Kelionės kaina
0 € 1479 €
Kelionės kaina
0 € 1479 €

Laikinosios sostinės atradimai (Kaunas)1 d.

25 € asmeniui Pirkti
 • Autobusu Lietuvoje
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Kaunasantrasis pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Nemuno ir Neries upių santakoje, galima sakyti, beveik Lietuvos centre. Jis yra svarbus šalies geopolitiniame kontekste. Kaunas turi savo įvaizdį, jį puoselėja, saugo. Su Kaunu asocijuojasi Laisvės alėja, K.Čiurlionio muziejus, funikulierius ir Ąžuolyno Stumbras...Kauno centre stovi vienintelė Lietuvoje mūrinė mečetė—daugiakultūrės Lietuvos simbolis.  

Kelionės datos

2021-11-13 – 2021-11-13

vietų yra

25 € Pirkti

2021-12-11 – 2021-12-11

vietų yra

25 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Vietinių gidų paslaugos ~ 5 EUR/asm.
  2. Pažaislio ansamblio lankymas 6 EUR/asm. 
  3. Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejaus lankymas su muziejaus gidu ~ 3 EUR/asm. 
  4. Degustacija „Grūdo kelionė“ (5 gėrimai) ir užkandžiai - 21 EUR/asm. 
 • Pietūs (planuoti ~ 8-10 EUR) ir kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

DĖMESIO! 
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. 
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE BŪTINA DĖVĖTI APSAUGINES KAUKES
Įsigijus papildomą vietą autobuse, privaloma susisiekti su kelionės vadybininku tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Išvykimas iš Vilniaus: 8.00 val. nuo Lukiškių aikštės
Grįžimas  planuojamas ~ 21 val.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Pažaislio vienuolynas

  Atvyksite į Pažaislio vienuolyną. Neabejotina, kad tai vienas gražiausių Baroko simbolių Lietuvoje. Šventovę Kauno pakraštyje XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatė didingos Pacų giminės atstovas Kristupas Žygimantas Pacas. Pažaislio vienuolyno ansamblis žavi italų meistrų puošyba ir subtiliais architektūriniais sprendimais, suteikiančiais išskirtinį grakštumą, vertinamą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Vienuolyne galima išvysti garsųjį Gražiosios Meilės Motinos paveikslą, kurį padovanojo pats popiežius Aleksandras VII. Norite ne tik grožėtis, bet ir pažinti? Smalsumą galėsite patenkinti sakraliniame Pažaislio vienuolyno ansamblio muziejuje. Vyksite į senąją miesto dalį.  Keliaudami jaukiomis gatvelėmis, aplankysite įspūdingiausias senamiesčio vietas- „Baltąją gulbę“, Perkūno namą, pamatysite ir Saulės laikrodį, išgirsite Žygimanto Augusto ir Barboros,  poeto Adomo Mickevičiaus ir Karolinos Kovalskos meilės istorijas.  Susipažinsite su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei viena seniausių ir unikaliausių  bažnyčių – Kauno Bazilika. Pabuvosite Laisvės alėjoje, kuria einant pasieksite Laisvės aikštę ir Didvyrių alėją. Laisvas laikas. Aplankysite Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų. Jame yra du skyriai – medicinos ir farmacijos. Muziejaus rinkinį sudaro Lietuvos medikų ir farmacininkų asmeniniai daiktai, medicinos prietaisai, dokumentai, ligoninių ir vaistinių įrengimai. Ekspozicijoje vaizduojama XIX a. pab. Lietuvos miesto vaistinė. Susipažinsite su vaistinės struktūra: oficina (receptų kambarys), koktorija, vaistingųjų medžiagų atsargų kambariu, laboratorija, rūsiu. Svečiuositės „Stumbro“ gamykloje. 100 metų senumo pastatuose tebeveikianti gamykla ir pats muziejus atskleidžia istorinę atmintį ir tuo pačiu leidžia išvysti, kaip „Stumbro“ gamykloje kuriami ir pilstomi gėrimai šiandien. Po ekskursijos lankytojai gali padegustuoti gėrimų, kuriuos pristato geriausiai juos pažįstantys technologai. Muziejaus krautuvėlėje galima įsigyti populiariausių „Stumbro“ gaminių.

2021-11-13 – 2021-11-13

vietų yra

25 € Pirkti

2021-12-11 – 2021-12-11

vietų yra

25 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Rambyno kalnas

Mažosios Lietuvos atradimai

VIENVIEČIŲ KAMBARIŲ NEBĖRA

 • 99 €

Aukštaitijos nacionalinis parkas

Aukštaitijos nacionalinis parkas

Lankomas „Paukščių kaimas“

Planuojamas laisvas laikas Palūšės paplūdimyje

 • 28 €

Paežerių dvaras

Suvalkijos dvarų istoriją atskleidus

Zanavykų ragaučiaus degustacija

 • 30 €