkos kavos bei pasivaikščioti jūros pakrante, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Vezuvijaus ugnikalnį. Apsistosime viešbutyje Neapolio centre, kuriame vakarieniausime ir nakvosime.

 • 8

  NEAPOLIS - KAUNAS

  Papusryčiavę išsiregistruosime iš viešbučio ir vyksime į Neapolio oro uostą, iš kurio skrisime į Kauną.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Venecija
 • 499 €

Roma Roman Ruins

Amžinoji Roma

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

Su vadovu iš Lietuvos

 • 0 €

Azijos zibintai 2022. Drakonas

Didieji Azijos žibintai Pakruojo dvare

Pasvalys - Pakruojo dvaras

 • 48 €