(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Po vidurio Lietuvą

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Po vidurio LietuvąPo vidurio LietuvąPo vidurio LietuvąPo vidurio Lietuvą
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame keliauti po žavingą ir įdomią istoriją turintį mūsų šalies kampelį — Vidurio Lietuvą! Keliaudami po Vidurio Lietuvos lygumas, galėsite žavėtis įstabia gamta ir reikšmingomis, valstybei svarbiomis vietovėmis.

Išvyksite ryte. Ekskursija prasidės Šeteniuose, kur ant Nevėžio upės šlaito, buvusio dvaro svirno vietoje, yra įkurtas rašytojo Česlavo Milošo kultūros centras. Jame vyksta literatūros vakarai, susitikimai, konferencijos, veikia Česlavui Milošui skirta ekspozicija. Centrą supa parkas, kuriame stovi koplytstulpiai ir skulptūros, skirtos Šeteniams ir juose gimusiam Česlavui Milošui. Šetenius Č. Milošas aprašė romane „Isos slėnis“. Toliau keliausite Kėdainių link. Lankysite miestą, kurį, kaip byloja legenda, įkūrė pirklys Keidangenas, atvykęs iš kuršių žemės ir čia įkūręs žvejų kaimelį. Pažintį su miestu pradėsite nuo nedidelio, bet itin žavaus ir jaukaus Kėdainių senamiesčio. Išvysite įspūdingą paminklą didikams Radviloms, „Pirklio Keidangeno užvažiuojamuosius namus“, pabūvosite Didžiosios Rinkos aikštėje — Kėdainių senamiesčio širdyje. Ragausite tradicinių žydų valgių, sužinosite apie žydų virtuvės ypatumus ir tradicijas, košeriškumo taisykles, šventinius ir tradicinius jų valgius. Nustebsite, kad žydai ir lietuviai turi panašios receptūros patiekalų.  Važiuojant toliau, įdomiausias objektas pastarojoje kelionės atkarpoje bus  Pašilių stumbrynas. Jame draugingai gyvena  net kelios šeimynos miško galiūnų – stumbrai. Jie turi savo įpročius, tvarką. Iš pažiūros galingi ir piktoki, iš tiesų tokie nėra...  Labai bus įdomu pasiklausyti apie stumbrus, jų saugojimą. O ką jau besakyti apie galimybę tuos galiūnus pamatyti. Pasisėmę naujų įspūdžių išvyksite namų link.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Papildomos išlaidos 18Eur

Išvykimas:
8:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
9:15 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.


Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus