(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Gurmanų kelionė

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Gurmanų kelionėGurmanų kelionėGurmanų kelionė
Rezervuoti

Kelionės programa

Ar sėdėdami prie stalo dažnai susimąstome, ką tie mūsų protėviai valgė?  Kokį kelią vienas ar kitas patiekalas nukeliavo, kol mūsų lėkštėse atsirado?  Manome, kad ne vienam smalsu apie kulinarijos istorines paslaptis sužinoti, į valgymo tradicijas pasigilinti... Tad ir kviečiame į  savo turiniu įdomią ir „skanią“  ekskursiją!

Išvyksite ryte. Pirmiausiai vyksite į Taujėnų dvarą. Apžiūrėsite šį restauruotą ansamblį, pageidaujantys pasimėgaus kava/arbata ir skanėstu. Atvyksite į Alantos dvarą, kurį 1853 m. pastatė  lenkų dvarininkas Tadeušas Pomarneckis. Išlikusiuose ir restauruotuose dvaro rūmuose aplankysite liaudies buities muziejų, apžiūrėsite dvaro parką, kitus statinius. Pasivaikščioję pažintį su Alantos dvaru baigsite prie vaišių stalo degustuodami gardžius mėsos gaminius: skilandukus, dešreles... Toliau kelias ves pro vieną įspūdingiausių girių – Labanorą. Strigailiškis šiandien garsus ne paprasta kaimo produkcija, o savo skanumynais – garsiais šakočiais. Bemaž kiekvienoje Lietuvos parduotuvėje rasite jų gaminius.  Jus pasitiks šakočių meistrai, kurie supažindins su šakočių kepimo tradicijomis, demonstruos, kaip jie kepami. Susėdę prie šakočio kepimo krosnies sužinosite, kaip jie atkeliavo į Lietuvą ir ar jie  priklauso mūsų nacionaliniam paveldui.  Galėsite ir patys pabandyti  kepti šį skanėstą, o pačių iškeptą čia pat paragauti prie arbatos ar kavos puodelio. Užsuksite į Dusetas. Nors miestelį labiausiai garsina žirgų lenktynės, tačiau čia pat įsikūręs bene garsiausias Aukštaitijos nacionalinio gėrimo gamintojas R.Čižas, kurio gaminius pripažįsta išrankiausi gurmanai. Susipažinsite su bravoro istorija, išgirsite, kaip gaminamas tikras aukštaitiškas naminis gėrimas. Pažintį užbaigsite degustuodami Čižo naminį gėrimą – tikrą, gyvą, nefiltruotą... Tikime, kad šioje kelionėje  apie aukštaitiškas kulinarines įmantrybes sužinosite tikrai nemažai...

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose lydintis gidas ekskursijų neveda.

Teirautis  telefonu 8 5 2751797, +370 68464786
Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 27 €UR

Išvykimas:
8:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
Grįžimas:

VILNIUS ~ 22 val.


Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus