Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

Kelionės į Egiptą

Kelionės kaina

Radome 31 kelionę

Egiptas

Egiptas

Kelionė į Egiptą yra nepakartojama patirtis, kurioje susijungia istorija, kultūra ir įspūdingi gamtovaizdžiai. Egiptas – šalis, kuri ribojasi su Viduržemio jūra, Izraeliu, Raudonąja jūra, Sudanu ir Libija.

Egipte galima mėgautis skirtingomis klimato sąlygomis, priklausomai nuo to, kada planuojate keliauti. Vasara yra labai karšta ir sausa, žiema švelnesnė, o pavasaris ir ruduo suteikia malonią temperatūrą.

Kadangi Egipte galima poilsiauti ištisus metus, štai keletas populiariausių kurortų jūsų nepamirštamoms atostogoms: Šarm el Šeichas – Raudonosios jūros pakrantėje esantis vienas didžiausių kurortinių miestų su kristaliniu vandeniu, įspūdingu koralų rifu ir puikiomis nardymo bei paviršinio nardymo galimybėmis; Hurgada – Raudonosios jūros pakrantėje įsikūręs kitas populiarus kurortas, taip pat žinomas dėl nardymo galimybių, siūlo platų pramogų pasirinkimą apsilankyti senovės turguose ir įvairiuose kultūriniuose renginiuose; Marsa Alam – tylus, ramus kurortas, kadaise buvęs mažas žvejų kaimelis, kuriame siūlomas platus veiklų pasirinkimas – nuo atpalaiduojančio poilsio iki šiek tiek adrenalino, taip pat čia galėsite pasigrožėti turtinga laukine gamta; Dahabas – viena idealiausių vietų, norintiems pabėgti nuo civilizacijos – nardytojų, banglentininkų ir kitų „vėjo gaudytojų“ rojus.

Dėl populiarumo, Egiptas turi daugybę įvairių viešbučių, kurie atitinka įvairių skonių ir biudžetų poreikius – puikus ekonominio tipo viešbutis ar prabangus penkių žvaigždučių viešbutis ant jūros kranto.

Išalkusius Egipto restoranai ir kavinės kvies paragauti populiarių ir tradicinių egzotinių patiekalų, kuriuos verta išbandyti: Koshari – populiariausias Egipto gatvės maistas, Molokhia – švelni žalumynų sriuba, pagaminta iš molokhia lapų, dažniausiai su vištiena ar jautiena, Baklava – sluoksniuotos tešlos desertas įdarytas smulkintais riešutais ir pasaldintas sirupu arba medumi, Karkadeh – kinrožės arbata. Egipto virtuvė yra įvairi ir skani, įtakojama Viduržemio jūros, Artimųjų Rytų ir Afrikos virtuvių.

Įspūdingiausi Egipto miestai, kurie atspindi šalies įvairovę ir turtingą istoriją bei kultūrą: Kairas – Egipto sostinė ir didžiausias miestas, kuriame būtina aplankyti Gizos piramides bei Sfinkso statulą ir apžiūrėti Egipto senienas turtingiausiame pasaulyje Egipto muziejuje; Aleksandrija – antras pagal dydį miestas, žinomas dėl savo istorinių paminklų, tokių kaip Sultono Kait Bėjaus citadelė, Pompėjos kolona, Aleksandrijos nacionalinis muziejus ir Montazos rūmai; Luksoras – senovės Egipto sostinė, kurioje pamatysite šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei kapavietes.

Daugybė pramogų ir lankytinų vietų, kurias galėsite aplankyti atostogų metu Egipte: povandeninis laivas „Sinbadas“ – komfortiškas ir jaukus laivas, kuriame galėsite pažinti Raudonosios jūros povandeninį pasaulį iš arčiau. O kas gali būti nuostabesnio už plaukimą į Rojaus salą, kurioje turėsite galimybę savarankiškai susipažinti su Raudonosios jūros turtu ir nuostabaus grožio koralų rifais. Norintiems aktyvaus laisvalaikio – Moto safaris dykumoje – apsilankysite beduinų kaime, jodinėsite kupranugariais, vakarieniausite žvakių šviesoje ir klausysitės beduinų dainų. Kelionė į Egiptą – nuostabi galimybė iš arčiau pamatyti šią šalį, susipažinti su jos papročiais, kultūra ir istorija.