Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Šveicarija – įspūdingo grožio šalis!6 d.

Įvertinimas:
599 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Jei užmerkę akis stengtumėtės nusikelti į tobulą kraštą, daugelis regėtumėte kraštovaizdyje dominuojančias Alpių viršūnes, krištolo skaidrumo ežerus, vaizdingas upių krantines, kurias supa istoriniai pastatai. Šis kraštas turi pavadinimą – tai Šveicarija. Šalis, kurioje gamta ir žmogus yra draugai, iš vien kuriantys įspūdingą miesto kraštovaizdį, kuriuo žavisi ne tik vietiniai, bet ir Šveicariją gausiai lankantys turistai.
Kelionės akcentai:

 • Viduramžių miestas Niurnbergas, kur gyveno dailininkas Albrechtas Diureris, pamatysime pilį, kurioje apsilankė visi vokiečių imperatoriai;
 • Vandeningiausias Europoje – Reino krioklys;
 • Liucerna – miestas, žavėjęs Gėtę, karalienę Viktoriją ir Vagnerį;
 • Plaukimas garlaiviu Keturių Kontonu ežeru.
 • Bernas – sostinė, harmoningai jungianti žmogaus bei gamtos sukurtus objektus;
 • Lauterbruneno kriokliai, krentantys iš įspūdingo aukščio;
 • Interlakenas – gražiausiu pasaulyje tituluojamas miestelis, įsikūręs tarp dviejų krištolo skaidrumo ežerų;
 • Viurcburgas – miestas, garsėjantis raganų teismais.

Kelionės datos

2024-07-21 – 2024-07-26

liko 9 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

599 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • kelionė autobusu;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~  130 EUR; 
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Priemoka už vienvietį kambarį  120  EUR.

 

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Kelionės metu  nuvažiuosime ~ 4200 km.
Išvykimo laikai:
4:00 val. Vilnius, MADOS PC, Laisvės pr. 43 c, prie degalinės Circle K
5:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle
6:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties arba Marijampolė, Kauno g.130 prie degalinės Cirkle K.Alytaus arba Marijampolės – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Važiuosime per Lenkiją iki nakvynės vietos viešbutyje.

 • 2

  2 diena.

  Niurnbergo senamiestis

  Po pusryčių keliausime per Vokietiją į vieną geriausiai žinomų šalies regionų – Bavariją. Atvyksime į viduramžių miestą Niurnbergą. Tai antras pagal dydį Bavarijos miestas, kadaise buvęs Šventosios Romos imperijos dalimi – svarbus amatų ir prekybos centras. Pamatysime įspūdingiausią miesto objektą – imperatoriškąją pilį, kuri jau nuo XII a. buvo tokia reikšminga, kad čia apsilankė visi vokiečių imperatoriai. Senamiesčio gatvelėmis nusileisime nuo pilies kalvos, apžiūrėsime įdomiausius miesto statinius. Vienas iš jų – Diurerio namas, kuriame 20 metų gyveno ir vienus reikšmingiausių renesanso epochos paveikslų nutapė garsusis vokietis Albrechtas Diureris. Niurnbergas – miestas, kuriame manoma buvo nulaldinta Vytauto Didžiojo karūna, nes miesto auksakaliai turėjo puikią šlovę. Klaidžiodami viduramžių gatvelėmis pamatysime rotušę, įspūdingą fontaną, fotogeniškąjį Budelio tiltą, kurio prieigose gyveno vietinius gąsdinęs miesto budelis, įspūdingiausią Jūsų regėtą medicinos įstaigą – Šv. Dvasios ligoninę, įsikūrusią ant kanalo, gotikinę Dievo Motinos bažnyčią, kurios fasade gausu dailių elementų. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikščiosime po miestą, kada galėtumėte paragauti žymiųjų Niurnbergo dešrelių. Vėliau keliausime per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 3

  3 diena.

  Sveicarija  Reino krioklys

  Po pusryčių vyksime į Šveicariją. Vaizdingu vingiuojančiu keliu važiuosime palei Reiną. Pasieksime pasienyje esantį Šafhauzeną, žavintį nuostabia gamta ir viduramžius menančia architektūra. Išvysime garsųjį Reino krioklį – vandeningiausią krioklį Europoje. Kvapą gniaužiantis kraštovaizdis, galingieji Reino vandenys, švarus ir gaivus oras – pajusime gamtos didybę. Šie peizažai – daugelio poetų ir rašytojų įkvėpimo šaltinis, paliečiantis jautriausias stygas. Tikime, jog pamatyti vaizdai įkvėps ir Jus! Važiuosime į kitą Šveicarijos miestą – Liucerną, kurį supa melsva Roiso upė ir Šveicarijos Alpės, o gerai išlaikytas senamiestis žavėjo net Gėtę, karalienę Viktoriją ir Vagnerį. Kaip geografinis ir istorinis regiono centras, Liucerna kelis šimtmečius buvo laikoma nepripažintąja Šveicarijos sostine. Pamatysime seniausią Europoje dengtą medinį Koplyčios tiltą ir jį vainikuojantį Vandens bokštą, gynybinę sieną, juosiančią miestą lyg daili karūna, miesto širdyje įsikūrusią rotušę bei nepaprasto grožio vietoje ant uolos sukonstruotą mirštančio Liūto monumentą, skirtą kariams, kurie mirė gindami karalių Liudviką XVI. Visi norintys kartu plauks laiveliu po Maironį žavėjusius Keturių Kantonų ežerus iki krantinės, prie kurios įsikūrusi Rigi kalnas. Užsikėlę į ją suprasime, kodėl ši vietovė įkvėpė žymųjį poetą. Pasigrožėję kalnų vaizdais vyksime į nakvynės vietą viešbutyje. 

 • 4

  4 diena.

  Sveicarija  Lauterbrunnen village

  Po pusryčių keliausime į Berną – Šveicarijos sostinę, kuri neprimena nei vienos kitos Europos sostinės. Žavus senamiestis, kuriame puikiai dera žmogaus bei gamtos sukurti objektai, yra puikiai įvertintas UNESCO ir Jungtinių Tautų Organizacijos, kuri miestą sugretino su Roma ir Florencija, įvertindama jį kaip išskirtinės reikšmės kultūros įžymybę. Pasigrožėję sostine vyksime prie Lauterbruneno krioklių, krentančių iš įspūdingo aukščio. Šalia jų įsikūręs nedidukas kaimelis su jaukiais namukais ir dailia bažnytėle, kuriuos supa tipinė šveicariška kalnų panorama, pasižyminti netipišku grožiu. Vyksime į Interlakeną, kurį apibūdinti nepaprastai sudėtinga, nes prieš didingus kūrinius žodžiai nublanksta... Įsikūręs Šveicarijos širdyje, Interlakenas išsidėstęs lyg tiltas tarp dviejų ežerų. Krištolo skaidrumo kalnų upeliai, griausmingi kriokliai, švariausios upės, dangaus žydrumo ežerai – tai neatsiejama miestelio ir jo apylinkių kraštovaizdžio dalis. Vakare vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 5

  5 diena.

  Viurcburgo rezidencija

  Po pusryčių važiuosime į Viurcburgą, skaičiuojantį daugiau nei 1300 metų istoriją. Viurcburgas (vok. Würzburg) laikomas vienu išskirtiniausių Bavarijos miestų. Ir neveltui, mat krašte, garsėjančiame savo alumi, Viurcburgas išsiskiria vienu geriausiu pasaulyje gaminamu vynu. Miestas įkurtas istorinėje Frankonijoje, kuri iki XIX a. pradžios, kai Napoelonas prijungė Frankoniją prie Bavarijos, funkcionavo kaip atskira žemė su savo tradicijom, kalba ir istorija. Ne vieną Nobelio premijos laureatą užauginęs Viurcburgas labiausiai didžiuojasi Rentgenu, kuris čia atrado žymiuosius savo spindulius. Kadangi šis Vokietijos miestas nuo viduramžių buvo valdomas bažnyčios atstovų, ilgą laiką buvo itin konservatyvus ir religingas, tad istoriniai Viurcburgo sluoksniai yra paženklinti egzekucijomis, nukreiptomis prieš eretikus bei raganas. Paskutinioji iš jų čia sudeginta XVIII a. viduryje! Geriau šį miestą pažinti padės Viurcburgo rezidencija – barokinis objektas, kuriame gyveno miesto princai-vyskupai. Pastatas pasižymi tokia prabanga, jog kartais yra sulyginamas su Versalio rūmais Prancūzijoje. Pereisime senuoju Maino tiltu, išpuoštu barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiančiu senąjį miestą su Marienburgo tvirtove. Išvysime Šv. Kilijono katedrą, puoštą barokiniu interjeru, kuri pavadinta pirmojo misionieriaus, „atnešusio“ krikščionybę miestui, garbei. Nenustebkite, Viurcburge išvysime labai daug bažnyčių! Dar vienas sakralinis statinys, vertas mūsų dėmesio – Noimiunsterio bazilika. Simboliška, jog pastatas sukonstruotas vietoje, kurioje trys airių misionieriai buvo nužudyti po to, kai 686 m. atvyko skleisti krikščionybę. Vaikštinėdami po senamiestį neaplenksime dailios rotušės – vieno iš seniausių miesto statinių.

  Susipažinę su miestu pradėsime kelionę namo. Per Vokietiją ir Lenkiją vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
 • 6

  6 diena.

  Po pusryčių per Lenkiją keliausime namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

2024-07-21 – 2024-07-26

liko 9 viet.
 • GGarantuotas išvykimas

599 € Pirkti
Ieva Rutkauskienė

Kelionės data: 2024-05-19 – 05-24

Laba, dėkojame už puikiai suorganizuotą kelionę.Labai nuostabus Gidas Renatas. Dėkojame.

Salomėja

Kelionės data: 2024-05-19 – 05-24

Vos ne mėnuo praėjo po nuostabios kelionės ir tik dabar rašau :-). Dėkoju kelionių organizatoriui ,,Kelionių laikas" už puikiai suorganizuotą kelionę. Prie šiltų padėkos žodžių labaaaaai prisidėjo jūsų/mūsų šaunusis, nuostabusis kelionės vadovas Renatas. Didžiąją dalį kelionės laiko teko praleisti važiuojant autobusu. Tas laikas visiškai neprailgo, nes Renatas tiesiog užbūrė pasakojimais apie pravažiuojamas šalis, jų istorijas, šiandienines aktualijas, pikantiškas istorijas ir kitokias įdomybes. O kur dar legendos, pasakos, poezija...Visą kelionę žavėjausi jo asmenybe, organizuotumu, tolerancija ir rūpinimusi kiekvienu iš mūsų. Aplankytos vietos irgi paliko įspūdį, ypač Lauterbruneno krioklys, kurio neįmanoma aprašyti. Jį reikia pamatyti ir pajausti, arba kelionė traukinuku į Rigi kalną su kreivais pastatais :-). Viskas labai gerai, bet... man norėtųsi dar vienos dienos. Tokios pusiau laisvos, kad neskubant galima būtų paklajoti Liucernos arba Berno gatvelėmis, pasėdėti kavinukėse, išgerti kavos, skaniai pavalgyti ir pajusti tikrą šveicarišką alpėmis alsuojančią ramybę. Dėkoju ir iki susitikimų kitose kelionėse!

Panašios kelionės