(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Rododendrų rojus Vroclave

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
3d.
Rododendrų rojus Vroclave
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą, įsikūrusį ant Oderio upės kranto. Tikrai įdomu bus pasidairyti po miestą, pastatytą ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų Pasivaikščiosime seniausioje Vroclavo dalyje – Tumski saloje, kurioje stovi gotikinė Šv. Jono Krikštytojo katedra. Praėję „Smėlio“ saloje esančią Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, paklaidžiosime siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Apžiūrėsime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių senamiestyje. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eile spalvingų namų bei originaliu fontanu. Laisvu laiku savarankiškai paieškosime miesto įdomių kampelių. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliausime į Vroclavo universiteto botanikos sodą, kurio pradžia siekia 1811 m. Tai ir  miestiečių mėgstama laisvalaikio vieta, vadinama „Ramybės oaze“, ir edukacinės veiklos centras moksleiviams bei studentams. Bene didžiausia sodo puošmena - pavasarį žydintys rododendrai: spalvų gamos ir gausos neįmanoma suskaičiuoti, o kai kurių augalų amžius sutampa su botanikos sodo pradžia. Pasivaikščiosime po sodą, pageidaujantieji sodo parduotuvėje galės įsigyti augalų. Tada keliausime į „Japonišką sodą“, sukurtą prieš 100 metų Vroclave vykusios pasaulinės parodos proga. Miestiečiai šį sodą įvardija kaip vieną gražiausių vietų visame Vroclave. Tai puiki vieta grožėtis gyvąją orientalistine kultūra ir japoniškais augalais vidurio Europoje. Vyksime į unikalų muziejų, neturintį analogų visoje Lenkijoje – „Panorama Racławicka“. Muziejuje  eksponuojamas vienintelis paveikslas, vaizduojantis mūšį prie Raclavicos. Paveikslo aukštis siekia 15 m, o ilgis - 114 m. Laisvu laiku savarankiškai tęsime pažintį su miestu. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Pusryčių važiuosime į Olesnicą. Lankysime įspūdingą XV a. kunigaikščių Olesnickių pilį. Kuri per savo ilgą istoriją priklausė Lenkijos, Čekijos ir Prūsijos valdovams, vėliau ją valdė  garsi  Hohenzollernų giminė.  Keliausime per Lenkiją ir vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 2nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 50  PLN (Lenkijos zlotai) ;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 30  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime  ~ 1700 km.

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus