Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Alaus keliu (Biržai - Rinkuškiai)1 d.

 • Autobusu Lietuvoje
 • Kelionės kolektyvams
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Savaitgalio kelionės

Kviečiame į nuotaikingą kelionę, kurioje sužinosite daug įdomios informacijos apie Biržų krašto istorinį bei kultūrinį paveldą.
Kelionės akcentai:

 • Ekskursija ir edukacinė programa Biržų pilyje
 • Ekskursija ir edukacinė programa Rinkuškių alaus darykloje

Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, kviečiame dalyvauti projekte, sujungusiame visas 60 Lietuvos savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Biržų krašto muziejus "Sėla" bilietas 
  2. Muziejaus gido paslauga (priklausomai nuo grupės dydžio) 
  3. Edukacinė programa  „A biržiečė vaišin dainuodamūs“ Biržų pilyje
  4. Pasirinkta degustacinė programa Rinkuškiuose
 • Pietūs, asmeninės išlaidos

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka - derinama su užsakovu. Įėjimo bilietų kainos tikslinamos prieš kelionę. 
Išvykimas: Jūsų pasirinkta vieta ir laikas. 

Kreiptis el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt

Kelionės programa

 • 1

  Siūloma programa (galime koreguoti pagal Jūsų poreikius)

  Biržų pilis

  Išvyksite ryte, važiuosite Šiaurės Lietuvos link. Šiaurės Lietuva -  tai kupina istorinio, gamtinio, kultūrinio paveldo žemė, kuri ne vieną stebina išlikusia didinga garsios LDK didikų Radvilų giminės pilimi. Čia pasitiks gražus ir įspūdingas krašto reljefas, gražiai išgraviruotas didesnėmis ir mažesnėmis įdubomis bei iškilusiomis kalvomis. Lankysitės Biržų krašto muziejuje „Sėla“. Muziejų nuspręsta įkurti minint Lietuvos Nepriklausomybės 10-metį. Biržų krašto muziejaus "Sėla” ekspozicijose išvysite ir išgirsite krašto istoriją, religinių konfesijų raštiją, meną. Muziejuje galima pamatyti ir buvusią pilies didybę menantį akcentą – koklinę krosnį. Dalyvausite edukacinėje programoje suaugusiesiems „A biržiečė vaišin dainuodamūs“. Kartu su folkloro ansambliu, propaguojančiu archajinį krašto etnomuzikavimo savitumą ir vaišių dainas, galėsite skudučiuoti, pūsti ragus, padainuoti ir pašokti. Vyksite prie Širvėnos ežero, kur išvysite ilgiausią Lietuvoje medinį pėsčiųjų tiltą. Širvėnos ežero šiauriniame krante prie Apaščios upės stovi Astravo dvaras. Tai viena raiškiausių XIX a. romantizmo architektūros sodybų Lietuvoje. Dvaro sodybą ir Biržų miestą jungia jau minėtasis pėsčiųjų tiltas per Širvėnos ežerą. Lankysitės Biržų regioninio parko teritorijoje, kur išvysite 32 metrų aukščio, kanojos arba grimztančios valties formos Kirkilų apžvalgos bokštą. Išskirtinės architektūros statinys traukia lankytojus ne tik savo išvaizda, bet ir nuo apžvalgos aikštelės atsiveriančiais vaizdais į Kirkilų karstinius ežerėlius. Vyksite į  Rinkuškius.  Pažintinės ekskursijos po alaus daryklą metu gidas Jums parodys ir paaiškins, kaip verdamas šis gėrimas - nuo salyklo sumalimo iki etiketės užklijavimo ant butelio. Išsiaiškinę, kas yra misa bei saladinas, keliausite į muziejų, kuriame pamatysite, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą 1991, taip pat stabtelsite prie senovinės autentiškos klėties ir sužinosite, kokių tradicijų buvo laikomasi. Dalyvausite "Alaus kelio" programoje, ragausite 6 skirtingas alaus rūšis, jas derinsite su autentiškais, pagal šeimos receptus pagamintais užkandžiais. 

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės