Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

EGIPTAS - Sea Gull Beach Resort 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Paskutinė minutė
 • Populiariausi viešbučiai
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- visų tipų turistams
- ant jūros kranto
- Hurgados centras
- vandens kalneliai
- kainos ir kokybės santykis

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Hurgada– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 - viza: apie 28 Eur/asm - pridedama užsakymo metu
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos kreiptis į kelionių agentą.

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė: www.hurghadaseagull.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Egiptas. Hurgada. Sea Gull Beach Resort

  Iki Hurgados oro uosto:  ~5 km
  Iki paplūdimio:               ant jūros kranto

   

   

   

   

   

  Kompaktiškas, 4* viešbutis įsikūręs miesto centre, ant jūros kranto. Lengvai pasiekiami restoranai, barai ir parduotuvės už viešbučio ribų. Pastatytas 2001 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2016 metais. Viešbutį sudaro 3-ų, 4-ų bei 5-ių aukštų pastatų kompleksas, kuriame yra 711 numerių. Tvarkinga, kompaktiška teritorija, kurioje yra pagrindinis restoranas, 5 a‘la carte restoranai (4 mokami), 7 barai, 4 baseinai (2 šildomi žiemos sezonu), kirpykla, 2 konferencijų salės, vandens kalneliai, bankomatas, parduotuvės, kirpykla, interneto kampelis (mokamas). Siūlomos pramogos: aerobika, vandens aerobika, diskoteka (gėrimai mokami), stalo tenisas, stalo futbolas, smiginis, vandens polo, pramoginiai renginiai, paplūdimio tinklinis, mini futbolas, pentakė. Taip pat už Papildomą mokestį siūlomos SPA paslaugos (masažai, pirtys), teniso kortas (taip pat inventorius ir apšvietimas), skvošas, burlenčių sportas, nardymas, treniruoklių salė. Vaikams yra baseinas (nešildomas), vandens kalneliai, žaidimų aikštelė, mini klubas, mini zoologijos sodas. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.

 • Paplūdimys

  Smėlio/akmenuotas. Yra prieplauka. Rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai.

 • Hurgados regionas

  Egiptas. Hurgada

  Hurgada - tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama. Hurgadoje paplūdimiai yra lygūs, tačiau tai nereiškia, kad atvira jūra su švariu smėliu yra šalia kiekvieno viešbučio. Dažniausiai tai dirbtiniu būdu padarytos gilios lagūnos. Daugelyje viešbučių yra taip vadinamasis „namų rifas“, kuriame kiekvienas gali išvysti įdomų spalvingą povandeninį pasaulį su jo gyventojais. „Giftun“ sala ir jos salynas yra geriausia vieta, skirta nardymui. Kai kuriuose viešbučiuose yra reikalingos įrangos nuomos paslauga, taip pat galimybė samdyti instruktorių, kuris padės naujokui pirmą kartą saugiai pasinerti po vandeniu.

  Apsilankę nuostabiame Hurgados kurorte jūs tikrai turėtumėte pamatyti miesto akvariumą, pramogų kompleksą „1000 ir 1 naktis“,  Aka duty free parduotuvę, vandens parką netoli viešbučio „Sindbad“,  Egipto koptų krikščionių šventyklą, įsikūrusią miesto centre,  Šv. Pauliaus ir Šv. Antonijaus vienuolynus, kurie yra 180 km nuo miesto,  Jūrų biologijos muziejų, įsikūrusį keli kilometrai nuo Hurgados. 
  Be to, verta aplankyti centrinę mečetę, kuri yra matoma net už dvidešimties kilometrų nuo miesto. Apsipirkimo gerbėjai turės ką veikti Sakkalos mieste. Turistai ras daug parduotuvių su drabužiais, kvepalais, kosmetika ir alkoholiu. Be to, rekomenduojame apsipirkti prekybos centre „Senzo Mall“. Tačiau turėkite omenyje, kad tas prekybos centras yra netoli nuo daugelio penkių žvaigždučių viešbučių, todėl kainos yra gana didelės ir derėtis čia nepriimta. Suvenyrams įsigyti labiau tinka  Al-Dahar.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Luksoras. Luksoras išvertus iš arabų kalbos reiškia „rūmus“, ir tai labai puikus pavadinimas vienam gražiausių Egipto istorinių miestų. O dėl gausybės architektūrinių paminklų jis dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“. Luksoras – miestas, kuris iš labai arti leidžia prisiliesti prie faraoniškojo laikotarpio Egipto. Luksoras - miestas Aukštutiniame Egipte, senovėje vadintas Tėbais. Faraonų valdymo laikais (2100-780 m. pr. Kr.) šis miestas buvo Egipto sostine, kurioje buvo rengiamos didžiausios religinės šventės. Tad nenuostabu, kad iš 12-os žymiausių, faraonų laikus menančių istorijos paminklų Luksore yra net 8-eri. Garsiausi objektai: Karnako, Hačepsutės ir Luksoro šventyklos, Karalių slėnis, Memnono kolosai.

  Kairas - Egipto sostinė ir vienas didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės vakariniame Nilo krante kartu su Didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė – vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo.

  Taip pat rekomenduojamos išvykos į dykumą, nardymas, jūrinės kelionės ir daugelis kitų.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės