(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)

spausdinti programą Lietuva
1d.
Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)Lietuviškoji Venecija (su 2 degustacijomis)
Rezervuoti

Kelionės programa

Yra Lietuvoje vieta, kurioje įsikūrę žmonės sako: mūsų gyvenimą kuria vanduo... Vandens ten iš tikrųjų nemažai: ir Nemuno upė, ir Minija, ir Krokų lanka, ir Skirvytė...Ryte išvyksite iš Vilniaus ir Kauno. Keliausite vienu iš gražiausių maršrutų Lietuvoje - kupinu istorijos, piliakalnių, pilių, senų bažnyčių ir pasidabinusiu atgaivą suteikiančiu unikaliu Nemuno slėnio kraštovaizdžiu.

Keliaujant įsitikinsite, kaip po truputį keisis reginiai, vietinė architektūra... O kaipgi kitaip - ties Smalininkais, galima sakyti, kirsite senąją Lietuvos krašto ir Mažosios Lietuvos rytinės ribos sieną. Mažoji Lietuva pasitiks galingais ąžuolynais, gūdžia Karšuvos giria, fachverko stiliaus pastatais... Rambyno kalnas - tikras šio krašto simbolis, apipintas legendomis ir padavimais, gražių švenčių prisiminimais, audrinantis ne tik istorijos, bet ir gamtos mylėtojo vaizduotę. Nuo jo atsivers įspūdinga panorama į upių tėvo Nemuno vingį ir anapus besidriekiantį Karaliaučiaus kraštą...Lankysite vokiško stiliaus Bitėnų kapinaites, kuriose palaidoti abu Mažosios Lietuvos šviesuoliai Martynas Jankus ir Vilius Storosta-Vydūnas. Užsuksite į aušrininko, spaustuvininko, Tilžės akto signataro, Mažosios Lietuvos patriarcho Martyno Jankaus muziejų. Jame saugoma daug knygų, laiškų, senosios periodinės spaudos, atsiminimų apie Martyną Jankų, studentų kursinių darbų, portretų, fotokopijų, dokumentų, Martyno Jankaus giminaičių išsaugotų ir muziejui dovanotų jo asmeninių daiktų. Čia kaupiamos ir saugomos M. Jankaus bei kitose Mažosios Lietuvos spaustuvėse spausdintos knygos, periodika, akcidentinė spauda. Pietų metas. Jūsų laukia dovana- saldžiojo, gardžiojo, firminio šio krašto skruzdėlyno degustacija. Vyksite Rusnės salos link. Čia, kaip niekur kitur, gražiai atsiskleidžia lietuvininkų istorija. Gyvenimas pamario krašte niekada nebuvo lengvas - siautė potvyniai, pas kaimyną galėjai nuplaukti tik valtimis, marių vėjai pavasarį ir rudenį buvo pikti ir klastingi... Išgirsite apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos tikėjimo, papročių, kalbą skirtumus. Lankysite Ventės Rage įsikūrusį vienintelį Lietuvoje ornitologinį centrą. Apie sparnuočių pasaulį, atrodo, žinome tiek daug. O pabuvojus ir išklausius centro darbuotojų pasakojimų pasirodys, kad tas pasaulis labai paslaptingas ir įdomus... Jūsų laukia dovana – šviežiai rūkytos pamario žuvies degustacija. Pabuvosite Mingės kaime, kuriame vietoje įprastų gatvių nusidriekusios vingiuotos vandens juostos.... Smagia pramoga bus plaukimas laivu. Tik plaukiant galima pajausti Nemuno deltos savitumą - nuostabus kraštovaizdis, paukščių karalijos vietos, Kuršių marių platybės. Plaukimas laivu. Iš Mingės kaimo plaukiama ( 1.5 val.)  ekskursija maršrutu: Minijos upė - Minijos kaimas - Upaitės upė - Kniaupo įlanka - Kuršių marios - Atmatos upė - Uostadvaris - Minijos upė. Vėlai vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

Į  kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas.
- Gido paslaugos
- DOVANOJAME dvi degustacijas: išskirtinio skonio skruzdėlyno su medumi ir spanguolėmis, šokoladu, karamelizuotais riešutais, klasikinio su aguonomis bei garsiosios rūkytos pamario žuvies!

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 16 EUR
- Kelionėje planuojami pietūs. Orientacinė kaina ~ 8 EUR
- kelionės draudimas (medicininis ir nuo nelaimingų atsitikimų)

DĖMESIO!
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda
- Rekomenduojama patogi avalynė ir patogūs drabužiai. Taip pat, reikalui esant, apsiaustas nuo lietaus.
- Rekomenduojama su savimi turėti užkandžių  ir gėrimo.
- Pamaryje bus galima nusipirkti rūkytos žuvies.
- Grįžus į Vilnių, keleiviai išleidžiami sodinimo vietoje.
- Šioje kelionėje grįžimas yra vėlyvas, todėl reiktų pasirūpinti dėl galimybės grįžti iki namų.
- AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE (UŽDARUOSE)  BŪTINA DĖVĖTI KAUKES

Išvykimas:
6:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
7:15 val. KAUNAS, CircleK SANTAKA Jonavos g. 38

Grįžimas:
VILNIUS ~ 01 val.
KAUNAS ~ 24 val.

 

 


Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus