Kelionės kaina
0 € 1539 €
Kelionės kaina
0 € 1539 €

Riminis - San Marinas - Bolonija8 d.

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

nuo 279 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Leiskitės į savarankišką kelionę po auksiniais paplūdimiais garsėjantį Riminį, itališko maisto sostinę Boloniją bei atskirą miestą-valstybę San Mariną. Tai yra puiki atostogų kryptis, kurioje nereikia rinktis tarp poilsio paplūdimyje ir kultūros. Saulėtą dieną Riminyje galima ilsėtis ant smėlio, o vakare klausytis klasikinės muzikos skambesių Renesanso pilyje. O dienomis kai gulėti nesinori, siūlome traukiniu nuvažiuoti į Boloniją arba autobusu į San Mariną.

Kelionės datos

2022-04-02 – 2022-04-09

289 € Pirkti

2022-04-23 – 2022-04-30

279 € Pirkti

2022-05-14 – 2022-05-21

299 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Kaunas – Rimini – Kaunas;
- rankinis bagažas (mažas);
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje Riminyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, civilinis, bagažo ir kita);
- Automobilio nuoma;
- Pervežimai. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.;
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Vilnius – Kauno oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Kauno oro uostas – 20 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas vietoje.

 • Viešbutis

  " Europa " - tai ekonominės klasės 3* viešbutis esantis Rimini mieste. Geltono smėlio paplūdimys tiesiog ranka pasiekiamas, o atstumas iki istorinio Rimini miesto centro tik 1 km. Visoje pakrantėje važinėja viešasis transportas tad nemėgstantiems vaikščioti pėsčiomis, bus taip pat nesudėtinga pasiekti miestą ir jo apylinkes. Europa svečiai gali naudotis nemokamu bevieliu internetu. Kiekviename numeryje yra televizorius, oro kondicionierius, veikia nemokamas belaidis internetas.

 • Skrydžių laikai

  Kaunas 10:00 – Rimini 11:25
  Rimini 17:40 - Kaunas 21:05
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Savarankiškas keliavimas šalyje

  Miestas turi savo oro uostą – Federico Fellini tarptautinį oro uostą, nuo kurio pradėsite pažintį su kurortu. Pasiekti centrinę stotį galėsite keliaudami kas pusvalandį iš čia kursuojančiais Nr. 9 autobusais. Kelionė į centrą truks vos 25-30 minučių.
  Riminyje, kaip ir visoje Šiaurės Italijoje, išvystyta patogi susisiekimo traukiniais bei autobusais sistema. Iš traukinių stoties galite lengvai pasiekti priemiesčius bei įspūdingiausius Italijos miestus.

   

  Rekomenduojame apsilankyti Bolonijoje, kur užlipę ant Bolonijos Pizos – svyrančio Asinelli bokšto – prieš akis išvysite harmoningą viduramžių miesto kraštovaizdį, žavintį raudonų plytų pastatais. Iki Bolonijos miesto centro iš Rimini traukinių stoties nuolat važiuoja traukiniai. Bilietus galima nusipirkti vietoje arba iš anksto intenetu. Bilietas kainuoja nuo 10 Eur, kelionė trunka apie 1 val. Daugiau informacijos apie traukinių tvarkaraščius ir bilietų kainas galite rasti čia www.trenitalia.com

   

  Taip pat verta apsilankyti vienoje mažiausių pasaulio valstybių – San Marine, į kurią kas valandą iš Piazza Marvelli kursuoja „Bonelli Bus“ autobusai. Bilietas kainuoja nuo 5 Eur, kelionė trunka apie 1 val.
  Daugiau informacijos apie bilietų kainas ir autobuso grafikus galite rasti čia.

 • Bolonija

  Bolonija – mažiausio šiaurės Italijos regiono Emilijos - Romanijos sostinė, vis dar alsuojanti viduramžių dvasia ir turtinga kultūrine praeitimi. Čia įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tai septintas pagal dydį Italijos miestas, kuris pasižymi puikiai suderintomis senosiomis tradicijomis su modernumu. Miestą supančios vaizdingos kalvos, bokštai, portikai, besitęsiantys 40 kilometrų, viduramžių rūmai nepaliks nei vieno abejingo!

 • San Marinas

  Neapsigaukite, net ir nykštukinėje šalyje yra daug vertų dėmesio objektų! Vaikštinėdami kalvotu senamiesčiu apžiūrėkite Šv. Pranciškaus vartus, juosiančius sostinę, San Marino baziliką, skirtą miesto globėjui šventajam Marinui, rotušę, kurioje veikia seniausios respublikos pasaulyje parlamentas ir vyriausybė. Nuo šalia esančios aikštės atsiveria nuostabi panorama į visus devynis šalies miestus. Įspūdingiausias objektas šalyje – ant vaizdingų kalvų įsitaisę trys gynybiniai bokštai. Seniausiasis Guaita bokštas – miesto simbolis, pavaizduotas San Marino vėliavoje ir herbe. Pasivaikščiokite ramiomis San Marino sostinės, kurioje gyvena 4 tūkstančiai žmonių, gatvelėmis, saugančiomis dviejų tūkstančių metų istoriją.

 • Maistas Riminyje

  Riminis, kaip ir kiti Adrijos pakrantėje įsikūrę Italijos miestai, garsėja aukštos kokybės patiekalais, pagamintais iš vietoje sugautos žuvies. Populiariausia vieta mieste, kurioje renkasi Riminio gurmanai ir turistai – Viale Antonio Beccadelli gatvelė, besitęsianti nuo centro link pajūrio. Pasimėgauti vietine virtuve rekomenduojame baltai dekoruotoje „Ex-Dancing“ lauko kavinėje, kurioje galite pasigardžiuoti lengvomis salotomis bei itališkais skoniais „prisotinančiomis“ picomis bei pjadinomis. Bent kartą vertėtų užsukti į daugelio geriausiu Italijoje tituluojamą „La Posada“ restoraną, kuriame karaliauja itališka virtuvė. Nepraleiskite progos čia paragauti pasta is al dente, risotto arba šviežios žuvies. Ne mažiau palankių įvertinimų sulaukia ir Riminio centre įsikūręs „Osteria della Piazzetta“ restoranas, garsėjantis ne tik puikiais tradiciniais patiekalais, bet ir jaukia atmosfera. Žuvies mėgėjams nederėtų praeiti pro žuvų turgų „Pescheria“, kuriame galima įsigyti šviežių jūros gėrybių, o vakare mėgaujantis vyno taure mintyse kartoti „la dolce vita“.

 • Pastabos

  Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

 • COVID-19

  Nuo gruodžio 16 dienos

  Atvykstantieji į Italiją iš C sąrašo valstybių (tarp kurių yra Lietuvos Respublika) turi pateikti:

  • atvykimo į šalį deklaraciją;
  • ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių ar trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą), įrodantį, kad asmuo yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų COVID-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų;
  • neigiamą antigeno (atlikto ne anksčiau nei 24 val. iki atvykimo), arba PGR (atlikto ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo) Covid-19 testo rezultatą.

  Molekulinis (48 val.) arba antigenų (24 val.) testas privalomas vaikams nuo 6 metų amžiaus.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Italiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/italija

  *informacija atnaujinta 12 21 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2022-04-02 – 2022-04-09

289 € Pirkti

2022-04-23 – 2022-04-30

279 € Pirkti

2022-05-14 – 2022-05-21

299 € Pirkti

2022-06-11 – 2022-06-18

329 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Como ežeras

Milanas - Turinas - Komo

Savarankiška pažintis su tikrąja Šiaurės Italija

 • nuo 229 €

Venecija  San Marco

Venecija - Verona

Savarankiška pažintis su Šiaurės Italijos perlais

 • nuo 179 €

Neapolis2
 • nuo 219 €

Venecija  Gondola
 • nuo 129 €

Roma Koliziejus

Roma

3* viešbutis Romos centre

 • nuo 149 €

Neapolis
 • nuo 209 €