Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Nuodėmingas Vilnius1 d.

Ekskursija kolektyvams

Puikus pasirinkimas bernvakariams/mergvakariams

260 € asmeniui Pirkti
 • Ekskursija pėsčiomis
 • Kelionės kolektyvams
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Praeisime arba pakalbėsime apie vienas iš pagrindinių gatvių, kuriose veikė viešnamiai, stoviniuodavo prostitutės ar vykdavo ne patys padoriausi užsiėmimai – Odminių g., Totorių g., Pilies g., Savičiaus g., Bokšto g., Šv. Stepono g. ir kt., būtinai apsilankysime Užupyje ir Tymo kvartale.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Gido paslaugos lietuvių kalba

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Asmeninės išlaidos

Pastabos

Norintiems užsisakyti individualią ekskursiją, Jūsų pageidaujamu laiku ir data, kreiptis į organizatorių tel. +37068464786 arba egle@kelioniulaikas.lt
Trukmė: ~ 2 val;
N-18. Bus minima vulgarių faktų. Ekskursijos metu į objektų vidų nepatenkama.
Maksimalus grupės dydis su vienu gidu - 25 asmenys. 
 

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Nuodėmingas Vilnius

  Ekskursijos metu išgirsime šokiruojančių faktų apie pačią seniausią pasaulyje profesiją- prostituciją. Nustebsite, išgirdę, kokias nuodėmes slepia didingosios senamiesčio gatvelės. Čia vaikščiojo ne tik didikai ir kunigaikščiai, bet knibždėte knibždėjo ir laisvo elgesio merginos. Kas galėjo pagalvoti, kad dabar prabangūs ir daugelio gerai žinomi pastatai suburdavo neištikimus vyrus, jaunus studentus ir net to meto didikus ar aukštus valstybės pareigūnus. Sužinosite, kad ir Vilnius turėjo raudonųjų žibintų kvartalą, kuriame stoviniuodavo žemiausio lygio moterys už pinigus. Kiek jos uždirbdavo, kaip gyveno, kas jas globojo- visa tai ir dar daugiau ekskursijoje "Nuodėmingas Vilnius".

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės