Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

Žiemgala: garsiausios pilys ir rūmai ir latviškų patiekalų degustacija1 d.

59 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Savaitgalio kelionės

Istorinė baltų gentis žiemgaliai, kurios didžiuoju kunigaikščiu titulavusi pats Gediminas, yra tokia artima, tačiau daugeliui vis dar nepažinta. Keliolikos kilometrų atstumu nuo Lietuvos nutolę miestai, kuriuose rezidavo regiono didikai, sutelkė tokių įspūdingų objektų, kad jie net pradėti lyginti su Versalio rūmais Prancūzijoje ar kitais reikšmingiausiais Europos paminklais. O gamta... Čia driekiasi beribės lygumos bei vaizdingos upės ir jų santakos, drebinančios poetų širdis ir šimtmečius užtikrinusios ekonominę regiono gerovę.

Kelionės akcentai:

 • Baltijos Versalis – Rundalės rūmai, kuriuose puikuojasi įspūdingi sodai bei prabangūs interjerai;
 • Bauskės pilis – legendomis apgaubta Livonijos laikus menanti pilis, įsikūrusi prie vaizdingos Mūšos ir Nemunėlio upių santakos;
 • Latviškų patiekalų degustacija

Kelionės datos

2024-05-18 – 2024-05-18

vietų yra

59 € Pirkti

2024-07-13 – 2024-07-13

vietų yra

59 € Pirkti

2024-08-24 – 2024-08-24

vietų yra

59 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

Mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 38 EUR;
objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Išvykimo laikai:
7:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė;
8:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K;
9:30 val. Panevėžys ‚ aplinkelio degalinė Cirkle K, Aplinkelis II.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Rundale Palace

  Išvyksime anksti ryte, keliausime per Lietuvą ir Latviją. Visai netoli Lietuvos sienos yra Baltijos Versaliu praminti Rundalės rūmai, kuriuos nesuklysime pavadindami žymiausiu ansambliu kaimyninėje valstybėje. Baroko ir rokoko bruožų turintis objektas talpina net 138 kambarius, kurių interjere panaudotos tauriųjų metalų, brangakmenių bei krištolo detalės, čia puikuojasi milžiniški veidrodžiai, kuriuose savo atspindžius regėjo Latvijos didikai. Kokie rūmai be sodo? Apžiūrėsime prabangų prancūzišką sodą, kuriame dera alėjos ir augalų labirintai, elegantiškas kanalas bei kvapnių rožių eilės. Tikime, kad jus nustebins šio statinio prabanga, galbūt net pagalvosite, jog čia gyveno ištisos karalių kartos, tačiau Rundalės rūmai – tai Kuršo hercogo vasaros rezidencija, įspūdingą pavidalą įgijusi dėl neeilinio architekto Frančesko Rastrelio, projektavusio Žiemos rūmus Sankt Peterburge, pastangų. Pasijutę lyg didikų giminės atstovai keliausime į romantikų pamėgtą Bauskės pilį, kur vaikštant vaizdingais takais ar užsikėlus į bokštą galima pamatyti ne tik miesto panoramą, bet ir Mūšos ir Nemunėlio upių santaką. Tai gana tipiška Livonijos pilis, sukonstruota siekiant apsiginti nuo lietuvių puolimų, kurioje rezidavo Kuržemės ir Žiemgalos hercogai. Išgirdę pilį gaubiančias legendas ir aplankę Naujosios Bauskės pilies ekspoziciją keliausime į „Vaidelotės“ ūkį, kuris  siūlo galimybę apžiūrėti vaistažolių ir vaistinių augalų kolekcijas, paragauti žolelių arbatų, pasimėgauti senovine latvių virtuve, pailsėti po didžiuoju ąžuolu. Susipažinę su vienu už kitą įspūdingesniais kaimyninės Žiemgalos objektais vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Atsisiųsti programą

2024-05-18 – 2024-05-18

vietų yra

59 € Pirkti

2024-07-13 – 2024-07-13

vietų yra

59 € Pirkti

2024-08-24 – 2024-08-24

vietų yra

59 € Pirkti

2024-09-21 – 2024-09-21

vietų yra

59 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės