Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Poilsis Pizoje6 d.

nuo 325 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Ištrūkite iš rutinos ir praleiskite laiką viename žymiausių saulėtosios Toskanos regiono miestų - Pizoje. Pažinkite šį tūkstantmetę istoriją menantį miestą, apsistodami 3* viešbutyje su pusryčiais 

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Avia bilietas išperkamas po kelionės apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
- Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Dėmesio! Savarankiška kelionė, kelionės vadovas nelydi.

Kelionės datos

2024-07-21 – 2024-07-26

439 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* Touring

2024-08-04 – 2024-08-09

375 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* B&B Hotel Pisa

2024-08-18 – 2024-08-23

375 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* B&B Hotel Pisa

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis Kaunas — Piza  — Kaunas;
- Bagažas: rankinis bagažas - mažas 1 vnt. (40x25x20cm);
-  5 naktų apgyvendinimas viešbutyje;
- pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Kelionės draudimas;
- Pagalvės mokestis;
- Pervežimai šalyje: oro uostas-viešbutis-oro uostas.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie pageidaujamų vietų kainą teirautis agentūroje.

 • Viešbučio aprašymas

  NH Pisa standartinis dvivietis kambarys

  Viešbutis "4* NH Pisa" įsikūręs pačioje miesto širdyje, vos už kelių žingsnių nuo pagrindinės geležinkelio stoties ir vos už kelių minučių kelio pėsčiomis iki senamiesčio, kuriame galima aplankyti Stebuklų aikštę (Piazza dei Miracoli) su pasvirusiu Pizos bokštu ir daugybe kitų lankytinų vietų. 

   Penkiuose aukštuose įrengta 100 kambarių, į kuriuos galima pakilti liftu. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, centrinis šildymas bei ventiliacija, kurie užtikrina jaukią temperatūrą kambariuose. Kai kuriuose kambariuose yra balkonas. Vonios kambariuose yra dušai ir vonios, taip pat plaukų džiovintuvai.

  Viešbutyje galima naudotis bagažo saugojimo paslaugomis ir seifu, veikia belaidis internetas (be papildomo mokesčio). Automobiliu atvykstantys svečiai gali už mokestį pasistatyti savo transporto priemones automobilių stovėjimo aikštelėje.Kitos paslaugos: visą parą veikianti apsauga, pervežimo paslaugos, kambarių tvarkymas ir viešbučio autobusas. Siūlomi nemokami laikraščiai. Svečiai gali naudotis fakso aparatu verslo reikmėms.

   Viešbutyje yra daugybė būdų atsipalaiduoti arba aktyviai praleisti laiką, įskaitant važinėjimą dviračiais / kalnų dviračiais ir treniruoklių salę ir SPA paslaugas. 

  Mokėjimams priimamos šios kredito korteles: American Express, VISA, MasterCard.

   

  Atstumai:

  Oro uostas: 3,5 km (PSA)
  Centras: 50 m
  Paplūdimys: Pliažas: 10,0 km
  Viešasis transportas: 300 m
  Autobusų stotelė: 1 min.
  Stotelė: 0.1km
  Jūra: 10,0 km
  Upė: 1,0 km
   
 • Skrydžių laikai

  Kaunas: 20:50 val. - Piza: 22:30 val. 

  Piza: 08:05 val. - Kaunas: 11:45 val.

  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.

   

   

 • Oro uostai ir viešasis transportas Pizoje – kaip pasiekti miesto centrą?

  Kasdien per 5 minutes iš Pizos oro uosto stoties į Pizos centrinę stotį važiuoja maršrutinis traukinys.
  Iš Pizos oro uosto stoties išvyksta nuo 06:00 iki 24:00 val.
  Iš Pizos centrinės stoties išvyksta nuo 06:00 iki 24:00 val.
   
  Pizos oro uosto stotis yra prie pat oro uosto registracijos zonos; išvykimas ir atvykimas iš Pizos centrinės stoties 14 perone.
  Kaina: pirmyn 6,50 Eur, pirmyn ir atgal 13,00 Eur
   
  Bilietus galima įsigyti šioje svetainėje "Pisamover" ,bilietų pardavimo automatuose Pizos oro uoste ir Pizos centrinėje stotyje.
 • Ką verta pamatyti Pizoje?

  Svyrantis Pizos bokštas - vienas įspūdingiausių viduramžių Europos architektūros statinių išgarsėjęs dėl savo pastebimo 5,5 laipsnio pasvirimo, todėl pastatas atrodo tarsi prieštarautų gravitacijai. Pizos bokštas pradėtas statyti 1173 m., kol architektai suprato, kad žemė, ant kurios statė, nėra stabili. Per 200 metų buvo bandoma sutvarkyti pasvirimą, bet galiausiai to padaryti nepavyko. 1990 m. bokštas buvo uždarytas, nes buvo imtasi pastato tiesinimo darbų, o 2001 m. vėl atvertas lankytojams. Norint apsilankyti bokšte rekomenduojame iš anksto nusipirkti bilietą  --> https://bit.ly/Pisos-boksto-bilietai
   

  Pizos Šv. Jono krikštykla (it. Battistero di San Giovanni) - įspūdingo dydžio krikštykla buvo pradėta statyti 1152 m. pagal Diotisalvi, kuris pasirašė ant vieno iš vidinių stulpų, tačiau darbams užsitęsus, tik 1394 m. buvo baigta statyti. Balto marmuro krikštykla daugeliui yra gražiausias statinys Pizos stebuklų aikštėje, interjeras, nors ir paprastas,bet gražus. Verta apsilankyti viršutiniame aukšte, iš kur atsiveria nuostabūs vaizdai į likusią Pizos dalį. Krikštyklos akcentas - 1260 m. skultoriaus Nikola Pizano iškalta sakykla. Tai vienas didžiausių romaninio laikotarpio šedevrų. Kūrinys stovi ant septynių kolonų, kurias remi liūtai, o sakyklos plokštėse vaizduojamas Kristaus gyvenimas nuo apsireiškimo iki paskutiniojo teismo. Krikštykla uždaryta nuo 2024 m. gegužės 6 d. iki gegužės 31 d. Norint apsilankyti bokšte rekomenduojame iš anksto nusipirkti bilietą  --> https://bit.ly/Baptisterijos-bilietai
   

  Pizos katedra (it. Cattedrale di Pisa) - tikras romaninio laikotarpio šedevras, skirtas Mergelės Marijos ėmimui į dangų bei liūdijantis apie Pizos jūrų respublikos klestėjimo laikais pasiektus turtus. 1063 m. architekto Bruscheto pradėtame statyti pastate susipina įvairūs stilistiniai elementai atspindintys to meto Pizos pirklių tarptautinę veiklą. Katedra pastatyta iš balto marmuro, kuri buvo įmantriai raižyta ir lipdyta. Viduje rasite daugiau marmuro, taip pat religinių relikvijų, paauksavimų ir gražių paveikslų. Apsilankymas katedroje su bilietu yra nemokamas. Įsigiję bet kokį bilietą, gausite nemokamą, laikui neskirtą bilietą apsilankymui katedroje. Nemokamas bilietas, skirtas tik Katedros lankymui, yra valandinis ir jį galima įsigyti tik ir tik vietoje esančiose kasose.

  Kapinės (it. Camposanto) - jauniausias iš pagrindinių paminklų Pizos katedros aikštėje. Skirtingai nei katedra, pasviręs bokštas ir krikštykla, kapinės yra gotikinio, o ne romaninio stiliaus. Darbai pradėti 1278 m., bet užsitęsė daugiau nei šimtmetį. Gotikinės arkados buvo baigtos tik 1464 m., o kai kurios koplyčios buvo pridėtos tik XVI a. pabaigoje. Camposanto pavadinimas pažodžiui reiškia šventą žemę, nes 1203 m. arkivyskupas Ubaldo de' Lanfranchi grįžo iš kryžiaus žygio ir parsivežė iš Jeruzalės Golgotos kalno žemių, kurios buvo išbarstytos kieme. Viduramžiais buvo tikima, kad šventoji žemė per naktį gali nualinti kūną iki kaulų. Kapinės buvo elito laidojimo vieta, apie tai liudija daugybė laidojimo paminklų, šeimų skydų ir sarkofagų, dažnai romėnų kilmės, arkadiniame kieme.
   

  Pizos katedros muziejus (it. Museo dell’ Opera del Duomo - čia eksponuojami meno kūriniai ir originalūs meno kūriniai iš garsiosios Pizos katedros, krikštyklos ir pasvirusio bokšto. 1986 m. Pizoje atidarytas muziejus vadojamas Guglielmo De Angelis d'Ossat, jis nebuvo visiškai naujas, nes 1935 m. muziejaus mažoje lodžijoje ir dar dviejose patalpose buvo sukaupta nedidelė skulptūrų ir akmens fragmentų kolekcija, kurią kuravo jaunas meno istorikas Enzo Carli Šalia pasvirusio Pizos bokšto esantis muziejus vėl atidarytas 2019 m., modernizavus ir pertvarkius muziejaus turinį. Dabar jame saugomi beveik vien tik daiktai, tiesiogiai susiję su katedra ir Pizos stebuklų aikštės pastatais.
   

  Riterių aikštė (Piazza dei Cavalieri) - Pizoje esanti aikštė kadaise buvo "Sette Vie" aikštė, politinis Pizos centras ir, tikėtina, romėnų forumo vieta. Vėliau didžiulio miesto pertvarkymo, kurį 1558 m. užsakė Cosimo I ir patikėjo Giorgio Vasari, rezultatas. Giorgio Vasari sureguliavo aikštėje esančius pastatus, kurie, jo žodžiais tariant, buvo pastatyti chaotiškai ir netvarkingai, dažnai sujungiant anksčiau buvusius viduramžių pastatus. Šiuo metu čia įsikūręs prestižinis Pizos universitetas, kurį užsakė pastatyti Napoleonas Bonapartas. 
   

  Borgo gatvė (it. Borgo Stretto) - ilga gatvė užpildyta parduotuvėmis, kurioje rasite dizainerių rūbų, suvenyrų, aksesuarų ir dar daugiau. Nemaža dalis gatvės užpildyta restoranais, kavinėmis, kavinukėmis, barais. 
   

  Mezo tiltas (it. Ponte di Mezzo) - vienas gražiausių Pizos tiltų. Norėdami iš šiaurinės Arno upės pusės persikelti į pietinę, upę kertate Mezo tiltu. Romėnų laikais tiltas buvo medinis, tik 1035 m. pakeitė akmeninis, o 1388 m. jis buvo restauruotas. 1944 m. šis tiltas buvo sugriautas, o tiltas, kuriuo šiandien žengiama, buvo pastatytas 1950 m. iš gelžbetonio, padengto baltu Veronos akmeniu. Jo ilgis - 89 metrai, o viena arka - 72 metrai. Keturiuose tilto kampuose yra marmuriniai rutuliai iš buvusio tilto.
   

  Pizos botanikos sodas (it. Orto botanico di Pisa) - tai sodas įkurtas 1543 m. Luca Ghini, gydytojo ir botaniko iš Imolos, prašymu. Pakviestas Cosimo I De 'Medici kaip Pizos universiteto profesorius, jis sutiko su vienintele sąlyga, kad galės įkurti universitetinį sodą "Giardino dei Semplici". Taip Pizoje, netoli Arno upės krantų, gimė seniausias pasaulyje universitetinis botanikos sodas.Trijų hektarų plotas, šimtai rūšių iš viso pasaulio, šie didieji žalieji miesto plaučiai yra stebuklinga vieta, kupina vaizdingų kampelių, tokių kaip bambukų miškas ar vandens lelijų tvenkinys. Čia taip pat įsikūręs Botanikos muziejus, pristatytas grotesko stiliumi dekoruotu fasadu iš 1591 m. didžiojo kunigaikščio Ferdinando I įkurtos galerijos. Daugiau informacijos --> https://www.ortomuseobot.sma.unipi.it/

   

 • Pizos klimatas

  Vasaros šiltos ir sausos. Žiemos paprastai būna malonios ir švelnios, tačiau nuo lapkričio iki sausio orai gali būti audringesni ir nenuspėjami.

  Gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais vyraus geri orai, o vidutinė temperatūra svyruos nuo 20 °C iki 26 °C. Šalčiausias mėnuo - sausis, vidutinė aukščiausia temperatūra - 12 °C.
 • Įdomūs faktai apie Pizą

  - Piza didžiuojasi tūkstantmete istorija (miesto pavadinimas kildinamas iš etruskų epochos ir reiškia netoliese esančias Arno upės "burną"), kuri pasiekė viršūnę jūrų respublikų laikais - šiuo laikotarpiu miesto centras tapo meno lobynu su išskirtinėmis romaninėmis ir gotikinėmis bažnyčiomis.

  - Yra daug hipotezių apie Pizos kilmę: teigiama, kad tai buvo graikų šalis, Ligūrijos kaimas arba etruskų miestas.

  - Tai buvusi jūrinė respublika, konkuravusi su Venecija ir Amalfio miestais.

  - Dabar Piza yra ramus provincijos universitetinis miestelis, garsėjantis meno ir architektūros lobiais.

  - Pizoje gimė italų astronomas, fizikas Galilėjas Galilėjus.

  - Piza ir jos nepaprastai graži Stebuklų aikštė, nuo 1987 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 • Maistas

  Dažnam išgirdus žodį Italija, prieš akis iškyla makaronai, picos, risotto, lazanija, gelato, tiramisu ir dar daugiau skanumynų. Ši šalis tikrai didžiuojasi skaniais patiekalais, užkandžiais ir puikiais desertais, tad lankantis Pizoje išbandykite itališką virtuvę. Pasimėgaukite makaronais "Trenette alla Renaiola", vasariškomis salotomis "Panzanella", risotto su baltaisiais trumais, Toskanos sriuba "Zuppa Toscana", kepsniais "Bistecca alla Fiorentina". Paragaukite Biscotti sausainių, rudeniško deserto iš kaštainių miltų "Castagnaccio" ir gelato.

 • Pastabos

  Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  -  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2024-07-21 – 2024-07-26

439 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* Touring

2024-08-04 – 2024-08-09

375 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* B&B Hotel Pisa

2024-08-18 – 2024-08-23

375 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* B&B Hotel Pisa

2024-09-22 – 2024-09-27

335 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* B&B Hotel Pisa

2024-10-20 – 2024-10-25

325 € Pirkti

Viešbutis keičiamas į 3* Royal Victoria

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Bolonija4

Poilsis Rimini - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • nuo 255 €

Festive fireworks over the Canal Grande in Venice  Italija

Naujieji Metai Venecijoje

Įskaičiuotas skrydis!

Viešbutis Venecijos saloje!

 • nuo 469 €

Peschiera del Garda, Italy, fotor 20240312153459

Savaitgalis prie Gardos ežero ir linksmybės GARDALENDE!

Poilsis prie didžiausio Italijos ežero!

Pramogos didžiausiame Italijos atrakionų parke!

 • nuo 325 €

Venecija  Gondola
 • nuo 265 €

Rodas5
 • nuo 345 €