Kelionės kaina
0 € 1479 €
Kelionės kaina
0 € 1479 €

Savaitgalis Klaipėdos krašte2 d.

129 € asmeniui Pirkti
 • Autobusu Lietuvoje
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Daugeliui žmonių Klaipėdos vardas siejasi būtent su jūra ir ištisus metus neužšąlančiu uostu. Ilgą laiką Klaipėda priklausė Vokietijai ir buvo vadinama Mėmeliu. Tai bene seniausias Lietuvos miestas, Memelburgo vardu pirmą kartą paminėtas dar XIII a. viduryje. Kviečiame praleisti savaitgalį Klaipėdos krašte! 

Kelionės datos

2021-09-11 – 2021-09-12

vietų yra

129 € Pirkti

2021-10-16 – 2021-10-17

vietų yra

129 € Pirkti

2021-11-06 – 2021-11-07

vietų yra

129 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas; 
 • Lydinčio kelionės vadovo paslaugos;
 • 1 nakvynė asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais Klaipėdoje;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. I. Simonaitytės memorialinis muziejus - 4 EUR/suaug.2 EUR/moksl., senj.; fotografavimas muziejuje 2 EUR.
  2. Etnografinė J. Gižo sodyba (ekspozicija, maltinukai, vyno degustacija) - 29 EUR. PRIVALOMA PAŽYMĖTI PRIEMOKOSE ĮSIGYJANT KELIONĘ, JEI PLANUOJATE DALYVAUTI
  3. Kelto į Smiltynę bilietai - 1.10 EUR/į abi puses. Taikomos nuolaidos moksleiviams, senjorams, turintiems invalidumą.
  4. Vietinių, muziejų gidų paslaugoms (priklausomai nuo grupės dydžio) planuoti: 3 EUR/asm. 
  5. Delfinariumo, Jūrų muziejaus bilietai. Kainos kinta priklausomai nuo sezono. 
 • Pietūs, vakarienė ir kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

DĖMESIO!

 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis kelionės vadovas  ekskursijų neveda.
 • Dėl kelionės teirautis  telefonu: 8 5 2751797, +370 68464786
 • AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE BŪTINA DĖVĖTI KAUKES
 • Įsigijus papildomą vietą autobuse, privaloma susisiekti su kelionės vadybininku tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt

Išvykimas:
7 val. Lukiškių a. prie šv. Jokūbo ir Pilypo bažnyčios Vilniuje
8:30 val. PC MEGA automobilių stovėjimo aikštelė prie Circle k degalinės, Kaunas

Grįžimas:
į Kauną ~ 22 val.
į Vilnių ~ 23 val. 

Kelionės programa

 • 1

  1 diena. Švėkšna- Priekulė- Dreverna- Klaipėda

  Vila Genovefa - Švėkšnos dvaras

  Anksti ryte išvykstame į kelionę. Atvykstame į Švėkšną buvusį Rytų Prūsijos ir Didžiosios Lietuvos pasienio miestelį. Tai išskirtinė vieta ne tik todėl, kad ji apsupta turtingos ir įdomios praeities, bet ir žavinčios nuostabios gamtos, architektūrinių paminklų bei garsi iš čia kilusiais žinomais žmonėmis. Su Švėkšna susijęs ir grafų Pliaterių vardas. Pačiame miestelio centre yra akmenimis grįsta turgaus aikštė. Miestelis garsus aukščiausia rajone 65 m. dvibokšte, raudonų plytų bažnyčia bei XVIII a. įkurtu grafų Pliaterių parku su įspūdinga liepų alėja, vila, tvenkiniais ir skulptūromis. Apžiūrėję bažnyčią ir pasivaikščioję po dvaro parką, keliaujame į Priekulę. Jūsų lauks trumpa ekskursija po Priekulės miestelį. Aplankysime Ievos Simonaitytės memorialinį muziejų, kuris įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. „ Miestelyje, ant Minijos kranto, rašytoja pasistatė vasarnamį (pati jį vadino „vasaros rezidencija“), kuriame vasarodavo ir kurdavo. 1980 m. šiame name įkurtas memorialinis muziejus. Ievos Simonaitytės vardu pavadinta Priekulės gimnazija, o miestelio centre stovi paminklas rašytojai „Šventvakarių Ėvė“. Keliaudami iš Priekulės pamatysime Vilhelmo kanalą. Norint apeiti pavojingą „Ventės rago kampą“, XIX a. vid. buvo suplanuota statyti 25,3 km ilgio kanalą tarp Minijos, Drevernos ir Smiltelės. Jis pavadintas tuometinio Prūsijos karaliaus, kuriam šis kraštas ir priklausė, Vilhelmo I vardu. Kanalo statybos tikslas kadaise buvo apsaugoti laivus ir plukdomus sielius nuo pavojingų audrų, kildavusių Kuršių mariose. Kanalą kasė vietos gyventojai ir tik paskutiniais metais, siekiant paspartinti kasimo darbus buvo atsiųsti prancūzų karo belaisviai. Atvykstame į Dreverną. Tai senas žvejų kaimas, kuris minimas nuo 1253 m. Dreverną supą Kuršių marios, Drevernos upė bei Karaliaus Vilhelmo kanalas. Na, o pramogų pasiūla kiekvienais metais vis auga. Šiandien šis žvejų kaimelis po rekonstrukcijos  yra tapęs vienu didžiausiu konkurentu kitoms Lietuvos vasaros sostinėms. Etnografinėje sodyboje, kurioje įrengta istorinė ekspozicija, galėsime susipažinti su Kuršių marių laivų gamyba ir legendinio šio amato meistro Jono Gižo palikimu. Vėliau paskanausime  žuvies maltinukų ir vietinio vyndario vyno; užlipę į apžvalgos bokštą galėsime pasigrožėti kvapą gniaužiančia panorama, nuo kurio atsiveria vaizdas į Kuršių neriją, marias bei Dreverną. Vykstame į Klaipėdą. Nakvynė viešbutyje Klaipėdoje.

 • 2

  2 diena. Klaipėda- Smiltynė- Jūrų muziejus

  Klaipėdos panorama

  Po pusryčių apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Klaipėdą.  Pasivaikščiosime po Senamiestį su fachverkiniais namais, pasigrožėsime Teatro aikšte, kuri svarbi ir tuo, kad 1923 m. Sausio 15 d. Lietuvos savanorių pajėgos įžengusios į Antantės valdomą Klaipėdą ir užėmusios Teatro aikštėje įsikūrusią prancūzų prefektūrą. Klaipėdos kraštas tapo Lietuvos dalimi. Gėrėsimės Simono Dacho skulptūra „Taravos Anikė“, senuoju neogotikinės architektūros paštu, Skulptūrų parku. Miestas įsikūrė 1252 m., kai Dangės upės žiotyse Vokiečių ordinas pastatė Memelburgo pilį.  Dabartinė Klaipėda - šiuolaikinis, sparčiai augantis uostamiestis. Miestą garsina ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Šiandien tai vienas iš gražiausių Lietuvos miestų.  Keltu kelsimės į Smiltynę. Pasivaikščiodami nueisime į Kopgalį, kur baigiasi 98 kilometrų ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. Lankysimės delfinariume, kur delfinai stebins mus savo triukais, demonstruos visus savo talentus ir nepraleis progos aptaškyti arčiausiai sėdinčių žiūrovų vandeniu. Vakare, po pilnos įspūdžių dienos, grįšime į namus.

2021-09-11 – 2021-09-12

vietų yra

129 € Pirkti

2021-10-16 – 2021-10-17

vietų yra

129 € Pirkti

2021-11-06 – 2021-11-07

vietų yra

129 € Pirkti

2021-11-27 – 2021-11-28

vietų yra

129 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Šaltiškių karjeras

Marso kanjonai Akmenės krašte

Privaloma turėti asmens dokumentą ir ilgus guminius batus

 • 32 €

Siesikų pilis
 • 28 €