Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Radvilų giminės legenda1 d.

 • Autobusu Lietuvoje
 • Kelionės kolektyvams
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Kelionės metu kviečiame susipažinti su Radvilų giminės istorija. Neretai jos atstovai yra įvardijami kaip nekarūnuoti Lietuvos karaliai. Tai Lietuvos nepriklausomybės puoselėtojai, ekonominės galybės kūrėjai. Radvilų pilys, dvarai suvaidino didelį vaidmenį Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje puoselėjant kultūrą, krikščioniškąsias tradicijas. Apie jų galybę ir didingumą liudija ir vietovės, kuriose jie kadaise gyveno.
Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, kviečiame dalyvauti projekte, sujungusiame visas 60 Lietuvos savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Asvejos reg. parko Lankytojų centro ir Dubingių piliavietės lankymas su vietiniu gidu  
  2. Biržų krašto muziejaus "Sėla" lankymas su muziejaus gidu  
  3. Radvilų panteono Kėdainiuose lankymas su vietine gide  
  4. Magnetukas "Molėtai", "Biržai", "Kėdainiai" - po 2 EUR/vnt. (pageidaujant būtina užsakyti iš anksto
 • Pietūs ir kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

DĖMESIO! 
Objektų skaičius, lankymo tvarka derinama su užsakovu. Įėjimo bilietų kaina tikslinama prieš kelionę. 
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Teirautis tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Išvykimo vieta ir laikas derinamas su užsakovu. 

Kelionės programa

 • 1

  Siūloma programa (galime koreguoti pagal Jūsų poreikius)

  Dubingių tiltas

  Išvykę ryte pirmiausia aplankysite Dubingius – Radvilų giminės tėvoniją. Teigiama, jog kadaise čia buvo Radvilų giminės centras. Apie vietovės svarbą liudija neseniai atrasti Radvilų giminės atstovų palaikai bei išlikę pilies pamatai. Toliau keliausite Biržų link. Biržai buvo vienintelis privatus LDK miestas. Čia Radvilos turėjo galingą bastioninę pilį, ne kartą griautą, šiandien atstatytą. Apsilankysite Biržų krašto muziejuje „Sėla“. Muziejų nuspręsta įkurti minint Lietuvos Nepriklausomybės 10-metį. Muziejaus salėse esanti ekspozicija pasakoja apie krašto istoriją ir kultūrą. Tai sėlių ir žiemgalių archeologija, kunigaikščių Radvilų ir grafų Tiškevičių epocha, Biržų kraštas Rusijos imperijos valdymo, Nepriklausomos Lietuvos ir XX a. II pusės laikotarpiu. Daug dėmesio skirta Biržų krašto religinių konfesijų istorijai, raštijai ir menui, etnokultūrinei praeičiai. Sekdami Radvilų pėdsakais, toliau keliausite į patį Lietuvos vidurį – Kėdainius, kurie šiai garsiai giminei atiteko vedybų keliu. Kultūrinis paveldas rodo, kokie svarbūs Radvilos buvo šiam miestui. Šiame mieste įvairiais laikais gyveno ir kūrėsi įvairiausių tautybių  bei tikėjimų žmonės. Miestas klestėjo, augo, plėtėsi...Ekskursijos metu pajusite šio miesto dvasią – čia dera ir vienas kitą papildo  įvairių religijų istorinis bei kultūrinis paveldas: Didžioji gatvė, Šv.Jurgio bažnyčia, Karmelitų vienuolynas, Evangelikų reformatų bažnyčia. Pagal galimybę lankysite vienintelę sutvarkytą Lietuvos didikų kapavietę – Radvilų Panteoną. Vakare grįšite namo.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės