Kelionės kaina
0 € 1479 €
Kelionės kaina
0 € 1479 €

Savaitgalis meilės mieste - Paryžiuje!3 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Trumpam ištrūkite iš rutinos ir prasitęskite savaitgalį Paryžiuje — romantiškiausioje pasaulio sostinėje, stebinančioje ne tik alsuojančia romantika, tačiau ir didinga savo architektūra bei istorija. Pažinkite šį įsimylėjėlių miestą, apsistodami 3* viešbutyje su pusryčiais, netoli miesto centro ir pagrindinių metro stotelių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis Vilnius — Paryžius (Buvė) — Vilnius;
- Mažas rankinis bagažas 1 vnt.(40 x 20 x 25 cm)/1 asm, dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje
- 2 naktų apgyvendinimas, 3* viešbutyje "Elysees Flaubert" su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas;
- Pagalvės mokestis - 1,65 €/asm/parai.;
- Pervežimai šalyje: oro uostas-viešbutis-oro uostas.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos teirautis angentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 18 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)

Pastabos

- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
- DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU:
https://keleiviams.nvsc.lt/lt/for
-
užsisakydamas šią kelionę turistas prisiima riziką dėl negalimų numatyti ateities keliavimo į šią šalį aplinkybių ir sutinka, kad aviakompanijai vykdant skrydžius pinigai už lėktuvo bilietus nebus grąžinami net jeigu bus privaloma saviizoliacija atvykus į šalį.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

 • Viešbučio aprašymas

  Viešbutis "Elysées Flaubert“ įsikūręs Paryžiaus širdyje, vos už 1 km nuo garsiosios Triumfo arkos. Čia įrengti modernūs ir erdvūs kambariai bei oranžerija, kurioje gausu egzotiškų augalų. Šiuolaikiškuose „Hôtel Elysées Flaubert“ numeriuose, kurių dydžiai skiriasi priklausomai nuo kategorijos, yra vonios kambariai ir televizoriai. Iš dalies numerių galėsite patekti į nedidelį sodą ar kiemelį. Viešbutyje kasryt patiekiami lengvieji pusryčiai. Papietauti ir pavakarieniauti galėsite apylinkėse įsikūrusiuose restoranuose bei kavinėse. Už 200 metrų nuo „Hôtel Elysées Flaubert“ yra 3 linijos Pereire metro stotelė, o už 800 metrų – 2 linijos Ternes stotelė. Per 10 minučių nueisite į Monso parką.

 • Skrydžių laikai

  Penktadienis-sekmadienis:
  Vilnius 18:05 – Paryžius (Buvė) 19:55 (vietos laiku);
  Paryžius (Buvė) 16:15 – Vilnius 19:50 (vietos laiku).
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  City break

  Iš oro uosto iki stoties Paryžiuje (Porte Maillot) nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina — apie 15.90 €, kelionės trukmė — apie 60 min.). Daugiau informacijos galite rasti čia. Metro Paryžiuje – tai viena seniausių ir geriausių metro sistemų pasaulyje. Jos sistemą sudaro netgi 300 stotelių, todėl tik įsivaizduokite kokio ilgio yra metro sistema. Paryžiaus metro – patogiausias ir greičiausias būdas keliauti po visą miestą. Tai ypač patogu piko metu, kai automobiliai ar autobusai stovi kamščiuose. Daugiau informacijos apie metro bilietų kainas rasite čia.

 • Ką verta pamatyti Paryžiuje?

  Eifelio bokštas (Tour Eiffel) — ryškiausias Paryžiaus simbolis, pastatytas 1889 m. minint Revoliucijos šimtmetį. Bokštas turi tris aukštus, kuriuose galima pasivaikščioti ir pamatyti nuostabią Paryžiaus panoramą. Iki trečio aukšto galima pakilti liftu, o norintiems pasportuoti galima rinktis bokšto kojose įrengtuose laiptuose.
  Dievo Motinos Katedra (Notre Dame) — žymiausia ir neabejotinai gražiausia bažnyčia Paryžiuje. Viduramžių architektūrą menantis didingas pastatas yra Senos upės saloje, esančioje pačiame Paryžiaus centre. Įėjimas į Katedrą yra nemokamas, tačiau gali tekti pastovėti smalsių turistų eilėje.
  Luvras (Musee du Louvre) — muziejus, kuriame yra saugomi vieni vertingiausių pasaulio meno kūrinių.
  Triumfo arka (Arc de Triomphe) — judrioje žiedinėje sankryžoje esanti arka pradėta statyti Napoleono užsakymu ir skirta paminėti pergalei Austerlice. Galima laiptais pakilti į apžvalgos aikštelę esančią ant stogo. Ypač gražus vaizdas atsiveria jau sutemus, kai visu ūgiu matosi nuostabiai apšviestas Eifelio bokštas.

 • Įdomūs faktai apie Paryžių

  - Labiausiai lankomas Paryžiaus objektas — visai ne Eifelio bokštas (apie 5,5 mln. turistų per metus) ir ne Luvras (apie 5 mln. turistų per metus), o Disneilendas, kurį aplanko 13 mln. turistų per metus. Daugiau informacijos apie bilietus rasite čia.
  - Paryžiečiai dievina šunis. Remiantis oficialia prancūzų statistika, mieste keturkojų žmogaus draugų yra kur kas daugiau nei vaikų.
  - Paryžiaus metro schema – viena tankiausių visame pasaulyje. Iš bet kurio miesto taško atstumas iki artimiausios metro stotelės neviršija ir pusės kilometro.
  - Priešais Dievo motinos katedrą yra „Point Zero" — apskrita bronzinė plokštė, kurioje surašyti atstumai myliomis nuo Paryžiaus iki visų vietovių Prancūzijoje. Yra tradicija atsistoti ant plokštės ir apsisukti aplinkui.
  - Pagal įstatymus Paryžiuje pastatai negali būti aukštesni nei 6 aukštų. Todėl dangoraižius matome tik priemiesčiuose ir verslo rajonuose.
  - Paryžiuje stovi Laisvės statula, kuri yra atgręžta į Niujorko Laisvės statulą ir simbolizuoja dviejų šalių draugystę.

 • Paryžiaus klimatas

  Vidutinė metinė oro temperatūra yra 10.8°C. Vidutiniškai per metus iškrenta apie 650 mm kritulių, o šilčiausias mėnuo yra liepa, kurios vidutinė temperatūra yra 18.4°C.  Šalčiausias mėnuo - sausis, kurio vidutinė temperatūra yra 3.5°C. Mažiausiai patartina į Paryžių važiuoti gegužę, nes šį mėnesį čia iškrenta daugiausiai kritulių.

 • Maistas

  Dažnam išgirdus žodį Prancūzija, prieš akis iškyla skaniausių pyragėlių, plonų blynelių, pelėsinio sūrio bei kruasanų vaizdiniai. Ši šalis gali didžiuotis puikiais patiekalais bei desertais, tad lankantis Paryžiuje nepraleiskite progos paragauti puikiausių prancūziškos virtuvės šedevrų. Pasimėgaukite kanelėmis, „Crepe“ blyneliais, „Creme Brulee“ desertu, „Macarons“ migdoliniais sausainiais, „Foie gras“ kepenėlių paštetu, svogūnų sriuba bei išskirtinai prancūzų virtuvei priklausiančiu „Steak au povre“ kepsniu. . Siūlome išbandyti šiuos restoranus: Chanbelland Boulangerie, La Caféothèque de Paris, Small Kitchen, Cafe Francoeur.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės