Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Po Medininkų kraštą1 d.

Medininkų pilis - Levandų uostas - Jašiūnų dvaras

 • Autobusu Lietuvoje
 • Kelionės kolektyvams
 • Rekomenduojame

Vilniaus kraštas, dažnai turistų ir keliautojų aplenkiamas, tačiau garbingas savo istorija, turtingas kultūros paveldu, gamtos reginiais.
Kelionės akcentai:

 • Medininkų pilis
 • Juozapinės kalva
 • Aukštojo kalnas
 • Levandų uostas
 • Jašiūnų Balinskių dvaro rūmai

Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, kviečiame dalyvauti projekte, sujungusiame visas 60 Lietuvos savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Medininkų pilies lankymas su muziejaus gidu 
  2. Jašiūnų dvaro sodybos lankymas su vietiniu gidu 
  3. Levandų uosto lankymas su firminiu limonadu ir Levandų uosto šerbetiniais ledais arba žagarėliais (priklausomai nuo sezono) 
  4. Magnetukas "Vilniaus rajonas", "Šalčininkai", - po 2 EUR/vnt. (pageidaujant būtina užsakyti iš anksto priemokose)   
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

DĖMESIO! 
Objektų skaičius, lankymo tvarka derinama su užsakovu. Įėjimo bilietų kaina tikslinama prieš kelionę. 
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Teirautis tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Išvykimo vieta ir laikas derinamas su užsakovu. 

 

Kelionės programa

 • 1

  Siūloma programa (galime koreguoti pagal Jūsų poreikius)

  Medininkų pilis

  Išvyksite ryte. Važiuosite į Medininkus. Medininkai yra sena gyvenvietė. Netoli miestelio - atstatyta Medininkų pilis, architektūros ir istorijos paminklas. Tai seniausia gardinio tipo pilis Baltijos šalyse, vienas iš svarbiausių gynybos nuo kryžiuočių ir totorių punktas.  Su Medininkų pilimi yra susiję labai daug vardų, garsėjusių Lietuvos ir Lenkijos istorijoje. Pasak istorikų, kadaise čia būta Lietuvos centro. Išlikusiame restauruotame pilies bokšte įkurtas muziejus, kuris skirtas pilies bei šio krašto istorijai atspindėti. Lankysite muziejų,  apžvelgsite  apylinkes iš bokšte įrengtos apžvalgos aikštelės. Pabuvosite  ant vieno iš aukščiausių Lietuvos žemės paviršių – Juozapinės kalvos. Tiesa, visiškai greta  – Aukštojas, šiandien laikoma aukščiausia Lietuvos kalva. Tiek Juozapinė, tiek Aukštojas priklauso Medininkų kalvynui, kuris neturi vienos ryškiai išsiskiriančios viršūnės. Keliausite į Dano ir Aurelijos kurtą ir puoselėjamą "Levandų uostą". 2013 m. čia pasodintas pirmasis levandos krūmelis, o dabar jie skaičiuojami jau tūkstančiais. Levandų uoste rasite ramybę, jaukumą, šilumą ir labai daug šviesos. Tiek fizinės, tiek dvasinės... Čia rasite levandų vandens (pasak žinovų, jis nuramina, atgaivina, pajaunina odą); rugiagėlių vandens (nuo seniausių laikų naudojamas akims plauti, akių kompresams); beržų lapelių, rugiagėlių pagalvėlių; levandų miego maišelių; džiovintų čiobrelių ir kitų gamtos dovanų.  Vyksite į Jašiūnus - nedidelę gyvenvietę, turtingą savo istoriniais objektais. Prie Merkio upės aplankysite vėlyvojo klasicizmo Balinskių dvaro rūmus ir angliško tipo parką. Vakare grįšite į namus.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės