Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

"Tarp žemės ir dangaus"1 d.

 • Autobusu Lietuvoje
 • Kelionės kolektyvams
 • Rekomenduojame

Ekskursijos metu tikrąja žodžio prasme pabuvosite tarp žemės ir dangaus: keliausite Aukštaitijos keliais, turėsite puikią galimybę susipažinti su kosmoso paslaptimis etnologiniu, mokslo istorijos, filosofiniu bei astronominiu požiūriais. Pakilsite į 30 m aukščio bokštą, apžvelgsite gražias apylinkes iš paukščio skrydžio...
Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, kviečiame dalyvauti projekte, sujungusiame visas 60 Lietuvos savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Transportas.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Lankomi objektai:
  1. Etnokosmologijos muziejaus lankymas (ekskursija muziejuje, pakilimas į apžvalgos aikštelę, ekskursija lauko ekspozicijoje) 
  2. Ežerų žvejybos muziejaus lankymas 
  3. Firminė žuvienė (pagal galimybę)
  4. Šakočio kepimo programa 
  5. Magnetukas "Molėtai" - 2 EUR/vnt. (pageidaujant būtina užsisakyti iš anksto
 • Strigailiškyje yra galimybė užsisakyti maitinimą
 • ​Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

DĖMESIO! 
Objektų skaičius, lankymo tvarka derinama su užsakovu. Įėjimo bilietų kaina tikslinama prieš kelionę. 
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Teirautis tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Išvykimo vieta ir laikas derinamas su užsakovu. 

Kelionės programa

 • 1

  Siūloma programa (galime koreguoti pagal Jūsų poreikius)

  Etnokosmologijos muziejus

  Išvyksite ryte. Atvyksite į Molėtų rajoną. Čia, ant Kaldinių kalno, įsikūręs visas kompleksas įdomių objektų: observatorija, senovinė dangaus kūnų stebykla, etnokosmologijos muziejus. Juos supa nuostabus gamtovaizdis: čia stūkso senasis Kulionių piliakalnis, tyvuliuoja Želvų ir Trinktinio ežerai. Lankysite unikalų  Etnokosmologijos muziejų - tai pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Turite puikią galimybę susipažinti su kosmoso paslaptimis etnologiniu, mokslo istorijos, filosofiniu bei astronominiu požiūriais. Jau pačioje muziejaus pastato architektūroje atsispindi kosminio pasaulio medžio įvaizdis. Į kalvą kylančioje požeminėje galerijoje – muziejaus ekspozicijos. Ekspozicijos pabaigoje kylate į dangų  - 30 m aukščio bokštą, kuriame įrengti teleskopai naktiniam  žvaigždžių stebėjimui.  Keliausite į Mindūnus. Išbandysite savo jėgas dar kartą kopdami į dangų - lankysite Mindūnų apžvalgos bokštą.  Jo aukštis 36 m. Įveikus išbandymą aukščiu ir sraigtiniais laiptais pakilus virš medžių viršūnių, kvapą užgniauš nuostabūs vaizdai - Siesarčio hidrografinis draustinis bei Lakajų kraštovaizdžio draustinis. Lankysitės Ežerų žvejybos muziejaus ekspozicijose, kuriose pamatysite įvairius žvejybos įrankius, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės 19 a. pabaigoje, susipažinsite su archaine žvejyba bei sužinosite, kaip šis verslas kito. Ekspozicija išdėstyta atstatytoje 19 a. žvejo pirkioje ir svirne. Seniausias muziejaus eksponatas yra įspūdingas 4 metrų ilgio 15 a. luotas, ištrauktas iš Peršokšno ežero. Muziejuje eksponuojami senieji ungurių gaudymo prietaisai, senoviniai tinklai, bučiai, varžos, venteris, automatinės meškerės. Linai ir kanapių pluoštas – pagrindinė žaliava tinklams megzti – taip pat žvejybos eksponatai. Linų mintuvai, brauktuvės, šepečiai, verpimo ratelis, bezmėnai – viskas, kas reikalinga tinklams. Užbaigti dienos maršrutą  svetingi aukštaičiai kviečia  į programą  „Šakočio kepimas“. Jos metu supažindinama su šio skanėsto atsiradimo istorija, iš ko jis gaminamas ir kas iškepė patį didžiausią spygliuotąjį pyragą... Keliautojai turi galimybę patys dalyvauti kepimo procese ir stebėti, kaip gimsta šis kvapnus kepinys.Turiningai praleidę dieną vakare grįšite namo.

Atsisiųsti programą

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės