Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

EGIPTAS - Albatros Jungle Aqua Park 4*8 d.

Puikus polisis visai šeimai

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Paskutinė minutė
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- Didelis vandens parkas – 21 vandens kalnelis;
- Tinka poilsiui su vaikais;
- Iki paplūdimio kursuoja nemokamas autobusas;
- Daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams;
- Į kainą įskaičiuota viza;
- Kainos ir kokybės santykis.

Į kelionės kainą įskaičiuota

skrydis Vilnius – Hurgada– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos;
- viza;
- 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje „Albatros Jungle Aqua Park“, pasirinktame numerio tipe;
- maitinimo tipas: "AI- viskas įskaičiuota".

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis kelionių agentūroje;
- asmeninės išlaidos;
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos teirautis kelionių agentūroje.

Pastabos

 

 

 • Viešbučio aprašymas

  Egiptas-hurgada-jungle aqua park-beach

  Iki Hurgados oro uosto:   ~10 km
  Iki Hurgados miesto centro: ~17 km
  Iki paplūdimio:                     ~ 900 m

   

   

   

   

   

   

  Paprastas 4* Pickalbatros tinklui priklausantis viešbutis, antroje viešbučių linijoje. Pastatytas 2009 metais Viešbutį sudaro pagrindinis 2-ų aukštų pastatas ir 1- bei 2-ų aukštų pastatų kompleksas, kuriuose yra 860 numerių. Tvarkinga, kompaktiška teritorija, kurioje yra 7 restoranai, 11 barų, vandens pramogų parkas (21 vandens kalnelis suaugusiems, 14 klanelių vaikams), 28 baseinai (1 baseinas šildomas žiemos sezono metu),  kirpykla, parduotuvės, bankomatas, taksi paslaugos. Siūlomos pramogos: mini golfas, gyva muzika, stalo tenisas, teniso kortas, vandens aerobika, vandens polo, aerobika, smiginis, treniruoklių salė, mini futbolas, petankė, stalo futbolas, paplūdimio tinklinis. Taip pat už papildomą mokestį siūlomos pirtys, diskoteka už papildomą mokestį (Havana Club), masažai, turkiška pirtis, sūkurinė vonia, nardymas, jėgos aitvarų sportas, burlenčių sportas, sauna, teniso korto apšvietimas, biliardas. Vaikams yra 3 baseinai (1 šildomas žiemos metu), vandens kalneliai, žaidimų aikštelė, mini klubas. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui su vaikais.

 • Paplūdimys

  Iki smėlio paplūdimio apie 900 m, Dana Beach viešbučio teritorijoje. Yra koralų, rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai. Iki paplūdimio kursuoja nemokamas autobusas.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Luksoras. Luksoras išvertus iš arabų kalbos reiškia „rūmus“, ir tai labai puikus pavadinimas vienam gražiausių Egipto istorinių miestų. O dėl gausybės architektūrinių paminklų jis dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“. Luksoras – miestas, kuris iš labai arti leidžia prisiliesti prie faraoniškojo laikotarpio Egipto. Luksoras - miestas Aukštutiniame Egipte, senovėje vadintas Tėbais. Faraonų valdymo laikais (2100-780 m. pr. Kr.) šis miestas buvo Egipto sostine, kurioje buvo rengiamos didžiausios religinės šventės. Tad nenuostabu, kad iš 12-os žymiausių, faraonų laikus menančių istorijos paminklų Luksore yra net 8-eri. Garsiausi objektai: Karnako, Hačepsutės ir Luksoro šventyklos, Karalių slėnis, Memnono kolosai.

  Kairas - Egipto sostinė ir vienas didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės vakariniame Nilo krante kartu su Didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė – vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo.

  Taip pat rekomenduojamos išvykos į dykumą, nardymas, jūrinės kelionės ir daugelis kitų.

 • Pastabos

  - nurodyta kaina galioja asmeniui;
  - pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti;
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase). Klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Keleivio asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
  - Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje;
  - Oficiali viešbučio svetainė: www.pickalbatros.com
  - Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19.

 • COVID-19

  Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi į Egiptą atvykstantys (tiek užsieniečiai, tiek ir egiptiečiai) privalo pateikti neigiamą PCR (COVID-19) testą patvirtinantį sertifikatą (anglų arba arabų k.). PCR testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip per 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą. Išimtis taikoma vaikams iki 6 metų amžiaus.  Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo PCR (COVID-19) testo rezultato paskelbimo datos. 

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Egiptą čia: https://keliauk.urm.lt/location/egiptas


  *informacija atnaujinta 06 11 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės