Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Sūrio ir vyno keliu1 d.

 • Autobusu Lietuvoje
 • Kelionės kolektyvams
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Daugybė nuostabių dalykų buvo sukurta iki mūsų. Būdami tautos dalimi, gauname didžiulę senos ir turtingos  kultūros dovaną.  Iš kartos į kartą perduodama istorinė atmintis, tradicijos, papročiai...
Kelionės akcentai:

 • Sartų ežero apžvalgos bokštas
 • Rokiškio dvaras ir šv. Mato bažnyčia
 • Edukacinė programa "Sūrio kelias"
 • Edukacinė programa "Vyno kelias" 

Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, kviečiame dalyvauti projekte, sujungusiame visas 60 Lietuvos savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Rokiškio krašto muziejaus ir bažnyčios lankymas su vietiniu gidu 
  2. Edukacinė programa "Sūrio kelias"  
  3. Edukacinė programa "Vyno kelias" (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) 
  4. Magnetukas "Rokiškis" - 2 EUR/vnt. (pageidaujant būtina užsisakyti iš anksto
 • Kitos asmeninės išlaidos.
 • Pietūs

Pastabos

DĖMESIO! 
Objektų skaičius, lankymo tvarka derinama su užsakovu. Įėjimo bilietų kaina tikslinama prieš kelionę. 
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Teirautis tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Išvykimo vieta ir laikas derinamas su užsakovu. 

Kelionės programa

 • 1

  Siūloma programa (galime koreguoti pagal Jūsų poreikius)

  Sartų ežeras

  Išvyksite ryte. Aukštaitijos keliais judėsite Rokiškio link. Sustosite prie 33 metrų aukščio Sartų ežero apžvalgos bokšto. Sartai – ketvirtas pagal dydį ežeras Lietuvoje. Didžiausias ežero plotis – 950 metrų, vidutinis – 500 metrų. Ežere yra 7 salos, kurių didžiausia - 6,5 hektaro ploto. Visą šio nuostabaus ežero grožį bei prieš tūkstančius metų ledynų suformuotą Sartų regioninio parko kraštovaizdžio reljefą išvysite užkopę į Sartų ežero apžvalgos bokštą. Rokiškis – Šiaurės Rytų Lietuvos miestas, garsėjantis senąja architektūra, gražiomis kultūrinėmis tradicijomis, Tyzenhauzų dvaru. Rokiškėnai jau kelinti metai vadina  savo miestą  „Sūrio sostine“. Pažintis su miestu: Nepriklausomybės aikštė, Šv.Mato bažnyčia, dvaras. Lankysite dvare įsikūrusį krašto muziejų.  Apžiūrėsite autentišką dvaro rūmų interjerą, taikomosios dailės dirbinius, garsaus menininko  Liongino  Šepkaus  unikalius medžio drožinius. Po ekskursijos  tame pačiame dvare būsite pakviesti į  įdomią programą  „Sūrio kelias“.Rokiškėnai papasakos apie sūrio gaminimo tradicijas, papročius, supažindins su buities rakandais, kurie buvo naudojami ūkyje gaminant sūrius.  Kad įsitikintumėte aukšta sūrio kokybe, bus patiekta net keletas sūrio rūšių.  Skanausite, vertinsite, aptarsite…Vyksite į prie pat sienos su Latvija įsikūrusią kaimo turizmo sodybą "Roksala".  Ramioje vietoje, šalia Suvainiškio telmologinio draustinio esančioje sodyboje Jūsų lauks edukacinė programa "Vyno kelias". Šeima turi senas naminio vyno darymo tradicijas ir net devyni sodyboje gaminami lietuviški naminiai vynai turi Lietuvos tautinio paveldo sertifikatus. Sodyboje galėsite ne tik apžiūrėti šiauriausią Lietuvoje vynuogyną ir paragauti 5 rūšių vaisių bei uogų vyno su naminėmis užkandėlėmis, bet ir susipažinti su vyno gamybos subtilybėmis, žvilgtelėsite į sodybos pasididžiavimą – vyno rūsį, su jame sukaupta vyno kolekcija. 
  Diena praeis įdomiai ir turiningai. Vakare grįšite į namus.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Bistrampolio dvaro panorama

Panevėžio krašto dvarai

Raguvėlė - Bistrampolis - Ramygalos malūnas

Bulvės

Suvalkijos keliais į Bulvės muziejų

Bulvių degustacija ir sviesto mušimo programa

Nuodėmingas Vilnius

Nuodėmingas Vilnius

Ekskursija kolektyvams

Puikus pasirinkimas bernvakariams/mergvakariams

 • 260 €