Kelionės kaina
0 € 1959 €
Kelionės kaina
0 € 1959 €

Savaitgalis Paryžiuje4 d.

nuo 329 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Geriausi pasiūlymai
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Trumpam ištrūkite iš rutinos ir prasitęskite savaitgalį Paryžiuje — romantiškiausioje pasaulio sostinėje, stebinančioje ne tik alsuojančia romantika, tačiau ir didinga savo architektūra bei istorija. Pažinkite šį įsimylėjėlių miestą, apsistodami 3* viešbutyje su pusryčiais, netoli miesto centro ir pagrindinių metro stotelių.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.

- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Kelionės datos

2022-08-04 – 2022-08-07

539 € Pirkti

2022-08-11 – 2022-08-14

499 € Pirkti

2022-08-18 – 2022-08-21

439 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis Vilnius — Paryžius (Buvė) — Vilnius;
- Mažas rankinis bagažas, dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis agentūroje
- 3 naktų apgyvendinimas, 3* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas;
- Pagalvės mokestis;
- Pervežimai šalyje: oro uostas-viešbutis-oro uostas.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas nuo 5,00 €/1 asm./ į vieną pusę. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 15 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 25 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) 

 • Viešbučio aprašymas

  3* viešbutis "New Hotel Saint Lazare" įsikūręs visai netoli miesto centro bei net kelių metro stočių, todėl neturėsite vargo, norėdami nuvykti į lankomus objektus. Viešbutyje veikia liftai bei belaidis internetas. Komfortiškam svečių poilsiui įrengtas sodas lauke. Kambariuose įrengti televizoriai, yra seifas, tiesioginio ryšio telefonas bei bevielis internetas.

 • Skrydžių laikai


  Vilnius 06:10 – Paryžius (Buvė) 08:05;
  Paryžius (Buvė) 21:00 – Vilnius 00:40.
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  City break

   

   

  Iš oro uosto iki stoties Paryžiuje (Porte Maillot) nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina — apie 15.90 €, kelionės trukmė — apie 60 min.). Daugiau informacijos galite rasti čia. Metro Paryžiuje – tai viena seniausių ir geriausių metro sistemų pasaulyje. Jos sistemą sudaro netgi 300 stotelių, todėl tik įsivaizduokite kokio ilgio yra metro sistema. Paryžiaus metro – patogiausias ir greičiausias būdas keliauti po visą miestą. Tai ypač patogu piko metu, kai automobiliai ar autobusai stovi kamščiuose. Daugiau informacijos apie metro bilietų kainas rasite čia.

 • Ką verta pamatyti Paryžiuje?

  Eifelio bokštas (Tour Eiffel) — ryškiausias Paryžiaus simbolis, pastatytas 1889 m. minint Revoliucijos šimtmetį. Bokštas turi tris aukštus, kuriuose galima pasivaikščioti ir pamatyti nuostabią Paryžiaus panoramą. Iki trečio aukšto galima pakilti liftu, o norintiems pasportuoti galima rinktis bokšto kojose įrengtuose laiptuose.
  Dievo Motinos Katedra (Notre Dame) — žymiausia ir neabejotinai gražiausia bažnyčia Paryžiuje. Viduramžių architektūrą menantis didingas pastatas yra Senos upės saloje, esančioje pačiame Paryžiaus centre. Įėjimas į Katedrą yra nemokamas, tačiau gali tekti pastovėti smalsių turistų eilėje.
  Luvras (Musee du Louvre) — muziejus, kuriame yra saugomi vieni vertingiausių pasaulio meno kūrinių.
  Triumfo arka (Arc de Triomphe) — judrioje žiedinėje sankryžoje esanti arka pradėta statyti Napoleono užsakymu ir skirta paminėti pergalei Austerlice. Galima laiptais pakilti į apžvalgos aikštelę esančią ant stogo. Ypač gražus vaizdas atsiveria jau sutemus, kai visu ūgiu matosi nuostabiai apšviestas Eifelio bokštas.

 • Įdomūs faktai apie Paryžių

  - Labiausiai lankomas Paryžiaus objektas — visai ne Eifelio bokštas (apie 5,5 mln. turistų per metus) ir ne Luvras (apie 5 mln. turistų per metus), o Disneilendas, kurį aplanko 13 mln. turistų per metus. Daugiau informacijos apie bilietus rasite čia.
  - Paryžiečiai dievina šunis. Remiantis oficialia prancūzų statistika, mieste keturkojų žmogaus draugų yra kur kas daugiau nei vaikų.
  - Paryžiaus metro schema – viena tankiausių visame pasaulyje. Iš bet kurio miesto taško atstumas iki artimiausios metro stotelės neviršija ir pusės kilometro.
  - Priešais Dievo motinos katedrą yra „Point Zero" — apskrita bronzinė plokštė, kurioje surašyti atstumai myliomis nuo Paryžiaus iki visų vietovių Prancūzijoje. Yra tradicija atsistoti ant plokštės ir apsisukti aplinkui.
  - Pagal įstatymus Paryžiuje pastatai negali būti aukštesni nei 6 aukštų. Todėl dangoraižius matome tik priemiesčiuose ir verslo rajonuose.
  - Paryžiuje stovi Laisvės statula, kuri yra atgręžta į Niujorko Laisvės statulą ir simbolizuoja dviejų šalių draugystę

 • Paryžiaus klimatas

  Vidutinė metinė oro temperatūra yra 10.8°C. Vidutiniškai per metus iškrenta apie 650 mm kritulių, o šilčiausias mėnuo yra liepa, kurios vidutinė temperatūra yra 18.4°C.  Šalčiausias mėnuo - sausis, kurio vidutinė temperatūra yra 3.5°C. Mažiausiai patartina į Paryžių važiuoti gegužę, nes šį mėnesį čia iškrenta daugiausiai kritulių.

 • Maistas

  Dažnam išgirdus žodį Prancūzija, prieš akis iškyla skaniausių pyragėlių, plonų blynelių, pelėsinio sūrio bei kruasanų vaizdiniai. Ši šalis gali didžiuotis puikiais patiekalais bei desertais, tad lankantis Paryžiuje nepraleiskite progos paragauti puikiausių prancūziškos virtuvės šedevrų. Pasimėgaukite kanelėmis, „Crepe“ blyneliais, „Creme Brulee“ desertu, „Macarons“ migdoliniais sausainiais, „Foie gras“ kepenėlių paštetu, svogūnų sriuba bei išskirtinai prancūzų virtuvei priklausiančiu „Steak au povre“ kepsniu. . Siūlome išbandyti šiuos restoranus: Chanbelland Boulangerie, La Caféothèque de Paris, Small Kitchen, Cafe Francoeur.

 • Pastabos

  Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

 • COVID-19

  Vakcinuotiems asmenims (bei su vakcinuotais suaugusiais keliaujantiems nepilnamečiams), atvykstantiems į žemyninę Prancūziją, netaikomi jokie apribojimai.

  Vyresni nei 12 m. keleiviai, neturintys vakcinavimo pažymėjimo arba dokumentų, įrodančių persirgimo COVID-19 liga faktą, privalo pateikti ne anksčiau kaip prieš 72 val. atlikto PGR (anglų k. PCR) arba ne anksčiau kaip prieš 48 val. greitojo antigeno testo (anglų k. RAT) neigiamą atsakymą.

  Keliaujant reikalingi pateikti dokumentai:

  • vakcinacijos įrodymas, įsigaliojantis, jei nuo pilnos vakcinacijos praėjo:

  - 7 dienos po antrosios „Pfizer“, „Moderna“, „AstraZeneca“ (arba „Vaxevria“ ir „Covishield“) dozės;

  - 4 savaitės po vienos dozės vakcinos („Johnson & Johnson“);

  - 7 dienos po vienos dozės asmenims, persirgusiems Covid-19 liga.

  Pripažįstamos tik Europos Medicinos Agentūros (EMA) pripažintos vakcinos („Pfizer“ („Comirnaty“), „Moderna“, „AstraZeneca“ („Vaxzevria“), „Johnson & Johnson“ („Janssen“)), arba „AstraZeneca“ („Covishield“).

  Nuo 2022 m. vasario 1 d. aštuoniolikmečiai ir vyresni asmenys, tam, kad jų skiepijimo schema būtų laikoma galiojančia, ne vėliau kaip per 9 mėnesius nuo paskutinės reikalaujamos vakcinos turi būti gavę papildomą (sustiprinančią) vakcinos dozę.

  • pasveikimo nuo Covid-19 pažymėjimas (teigiamas PGR ar greitojo antigeno testo rezultatas, su kuriuo leidžiama keliauti praėjus 11 dienų po ligos patvirtinimo dienos ir kuris galioja 6 mėnesius)

  Nevakcinuotiems keliautojams atvykimo sąlygos priklauso nuo to, iš kokios šalies atvykstama. Šalių skirstymas, atsižvelgiant į pandeminę situaciją, pateikiamas čia.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Pranūziją čia: https://keliauk.urm.lt/location/prancuzija

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

2022-08-04 – 2022-08-07

539 € Pirkti

2022-08-11 – 2022-08-14

499 € Pirkti

2022-08-18 – 2022-08-21

439 € Pirkti

2022-08-25 – 2022-08-28

329 € Pirkti

2022-09-01 – 2022-09-04

359 € Pirkti

2022-09-08 – 2022-09-11

519 € Pirkti

2022-09-15 – 2022-09-18

445 € Pirkti

2022-09-22 – 2022-09-25

459 € Pirkti

2022-09-29 – 2022-10-02

425 € Pirkti

2022-10-06 – 2022-10-09

419 € Pirkti

2022-10-13 – 2022-10-16

375 € Pirkti

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Nica

Nica

Poilsis žydrojoje pakrantėje

 • nuo 249 €