Kelionės kaina
0 € 1199 €
Kelionės kaina
0 € 1199 €

Savaitgalis Milane4 d.

0 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės
 • Savaitgalio kelionės

Milanas — tai didžiausias ir svarbiausias šiaurės Italijos miestas. Madų sostine vadinamas miestas buvo įkurtas V amžiuje ir iki šiol yra likęs kaip vienas iš svarbiausių šalies ekonomikos ir kultūros centrų. Nors mieste yra plačiai išvystyta automobilių, naftos apdirbimo, chemijos, lengvoji, maisto bei šilko pramonės, Milane taip pat gausu geriausių ir prabangiausių pasaulio dizainerių mados namų bei parduotuvių. Neapsisprendžiate kur trumpam pabėgti nuo kasdienybės? Lombardijos regiono sostinė — Milanas, jau laukia Jūsų!

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis Vilnius – Milan Bergamo – Vilnius;
- Rankinis bagažas mažas*;
- Visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
- 3 naktų apgyvendinimas 3* viešbutyje;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų, bagažo ir kt)
- Asmeninės išlaidos
- Pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos  teirautis angentūroje.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 20 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas atvykus.

 • Viešbučio aprašymas

  3* viešbutis Vecchia Milano įsikūręs pačiame Milano centre.  Visą parą dirbančios registratūros personalas gerai kalba angliškai. Viešbutyje veikia bevielis internetas. Kiekvieną rytą galėsite pradėti nuo kontinentinių pusryčių. Iš „Vecchia Milano“ viešbučio neskubėdami lengvai pasieksite visas miesto įžymybes bei nueisite iki žymiosios Milano Katedros. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, televizorius, tiesioginio ryšio telefonas ir plaukų džiovintuvas.

 • Skrydžių laikai

  Vilnius 15:20 – Milan Bergamo 16:55
  Milan Bergamo 17:45 - Vilnius 21:10
  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Transportas

  Iš oro uosto iki stoties Milane nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina — ~ 10 €). Daugiau informacijos galite rasti čia.

 • Ką verta pamatyti Milane?

  -Milano Katedra – didžiausia Italijos bažnyčia, jos ilgis 158 m, plotis 93 m, aukštis 180 m. Katedra pradėta statyti arkivyskupo Antonio da Saluco nurodymu 1387 m. Liftu galima pakilti ant šventyklos stogo, nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas į miesto panoramą.
  -Operos teatras La Scala – vienas garsiausių pasaulio operos teatrų įkurtas 1778 m. Neoklasikinio stiliaus operos teatre vis dar vyksta prestižiškiausi spektakliai į kuriuos plūsta žiūrovai iš viso pasaulio. Šalia teatro yra atidarytas muziejus, kuriame yra saugomos su spektakliais susijusios relikvijos.
  -Viktoro Emanuelio galerija – stiklo bei metalo konstrukcijomis dengto stogo galerija šiuo metu yra naudojama kaip prekybos centras. Galerija pavadinta pirmojo 1861 m. suvienytos Italijos karaliaus Viktoro Emanuelio II vardu.
  -Castello Sforzesci – pilis, kuri yra vienas labiausiai lankomų objektų Milane bei didžiausias Milano istorinis-muziejinis kompleksas. Stačiakampis pastatas su vidiniu kiemu ir bokštais jo kampuose pradėtas statyti 1368 m. Garsiausias pilies muziejus -  Sforcų pilies pinakoteka, kurioje yra saugomi svarbių italų renesanso dailininkų darbai.  Pačios pilies lankymas yra nemokamas.
  Ir dar daug kitų lankytinų vietų..

 • Įdomūs faktai apie Milaną

  -Aperityvo tradicija yra viena seniausių gurmaniškų italų tradicijų gimusių Milane.
  -Milane žaidžia dvi stipriausios italų futbolo lygos komandos – „Inter" ir „Milanas". Abi komandos žaidžia San Siro stadione.
  -Milanas net keturias savaites per metus 12 000 įmonių, 800 parodų salių, 6000 prekybos vietų, skiria drabužių kolekcijų pristatymams ir kitiems renginiams.
  -Milane esantis Pirelli bokštas yra pirmas Italijoje pastatytas dangoraižis.

 • Pastabos

  - Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  -
  Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.

  - Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.
  - užsisakydamas šią kelionę turistas prisiima riziką dėl negalimų numatyti ateities keliavimo į šią šalį aplinkybių ir sutinka, kad aviakompanijai vykdant skrydžius pinigai už lėktuvo bilietus nebus grąžinami net jeigu bus privaloma saviizoliacija atvykus į šalį

 • COVID-19

  Atvykstantieji į Italiją iš Lietuvos Respublikos turi pateikti atvykimo į šalį deklaraciją, ES skaitmeninį COVID sertifikatą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių arba trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą arbą neigiamą antigeno arba PGR Covid-19 testo rezultatą, jei šis sertifikatas/testo rezultatas išduotas italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbomis), įrodantį, kad asmuo: yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų Covid-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų ARBA ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo yra atlikęs antigenų arba PGR Covid testą ir gavęs neigiamą atsakymą ARBA yra visiškai pasveikęs nuo Covid-19 ligos ir jam nėra taikoma izoliacija.

  Taip pat keliautojai privalo pranešti apie savo atvykimą vietinėms sveikatos apsaugos institucijoms.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Italiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/italija

  *informacija atnaujinta 06 29 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Neapolis2
 • nuo 209 €

Neapolis
 • nuo 209 €

Bolonija4

Riminis - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • 169 €

komo

Milanas - Turinas - Komo

Savarankiška pažintis su tikrąja Šiaurės Italija

 • nuo 209 €

Viena  Schloss Belvedere

Savaitgalis Vienoje

Puikus laisvalaikio praleidimas dviems!

 • nuo 209 €