Kelionės kaina
0 € 1739 €
Kelionės kaina
0 € 1739 €

EGIPTAS - Regency Plaza Aquapark & Spa Resort 5*8 d.

Puikus pasirinkimas šeimai

nuo 535 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- Ant jūros kranto
- Vandens kalneliai
- Paplūdimyje yra koralų
- Kainos ir kokybės santykis

Kelionės datos

2021-11-21 – 2021-11-28

Standard tipo numeris

579 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-11-21 – 2021-11-28

Standard tipo numeris

589 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

535 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

549 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-01-21 – 2022-01-28

Standard tipo numeris

565 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-01-21 – 2022-01-28

Standard tipo numeris

575 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Šarm el Šeichas– Vilnius
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal
- vietinio atstovo paslaugos
- 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje „Regency Plaza Aquapark & Spa Resort“, pasirinktame numerio tipe
- maitinimo tipas: "AI- viskas įskaičiuota"

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- viza: apie 28 Eur/asm - pridedama užsakymo metu
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos kreiptis į kelionių agentą

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- vykstant į Šarm el Šeichą vizos nereikia, jei neketinama išvykti iš kurorto (pvz. į ekskursijas).
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė: www.regencyplazasharm.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  egitas-sarm el sheikh-nabk-bey-regency-plaza-aquapaek-spa-resort-Overview

  Iki Šarm el Šeicho oro uosto:    ~15 km
  Iki Naama Bėjaus centro:    ~22 km
  Iki paplūdimio:     ant jūros kranto

   

   

   

   

   

   

  Simpatiškas 5* viešbutis, Nabk Bei rajone, ant jūros kranto. Pastatytas 2006 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis pastatas ir 3-ų aukštų pastatų kompleksas, kuriame yra 780 numerių. Graži, tvarkinga teritorija, kurioje yra pagrindinis restoranas, 3 a la carte restoranas, 3 barai, bevielis internetas (tam tikrose vietose), parduotuvė, bankomatas, kirpykla, 3 baseinai (2 šildomi žiemą), 5 vandens kalneliai (prie šildomo baseino), interneto kavinė, konferencijų salė. Siūlomos pramogos: aerobika, vakariniai renginiai, smiginis, teniso kortas (apšvietimas už papildomą mokestį), pramoginiai renginiai, futbolas paplūdimyje, SPA paslaugos už papildomą mokestį (masažai, pirtys), biliardas (mokamas), paplūdimio tinklinis, vandens polo, treniruoklių salė, stalo tenisas, nardymo centras (mokamas), diskoteka. Vaikams yra 2 baseinai (1 šildomas žiemos sezonu), vaikų klubas, žaidimų aikštelė, diskoteka vaikams,  vandens kalneliai, pramoginiai renginiai. Rekomenduojamas šeimyniniam ir jaunimo poilsiui.

 • Paplūdimys

  Viešbutyje yra Standard, Deluxe room, Junior suie ir Family tipo numeriai, kuriuose yra vonios kambarys (dušas/vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas), oro kondicionierius, telefonas, seifas, televizorius, mini baras, balkonas arba terasa.

 • Šarm aš Šeichas - Nabk Bėjus

  Šarm el Šeichas

  Sakoma, kad Šarm El Šeichas – ne visai Egiptas, o tiesiog vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos.

  30 km į pietus nuo Naama Bėjaus driekiasi viešbučių zona, prasidedanti Ras Nosranio ir Šarks Bėjaus įlankose, esančiose už 15 km nuo Naama Bėjaus, ir besitęsianti iki Nabk Bėjaus įlankos, kurią galima vadinti nauju traukos centru. Prie smėlėtoje jūros pakrantėje įsikūrusių didelių viešbučių kuriasi prekybos centrai, kavinės, restoranai ir barai, tad besiilsintys čia ras viską, ko reikia pačiam įvairiausiam poilsiui. Šiose įlankose – puikios sąlygos nardyti. Nabk įlanka garsi laukiniu povandeniniu pasauliu ir nematytais koralais, kurie skiriasi nuo randamų Šark Bėjuje ar net Ras Muchamado nacionaliniame parke.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Laivas su stikliniu dugnu. Plaukdami laivu su stikliniu dugnu galėsite susipažinti su Raudonosios jūros augmenijos ir gyvūnijos turtais bei paslaptimis ! Jūs galėsite stebėti būrius plaukiojančių spalvingų žuvyčių, pamatysite įstabaus grožio ir įvairiausių spalvų bei formų koralus. Tik spėk grožėtis ir fotografuoti. Tad nepamirškite fotoaparato!

  Jeruzalė. Siūlome apsilankyti Amžinajame mieste. Jis paliks Jums neišdildomus įspūdžius. Kiekviena istorinė vieta, kurią aplankysite šios ekskursijos metu, yra susijusi su tūkstančio senumo istoriniais įvykiais:
  • Alyvų kalnas ir Getsemanės sodai, iš kurių atsiveria kvapą užimantys vaizdai į Jeruzalės miestą, Šventyklos kalną, Omaro mečete, kuri dar vadinama kupolu ant kalno;
  • Raudų siena, kuri yra labiausiai lankoma ir garbinama vieta žydiškoje miesto dalyje. Prie sienos suplūsta minios tikinčiųjų ir turistų;
  • „ Via Dolorosa“ , kuris dar vadinamas Kančių arba Kryžiaus keliu. Kelias eina per musulmoniškąją ir krikščioniškąją miesto dalis ir baigiasi prie Jėzaus Kristaus kapo bažnyčios. Kristaus kapo bažnyčia stovi toje vietoje, kur buvo nukryžiuotas, palaidotas bei vėliau  prisikėlė Jėzus Kristus.
  • Beatliejujus. Turistai gali apsilankyti bažnyčioje, kurioje gimė Jėzus Kristus. Ši bažnyčia yra viena seniausių iki šiol veikiančių bažnyčių pasaulyje. Ji stovi toje vietoje, kur gimė Kristus. Bažnyčia yra garbinama tiek krikščionių, tiek islamo tikėjimo pasekėjų.

  Šv. Kotrynos vienuolynas. Šv. Kotrynos vienuolynas yra pačiame Sinajaus dykumos centre, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje, valdant imperatoriui Justinianui (527–565 m.). Tai seniausias pasaulyje veikiantis pravoslavų vienuolynas. Ši vienuolyną globojo pranašas Mohamedas, arabų kalifai, turkų sultonai ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas, todėl šis vienuolynas nė karto nebuvo sugriautas ar užgrobtas.Vienuolyno pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę Šv. Kotryną. Šv.Kotryna  gyveno Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Imperatorius Maksimiljanas  įsakė  Kotryną nukirsdinti. Kaip byloja legenda, po kankinančios mirties angelai šventosios kūną nunešė į Sinajaus kalną. Praėjus keliems šimtmečiams šventosios palaikus rado vienuoliai. Vienuoliai palaikus pernešė į vienuolyną, kuris buvo pavadintas jos vardu.Šv. Kotrynos vienuolynas yra piligrimų traukos centras. Čia yra daug ikonų, varpų, bažnytinių reikmenų ir senovinių rankraščių. Vienuolyno teritorijoje auga erškėtis - krūmas, kurio ugnies liepsnoje Dievas pirmą kartą apsireiškė pranašui Mozei ir liepė Mozei išvesti Izraelio sūnus iš Egipto nelaisvės.Ir visai nesvarbu kokią Jūs išpažįstate religiją, ar tikite tuo, ką skelbia Biblija, nes būtent čia Jūs galėsite prisiliesti prie krikščionybės istorijos ištakų.

  Petra. Tai rožinės ir raudonos spalvos miestas, įsikūręs slėnyje, esančiame tarp Akabo įlankos ir Negyvosios jūros. Petros miestas yra vienas iš pasaulio stebuklų. Jis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Miestas sužavi kiekvieną į jį atvykusį. Petra patenka į dešimtuką pačių lankomiausių pasaulio vietų. Čia buvo filmuojamas filmas "Indianos Džounso nuotykiai". Šis Jordanijos miestas slepia daugybę mįslių apie čia gyvenusią nabatėjų gentį. Iki šiol mokslininkai negali atsakyti į klausimą ar Petra buvo miestas. O gal Petra buvo didžiulis nekropolis, iškaltas rausvose uolose, 900 metrų aukštyje virš jūros lygio.

  Giluminis bei paviršinis nardymas, Mozės kalnas bei daugelis kitų šdomių vietų.

2021-11-21 – 2021-11-28

Standard tipo numeris

579 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-11-21 – 2021-11-28

Standard tipo numeris

589 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

535 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-12-12 – 2021-12-19

Standard tipo numeris

549 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-01-21 – 2022-01-28

Standard tipo numeris

565 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-01-21 – 2022-01-28

Standard tipo numeris

575 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-02-06 – 2022-02-13

Standard tipo numeris

565 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2022-02-06 – 2022-02-13

Standard tipo numeris

575 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės