Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

Retimnas

Retimno regionas, įsikūręs į vakarus nuo Herakliono, apima Misirijos, Skaletos, Pigianos Kampo, Adelianos Kampo, Platanijo, Misirijos ir Retimno kurortus. Pastarasis yra vienas iš labiausiai lankomų Kretos salos kurortų. Keli geriausi salos paplūdimiai yra įsikūrę būtent Retimne. Šis regionas turėtų patikti ir išsiilgusiems istorijos – čia gausu gerai išsilaikiusių XVI a. venecijiečių architektūros statinių. Miesto krantinėje galima rasti ir daugybę jaukių kavinukių bei tradicinių tavernų.
 

Vos už poros kilometrų nuo Retimno kurorto įsikūręs Misirijos miestelis gali pasigirti itin gražiu smėlio paplūdimiu. Nors kurortas ir nedidelis, tačiau pasižymi gyvumu: poilsiautojų laukia barai, kavinės, parduotuvės, galima mėgautis vandens sportu. Dar už poros kilometrų į rytus nusidriekęs smėlingas Platanijo paplūdimys. Pakrantėje siūloma įvairių pramogų bei paslaugų, veikia graikiško stiliaus tavernos siūlančios vietinį maistą.
Kiek toliau, apie 6-15 km atstumu į rytus nuo Retimno nutolę nedideli kurortiniai miesteliai: Pigianos Kampas, Adelianos Kampas, Sfakakis, Skaletas, kurie gali pasigirti plačiais paplūdimiais su gražiomis akmenuotomis įlankėlėmis. Miestelių pakrantėse įsikūrusios jaukios graikiško stiliaus tavernos, restoranai, kavinės.

Šį regioną verta rinktis tiems, kurie kelionės į Kretą metu nori suderinti pramogas, kultūrinį bei istorinį pažinimą ir kokybišką poilsį.

 

Čia galite rasti geriausius poilsinių kelionių į Retimną pasiūlymus!