Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

TUNISAS - Houda Golf & Beach Club 3*8 d.

Puikus pasirinkimas norintiems keliauti

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Pigios kelionės
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
Tinka poilsiui su vaikais
Yra vandens kalneliai
Daug veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Enfida– Vilnius
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Tunisas. Houda Golf & Beach Club. Vandens kalneliai

  Iki Enfidos oro uosto: 50 km
  Iki Monastyro:                15 km
  Iki paplūdimio:             ant jūros kranto

   

   

   

   

   

   

  Tarp Suso ir Monastiro, priešais golfo aikštyną „Palm Links“ įsikūrusiame kukliame 3 žvaigždučių viešbutyje „Houda Golf & Beach Club“ yra išėjimas į privatų paplūdimį. Paskutinį kartą renovuotas 2012  metais. Viso viešbutyje yra 516 numerių. Teritorijoje yra pagrindinis restoranas, 2 a la carte restoranai, baras, seifas registratūroje (mokamas), atviras baseinas, uždaras baseinas, bevielis internetas (tam tikrose vietose). Siūlomos pramogos: aerobika, šaudymas iš lanko, krepšinis, tinklinis, papl9dimio tinklinis, smiginis, treniruoklių salė, stalo tenisas, mini golfas, teniso kortas, vandens gimnastika, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai. Taip pat už papildomą mokestį siūloma: vandens sporto priemonės bei masažai. Vaikams yra lauko baseinas, vaikų klubas, žaidimų aikštelė, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams, yra vandens kalneliai. 

 • Paplūdimys

  Smėlio paplūdimys, kur yra gultai ir skėčiai.

 • Skanesas

  Tunisas – šalis, kur pajusite arabų ir prancūzų kultūros ypatumus. Kartais jausitės esantys Europoje, o sykiais susidursite su arabiškų šalių specifika – į akis gali kristi už prabangių viešbučių teritorijų besimėtančios šiukšlės ar neprognozuojamas vietos gyventojų vairavimo stilius. Nežiūrint kai kurių europiečiams neįprastų dalykų, šalyje sužavi ir užburia lėtas gyvenimo tempas ir mokėjimas džiaugtis gyvenimu. Iš Tuniso galite parsivežti ir kasdieniame gyvenime pritaikyti puikų posakį – „greičiau negu greitai nieko nepadarysi“.

  Skanesas. Šiuo vardu vadinama visa 6 km nuo Monastyro į šiaurę nusitęsusi pajūrio zona. Tai tarsi nenutrūkstanti viešbučių grandinė. Iš bet kurio lengvai pasieksite Monastyro centrą. Atstumas iki kurorto Susos yra 8 km. Skaniso zonoje nėra kavinių, restoranų ir diskotekų, tad tai puiki vieta atostogauti trokštantiems ramaus poilsio, o mėgstantys pramogas jų galės rasti artimiausiuose miestuose – Monastyre ar Susoje. Skanisas garsėja jojimo mokykla ir golfo laukais. Kadangi Tunise šilta ir žiemą, golfo laukai atviri ištisus metus.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Kartagina. Kartagina kadaise buvo vienas didžiausių ir galingiausių miestų pasaulyje. Tai buvo didžios Kartaginos civilizacijos centras, kuris iš finikiečių kolonijos išaugo į dominuojančią Viduržemio jūros imperiją pirmame tūkstantmetyje prieš Kristų. Tai buvo vienintelė tikra grėsmė Romos imperijai prieš pasirodant vandalų gentims. Vis dėlto Kartagina buvo sunaikinta Romos imperijos per Pūnų karus 146 m. prieš Kristų ir atkurta kaip romėniškas miestas, vėliau ją užkariavo arabų civilizacijos. Ilgus šimtmečius miestas buvo apleistas, kol galiausiai XX a. buvo prijungtas prie sostinės Tuniso kaip pakrantės rajonas. Pirmą kartą Karatagina tyrinėta 1830 m., vėliau įkurtas Kartaginos nacionalinis muziejus. Kartaginos griuvėsiai tapo vienu įspūdingiausių paminklų kadaise didžiai finikiečių imperijai.

  Duga. Tai ne mažiau įspūdingi senovinio miesto griuvėsiai nei žymioji Kartagina. Tai 65 ha ploto archeologinė vietovė. Duga buvo Numidijos berberų karaliaus miestas, vėliau jį pakaitomis užgrobė pūnai, romėnai ir Bizantijos imperija. Ši vietovė yra išskirtinė. Vienas žymiausių monumentų Dugoje – didelis ir puikiai išlikęs amfiteatras, taip pat aukštutinio miesto griuvėsiai, saunos, arkos, turgaus bei susirinkimų aikštės, vilos, Pūnų mauzoliejus, Saturno, Merkurijaus, Minervos ir daugelis kitų šventyklų. 1997 m. Dugos kompleksas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą

  Sacharos dykuma, Monastyras, jūrinės išvykos ir daug kitų įdomybių

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės