Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

EGIPTAS - Marlin Inn Azur Resort 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Paskutinė minutė
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- jaunimui
- ant jūros kranto
- trumpas pervežimas iš oro uosto.
- kainos ir kokybės santykis

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Hurgada– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „Marlin Inn Azur Resort“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema „ viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 - viza: apie 28 Eur/asm - pridedama užsakymo metu
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos kreiptis į kelionių agentą.

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė: www.marlininnazurresort.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Egiptas. Hurgada. Marlin Inn Azur Resort

  Iki Hurgados oro uosto:     ~3 km
  Iki Hurgados miesto centro:   ~7 km
  Iki paplūdimio:                    ant jūros kranto

   

   

   

   

   

  Nedidelis, kuklus, ekonominės klasės viešbutis, įsikūręs netoli miesto centro ir pačioje promenados pradžioje. Pastatytas 1994 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2016 metais. Viešbutį sudaro 5-ių aukštų pagrindinis pastatas ir 2-ų bei 3-ų aukštų vasarnamių kompleksas, kuriuose viso yra 421 numeris. Tvarkinga, kompaktiška teritorija, kurioje yra pagrindinis restoranas, a‘la carte restoranas, 3 barai, baseinas, kirpykla, (tam tikrose vietose), diskoteka. Siūlomos pramogos: paplūdimio tinklinis, biliardas, smiginis, treniruoklių salė, stalo tenisas, SPA centro paslaugos (masažai, pirtys -mokamos), periodiškai vyksta pramoginiai renginiai. Vaikams yra baseinas, žaidimų aikštelė, mini klubas. Rekomenduojamas jaunimo poilsiui.

 • Paplūdimys

  Smėlio/akmenuotas. Rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai.

 • Hurgados regionas

  Egiptas. Hurgada

  Hurgada - tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama. Hurgadoje paplūdimiai yra lygūs, tačiau tai nereiškia, kad atvira jūra su švariu smėliu yra šalia kiekvieno viešbučio. Dažniausiai tai dirbtiniu būdu padarytos gilios lagūnos. Daugelyje viešbučių yra taip vadinamasis „namų rifas“, kuriame kiekvienas gali išvysti įdomų spalvingą povandeninį pasaulį su jo gyventojais. „Giftun“ sala ir jos salynas yra geriausia vieta, skirta nardymui. Kai kuriuose viešbučiuose yra reikalingos įrangos nuomos paslauga, taip pat galimybė samdyti instruktorių, kuris padės naujokui pirmą kartą saugiai pasinerti po vandeniu.

  Apsilankę nuostabiame Hurgados kurorte jūs tikrai turėtumėte pamatyti miesto akvariumą, pramogų kompleksą „1000 ir 1 naktis“,  Aka duty free parduotuvę, vandens parką netoli viešbučio „Sindbad“,  Egipto koptų krikščionių šventyklą, įsikūrusią miesto centre,  Šv. Pauliaus ir Šv. Antonijaus vienuolynus, kurie yra 180 km nuo miesto,  Jūrų biologijos muziejų, įsikūrusį keli kilometrai nuo Hurgados. 
  Be to, verta aplankyti centrinę mečetę, kuri yra matoma net už dvidešimties kilometrų nuo miesto. Apsipirkimo gerbėjai turės ką veikti Sakkalos mieste. Turistai ras daug parduotuvių su drabužiais, kvepalais, kosmetika ir alkoholiu. Be to, rekomenduojame apsipirkti prekybos centre „Senzo Mall“. Tačiau turėkite omenyje, kad tas prekybos centras yra netoli nuo daugelio penkių žvaigždučių viešbučių, todėl kainos yra gana didelės ir derėtis čia nepriimta. Suvenyrams įsigyti labiau tinka  Al-Dahar.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Luksoras. Luksoras išvertus iš arabų kalbos reiškia „rūmus“, ir tai labai puikus pavadinimas vienam gražiausių Egipto istorinių miestų. O dėl gausybės architektūrinių paminklų jis dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“. Luksoras – miestas, kuris iš labai arti leidžia prisiliesti prie faraoniškojo laikotarpio Egipto. Luksoras - miestas Aukštutiniame Egipte, senovėje vadintas Tėbais. Faraonų valdymo laikais (2100-780 m. pr. Kr.) šis miestas buvo Egipto sostine, kurioje buvo rengiamos didžiausios religinės šventės. Tad nenuostabu, kad iš 12-os žymiausių, faraonų laikus menančių istorijos paminklų Luksore yra net 8-eri. Garsiausi objektai: Karnako, Hačepsutės ir Luksoro šventyklos, Karalių slėnis, Memnono kolosai.

  Kairas - Egipto sostinė ir vienas didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės vakariniame Nilo krante kartu su Didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė – vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo.

  Taip pat rekomenduojamos išvykos į dykumą, nardymas, jūrinės kelionės ir daugelis kitų.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės