Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

EGIPTAS- Arabia Azur 4*8 d.

Ramus šeimyninis poilsis netoli Hurgados centro

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Paskutinė minutė
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- Ant jūros kranto;
- Trumpas pervežimas iš oro uosto;
- Arti Hurgados centro;
- Geras kainos ir kokybės santykis.

Į kelionės kainą įskaičiuota

skrydis Vilnius – Hurgada– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- viza: apie 28 Eur/asm - pridedama užsakymo metu;
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.);
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje.
- asmeninės išlaidos;
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos teirautis kelionių agentūroje.

Pastabos

 

 

 • Viešbučio aprašymas

  egiptas-hurgada-ARABIA AZUR-view

  Iki Hurgados oro uosto:    ~8 km
  Iki Hurgados miesto centro:    ~3 km
  Iki paplūdimio:    ~ 0 m

   

   

   

   

   

   

  Paprastas 4* viešbutis, netoli Hurgados centro, ant jūros kranto. Pastatytas 1990 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2011 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 2-ų aukštų pastatas ir du 3-ų aukštų pastatai, kuriuose yra 526 numeriai. Tvarkinga, kompaktiška teritorija, kurioje yra 5 restoranai (2 mokami), 6 barai, baseinas (šildomas žiemos sezono metu), kirpykla, parduotuvės, konferencijų salė, interneto kampelis mokamas, bankomatas. Siūlomos pramogos: skvošas (apšvietimas už papilomą mokestį), biliardas (nuo 16 metų), stalo tenisas, smiginis, treniruoklių salė, aerobika, vandens aerobika, mini futbolas, petankė, paplūdimio tinklinis, gyva muzika, teniso kortas. Taip pat už papildomą mokestį siūlomi masažai, sauna, pirtis, sūkurinė vonia. Vaikams yra 2 baseinai (1 šildomas žiemos metu),  žaidimų aikštelė, mini klubas (vokiečių kalba), mini zoologijos sodas (tik paukščiai). Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.

 • Papliūdimys

  Nuosavas smėlio/akmenuotas paplūdimys (gilėja maždaug už 50 m). Yra koralų (toli nuo kranto), rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimio rankšluosčiai nemokamai. Gultai, skėčiai ir čiužiniai paplūdimyje nemokamai.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Luksoras. Luksoras išvertus iš arabų kalbos reiškia „rūmus“, ir tai labai puikus pavadinimas vienam gražiausių Egipto istorinių miestų. O dėl gausybės architektūrinių paminklų jis dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“. Luksoras – miestas, kuris iš labai arti leidžia prisiliesti prie faraoniškojo laikotarpio Egipto. Luksoras - miestas Aukštutiniame Egipte, senovėje vadintas Tėbais. Faraonų valdymo laikais (2100-780 m. pr. Kr.) šis miestas buvo Egipto sostine, kurioje buvo rengiamos didžiausios religinės šventės. Tad nenuostabu, kad iš 12-os žymiausių, faraonų laikus menančių istorijos paminklų Luksore yra net 8-eri. Garsiausi objektai: Karnako, Hačepsutės ir Luksoro šventyklos, Karalių slėnis, Memnono kolosai.

  Kairas - Egipto sostinė ir vienas didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės vakariniame Nilo krante kartu su Didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė – vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo.

  Taip pat rekomenduojamos išvykos į dykumą, nardymas, jūrinės kelionės ir daugelis kitų.

 • Pastabos

  - nurodyta kaina galioja asmeniui;
  - pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti;
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase). Klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Keleivio asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
  - Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje;
  - Oficiali viešbučio svetainė: www.azur.travel/azur_hotels- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės