Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

EGIPTAS - Verginia Sharm Resort 3*8 d.

Puikus pasirinkimas norintiems pažinti šalį

nuo 429 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Paskutinė minutė
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- Vandens kalneliai
- Iki paplūdimio veža nemokamas autobusas
- Kainos ir kokybės santykis
- Puikus pasirinkimas norintiems keliauti

Kelionės datos

2021-11-19 – 2021-11-26

Standard tipo numeris

469 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-11-19 – 2021-11-26

Standard tipo numeris

479 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

429 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

439 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-01-23 – 2022-01-30

Standard tipo numeris

455 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-01-23 – 2022-01-30

Standard tipo numeris

465 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Šarm el Šeichas– Vilnius
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal
- vietinio atstovo paslaugos
- 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje „Verginia Sharm Resort“, pasirinktame numerio tipe
- pasirinktas maitinimo tipas: "BB- tik pusryčiai" arba "HB - pusryčiai ir vakarienė", arba "AI- viskas įskaičiuota

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- viza: apie 28 Eur/asm - pridedama užsakymo metu
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos kreiptis į kelionių agentą.

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- vykstant į Šarm el Šeichą vizos nereikia, jei neketinama išvykti iš kurorto (pvz. į ekskursijas).
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė: www.verginiasharm.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  egiptas-sharm el sheikh-hadaba-Verginia-Sharm-Resort-view

  Iki Šarm el Šeicho oro uosto:  ~18 km
  Iki Naama Bėjaus centro:           ~7 km
  Iki paplūdimio:                   ~ 1 km (veža nemokamas autobusas)

   

   

   

   

   

  Nedidelis, jaukus, ekonominės klasės 3* viešbutis, Hadabos rajone, antroje viešbučių linijoje. Pastatytas 2005 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2016 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 1-o aukšto pastatas ir 2-ų aukštų pastatų kompleksas, kuriuose yra 156 numeriai. Graži, tvarkinga teritorija, kurioje yra pagrindinis restoranas, 1 a la carte restoranas, 2 barai, bevielis internetas (tam tikrose vietose), parduotuvė, bankomatas, kirpykla, baseinas (nešildomas), 3 vandens kalneliai, interneto kavinė, amfiteatras. Siūlomos pramogos: vakaro renginiai, treniruoklių salė, vandens polo, aerobika, smignis, vandens aerobika. Taip pat už papildomą mokestį siūlomi masažai, sauna, pirtis, sūkurinė vonia, stalo tenisas, nardymo centras (Palma Beach). Vaikams yra skyrius pagrindiniame baseine, žaidimų aikštelė, vandens kalneliai, vaikų diskoteka.

 • Paplūdimys

  Įbridimas į jūrą – smėlio. Autobusas iki paplūdimio: nemokamai (pagal tvarkaraštį). Yra dušas ir tualetas. Baras paplūdimyje mokamas. Rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai (rankšluosčiai nemokamai, išduodami viešbutyje).

 • Šarm Aš Šeichas - Hadaba

  Šarm el Šeichas

  Sakoma, kad Šarm El Šeichas – ne visai Egiptas, o tiesiog vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos. Norintiems daugiau įspūdžių verta nuvykti į šalia plytintį nacionalinį povandeninį „Ras Mohamed“ parką.
  Hadaba - tai netoli Senojo Šarm aš Šeicho įsikūręs kurortas, kuriame yra įspūdingu povandeniniu pasauliu garsėjanti ir dėl to nardytojų pamėgta Ras Om El Seido įlanka. Hadaboje sudarytos sąlygos užsiimti tiek paviršiniu, tiek giluminiu nardymu, veikia daug nardymo centrų, tarp jų yra ir skirtų labai patyrusiems nardytojams. Dauguma viešbučių pastatyta ant jūros kranto, o iš esančių toliau į paplūdimį veža nemokami autobusai. Hadaba – ramesnė ir mažiau turistų lankoma Šarm aš Šeicho zona, mėgstama žygeivių, jaunimo. Čia yra ir prekybos centrų, puikių kavinių („Makani“, „Onions“, „Starbucks“), barų („Papas Bar“) bei naktinių klubų (populiariausias – po atviru dangumi esantis naktinis klubas „Dolce Vita“).

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Laivas su stikliniu dugnu. Plaukdami laivu su stikliniu dugnu galėsite susipažinti su Raudonosios jūros augmenijos ir gyvūnijos turtais bei paslaptimis ! Jūs galėsite stebėti būrius plaukiojančių spalvingų žuvyčių, pamatysite įstabaus grožio ir įvairiausių spalvų bei formų koralus. Tik spėk grožėtis ir fotografuoti. Tad nepamirškite fotoaparato!

  Jeruzalė. Siūlome apsilankyti Amžinajame mieste. Jis paliks Jums neišdildomus įspūdžius. Kiekviena istorinė vieta, kurią aplankysite šios ekskursijos metu, yra susijusi su tūkstančio senumo istoriniais įvykiais:
  • Alyvų kalnas ir Getsemanės sodai, iš kurių atsiveria kvapą užimantys vaizdai į Jeruzalės miestą, Šventyklos kalną, Omaro mečete, kuri dar vadinama kupolu ant kalno;
  • Raudų siena, kuri yra labiausiai lankoma ir garbinama vieta žydiškoje miesto dalyje. Prie sienos suplūsta minios tikinčiųjų ir turistų;
  • „ Via Dolorosa“ , kuris dar vadinamas Kančių arba Kryžiaus keliu. Kelias eina per musulmoniškąją ir krikščioniškąją miesto dalis ir baigiasi prie Jėzaus Kristaus kapo bažnyčios. Kristaus kapo bažnyčia stovi toje vietoje, kur buvo nukryžiuotas, palaidotas bei vėliau  prisikėlė Jėzus Kristus.
  • Beatliejujus. Turistai gali apsilankyti bažnyčioje, kurioje gimė Jėzus Kristus. Ši bažnyčia yra viena seniausių iki šiol veikiančių bažnyčių pasaulyje. Ji stovi toje vietoje, kur gimė Kristus. Bažnyčia yra garbinama tiek krikščionių, tiek islamo tikėjimo pasekėjų.

  Šv. Kotrynos vienuolynas. Šv. Kotrynos vienuolynas yra pačiame Sinajaus dykumos centre, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje, valdant imperatoriui Justinianui (527–565 m.). Tai seniausias pasaulyje veikiantis pravoslavų vienuolynas. Ši vienuolyną globojo pranašas Mohamedas, arabų kalifai, turkų sultonai ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas, todėl šis vienuolynas nė karto nebuvo sugriautas ar užgrobtas.Vienuolyno pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę Šv. Kotryną. Šv.Kotryna  gyveno Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Imperatorius Maksimiljanas  įsakė  Kotryną nukirsdinti. Kaip byloja legenda, po kankinančios mirties angelai šventosios kūną nunešė į Sinajaus kalną. Praėjus keliems šimtmečiams šventosios palaikus rado vienuoliai. Vienuoliai palaikus pernešė į vienuolyną, kuris buvo pavadintas jos vardu.Šv. Kotrynos vienuolynas yra piligrimų traukos centras. Čia yra daug ikonų, varpų, bažnytinių reikmenų ir senovinių rankraščių. Vienuolyno teritorijoje auga erškėtis - krūmas, kurio ugnies liepsnoje Dievas pirmą kartą apsireiškė pranašui Mozei ir liepė Mozei išvesti Izraelio sūnus iš Egipto nelaisvės.Ir visai nesvarbu kokią Jūs išpažįstate religiją, ar tikite tuo, ką skelbia Biblija, nes būtent čia Jūs galėsite prisiliesti prie krikščionybės istorijos ištakų.

  Petra. Tai rožinės ir raudonos spalvos miestas, įsikūręs slėnyje, esančiame tarp Akabo įlankos ir Negyvosios jūros. Petros miestas yra vienas iš pasaulio stebuklų. Jis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Miestas sužavi kiekvieną į jį atvykusį. Petra patenka į dešimtuką pačių lankomiausių pasaulio vietų. Čia buvo filmuojamas filmas "Indianos Džounso nuotykiai". Šis Jordanijos miestas slepia daugybę mįslių apie čia gyvenusią nabatėjų gentį. Iki šiol mokslininkai negali atsakyti į klausimą ar Petra buvo miestas. O gal Petra buvo didžiulis nekropolis, iškaltas rausvose uolose, 900 metrų aukštyje virš jūros lygio.

  Giluminis bei paviršinis nardymas, Mozės kalnas bei daugelis kitų šdomių vietų.

2021-11-19 – 2021-11-26

Standard tipo numeris

469 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-11-19 – 2021-11-26

Standard tipo numeris

479 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

429 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

439 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-01-23 – 2022-01-30

Standard tipo numeris

455 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-01-23 – 2022-01-30

Standard tipo numeris

465 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-02-06 – 2022-02-13

Standard tipo numeris

455 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2022-02-06 – 2022-02-13

Standard tipo numeris

465 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės