(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

"Tarp žemės ir dangaus"

spausdinti programą Lietuva
1d.
Rezervuoti

Kelionės programa

Ekskursijos metu tikrąja žodžio prasme pabuvosite tarp žemės ir dangaus: keliausite Aukštaitijos keliais, turėsite puikią galimybę susipažinti su kosmoso paslaptimis etnologiniu, mokslo istorijos, filosofiniu bei astronominiu požiūriais. Pakilsite į 30 m aukščio bokštą, apžvelgsite gražias apylinkes iš paukščio skrydžio...
Išvykstate ryte. Aplankote geografinį Europos centrą. Atvykstate į Molėtų rajoną. Čia, ant Kaldinių kalno, įsikūręs visas kompleksas įdomių objektų: observatorija, senovinė dangaus kūnų stebykla, etnokosmologijos muziejus. Juos supa nuostabus gamtovaizdis: čia stūkso senasis Kulionių piliakalnis, tyvuliuoja Želvų ir Trinktinio ežerai.
Lankote unikalų  Etnokosmologijos muziejų - tai pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Turite puikią galimybę susipažinti su kosmoso paslaptimis etnologiniu, mokslo istorijos, filosofiniu bei astronominiu požiūriais. Jau pačioje muziejaus pastato architektūroje atsispindi kosminio pasaulio medžio įvaizdis. Į kalvą kylančioje požeminėje galerijoje – muziejaus ekspozicijos. Ekspozicijos pabaigoje kylate į dangų  - 30 m aukščio bokštą, kuriame įrengti teleskopai naktiniam  žvaigždžių stebėjimui.  Keliaujate į Mindūnus. Ežerų žvejybos muziejaus ekspozicijose pamatote įvairius žvejybos įrankius, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės 19 a. pabaigoje, susipažįstate su archaine žvejyba bei sužinote, kaip šis verslas kito. Ekspozicija išdėstyta atstatytoje 19 a. žvejo pirkioje ir svirne. Seniausias muziejaus eksponatas yra įspūdingas 4 metrų ilgio 15 a. luotas, ištrauktas iš Peršokšno ežero. Muziejuje eksponuojami senieji ungurių gaudymo prietaisai, senoviniai tinklai, bučiai, varžos, venteris, automatinės meškerės. Linai ir kanapių pluoštas – pagrindinė žaliava tinklams megzti – taip pat žvejybos eksponatai. Linų mintuvai, brauktuvės, šepečiai, verpimo ratelis, bezmėnai – viskas, kas reikalinga tinklams.
Užbaigti dienos maršrutą  svetingi aukštaičiai kviečia  į programą  „Šakočio kepimas“. Jos metu supažindinama su šio skanėsto atsiradimo istorija, iš ko jis gaminamas ir kas iškepė patį didžiausią spygliuotąjį pyragą... Keliautojai turi galimybę patys dalyvauti kepimo procese ir stebėti, kaip gimsta šis kvapnus kepinys.
Turiningai praleidę dieną vakare grįštate namo.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas.
- Gido paslaugos.
- Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Įėjimas į lankomus objektus, planuoti ~ 15 €
- kelionės draudimas (medicinis ir nuo nelaimingų atsitikimų)
- kitos asmeninės išlaidos

 

DĖMESIO!
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
- AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE (UŽDARUOSE)  BŪTINA DĖVĖTI KAUKES

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 5 2751797, +370 68464786 arba el.paštu: [email protected]

 


Išvykimas:
9:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
Grįžimas:

VILNIUS ~ 20 val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus