Kelionės kaina
0 € 3999 €
Kelionės kaina
0 € 3999 €

JAE: Dubajus, Abu Dabis ir kruizas Arabijos jūra (viskas įskaičiuota)9 d.

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Organizuojama grupėms pageidaujant

2499 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis, kurioje susikerta pasaulyje vienos pažangiausių technologijų ir per amžius nesikeinčiančios tradicijos. Ši išskirtinė pažintinė kelionė į JAE jūsų patogumui sudaryta viskas įskaičiuota principu.

Mūsų kelionė prasidės stulbinančiame Dubajuje, kur dangoraižiai, prabangūs prekybos centrai ir sudėtingos inžinerinės konstrukcijos sudarys įspūdingą kontrastą tarp šiuolaikinio, modernaus miesto ir jį supančios dykumos. Vyksime į Šardžą, žinomą kaip JAE meno ir kultūros sostinę, kur turėsime puikią progą pažinti Arabijos kultūrą. Vėliau kirsime Arabijos dykumą ir pasieksime vietinių pamėgtą Fudžeiros kurortą, kur plauksime laivu ir mėgausimės Arabijos jūra Omano įlankoje. Taip pat vyksime į Al Ain istorinį miestą, kuris yra išskirtinis ne tik savo architektūriniais paminklais, bet ir Al Ain oaze. Kelionės pabaigoje lankysimės Abu Dabyje, JAE sostinėje, kurioje grožėsimės puikia architektūra ir pasaulinio garso Abu Dabio Luvro muziejumi.

Kviečiame keliauti ir pažinti šį kraštą kartu!

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

- tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Dubajus – Vilnius;
- bagažas: rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm) ir registruotas 23 kg bagažas;
- transportas;
- 7 naktys 4* viešbučiuose;
- pilnas maitinimas: 8 pusryčiai, 7 pietūs ir 7 vakarienės;
- kelionės vadovas iš Lietuvos;
- vietiniai gidai;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas;
- lankomi objektai/pramogos: pasikėlimas į Burdž Chalifą, džipų safaris dykumoje,  kruizas Omano įlankoje, Abu Dabio Luvro muziejus ir kiti programoje numatyti muziejai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- priemoka už vienvietį kambarį – 385 EUR;
- arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nenumatytos išlaidos;
- sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios kainos kreiptis į kelionių agentą;
- medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai;
- pagalvės mokestis viešbučiuose 35 EUR

Pastabos

- Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;
- aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą
- skrydžio bilietai išperkami po kelionės apmokėjimo. Įmoka už lėktuvo bilietus yra negrąžinama;
- organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti paprašyta priemoka;
- perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį;
- į JAE galima vykti tik turint galiojantį pasą. Reikalaujama, kad LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn.po kelionės pabaigos.

Nuolaidos taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaidos nesumuojamos.

Kelionės programa

 • 1

  Skrydis (Vilnius – Dubajus)

  Vėlyvą vakarą tiesioginis naktinis skrydis iš Vilniaus į Dubajų (VNO – DXB 23:55 – 08:30 (+1)). Susitinkame Vilniaus oro uoste 21:45.

 • 2

  Dubajus

  Burj Khalifa in Dubai  JAE

  Atskridus ryte į Dubajų, dieną pradėsime ekskursija, kurios metu sužinosime kaip kuklus žvejų miestelis, įsikūręs prie Dubajaus upelio, tapo pasaulyje žinomu metropoliu.

   

  Ekskursijos metu pamatysime pagrindinius Dubajaus objektus: Džumeiros (Jumeirah) rajoną ir jį garsinantį burės formos Burdž al Arab (Burj Al Arab) viešbutį, apsilankysime istoriniame Bastakijos (Al Bastakiya) rajone, kuriame yra seniausias pastatas Dubajuje – Al-fahidi fortas. Taip pat apsilankysime netoliese esančiame Shindagha muziejuje.

   

  Vėliau turėsime progą pasinaudoti vietiniais vandens taksi, vietinių vadinamais abra, ir besigrožint nuostabia miesto panorama plaukti į Deiros rajoną, kuriame yra didžiausias Dubajuje aukso ir prieskonių turgus. Tuo pačiu nepraleisime progos pamatyti Zabelio (Zaabeel) rūmų, kuriuose reziduoja Dubajaus emyrato šeichas.

   

  Po ekskursijos pietausime ir vyksime į viešbutį. Laisvas laikas arba poilsis viešbutyje. Vakarienė viešbutyje.

 • 3

  Dubajus

  Desert Safari  JAE

  Papusryčiavus tęsime pažintį su Jungtinių arabų emyratų didžiausiu miestu. Šiandien pusdienį skirsime šiuolaikiniam Dubajui, o antrą dienos dalį praleisime dykumoje.

   

  Dieną pradėsime nuo vienos žinomiausių vietų Dubajuje ir aukščiausio pastato pasaulyje – Burdž Chalifa (Burj Khalifa) dangoraižio, šalia kurio yra įsikūręs didžiausias prekybos centras pasaulyje – Dubai Mall, kuriame veikia net 1200 parduotuvių. Vėliau keliausime iki ikoninės Džumeiros palmės (Palm Jumeirah) – dirbtinės palmės formos salos, dar kitaip vadinamos aštuntuoju pasaulio stebuklu. Čia pamatysime žinomiausią salos viešbutį Atlantis The Palm.

   

  Vėliau vyksime iki Dubajaus marinos – tai viena prabangiausių jachtų prieplaukų pasaulyje, kurią supa nuostabi dangoraižių panorama. Pamatysime vieną naujausių Dubajaus rajonų – Barsha, kuriame yra antras didžiausias Dubajuje Mall of the Emirates prekybos centrą.

   

  Papietavus leisimės į nuotykį – vyksime į dykumą džipais. Visureigiais skrosime auksinio smėlio kopas ir grožėsimės vaizdu į nesibaigiančią Arabijos dykumą. Atvykus į stovyklavietę, vakarieniausime dykumoje. Pagrindinis vakaro akcentas – arabiškas saulėlydis dykumoje.

   

  Vakare grįžtame į viešbutį Dubajuje.

 • 4

  Dubajus – Šardža – Fudžeira

  Al Majaz  Sharza  JAE

  Po pusryčių viešbutyje paliksime Dubajų ir tęsime pažintį su kitais JAE regionais. Šiandien apsilankysime dviejuose kituose emyratuose: Šardža (Sharjah) ir Fudžeira (Fujairah) emyratuose.

   

  Didžiąją dalį dienos praleisime Šardžoje – trečiame pagal dydį ir viename turtingiausių JAE miestų. Čia pamatysime: Šardžo fortą (Sharjah Fort), vieną didžiausių Šardžo emyrate esančių mečečių – Karaliaus Faisalo mečetę (King Faisal Mosque). Apsilankysime Islamo civilizacijos muziejuje (Islamic Civilization Museum). Be to, turėsime progą paklaidžioti po vietinius turgus: Souk Al Arsa ir Souk Al Markazi, garsėjančiais savo kilimais ir juvelyrika.

   

  Pietūs tradicinėje, vietinių pamėgtoje, kavinėje. Vėliau vykstame į rytinį JAE pakrantės kurortą Fudžairą (Fujeirah). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fudžairoje.

 • 5

  Kruizas Arabijos jūra

  Fujairah  JAE.

  Sočiai papusryčiavus viešbutyje, leisimės į vienos dienos kruizą Arabijos jūra. Plauksime Omano įlanka iki Musandamo pusiasalio tradiciniu, Indijos vandenyno regionui būdingu, dhow tipo burlaiviu. Kruizo metu matysime kaip aukšti Hadžaro (Hajaro) kalnai skiria Omano pajūrio lygumą nuo dykumos. Norintys galės išmėginti paviršinį nardymą jūroje. Arabijos jūroje be delfinų gausu ir kitų egzotinių žuvų, koralų bei vėžlių. Pietūs laive.

  Grįžtant sustosime Al Badiyah mečetėje, kuri yra seniausia išlikusi mečetė Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 17 amžiuje pastatyta mečetė įsikūrusi nedidelio kaimo centre, kuri taip pat žinoma kaip Osmanų mečetė.

   

  Dienos pabaigoje galėsime atsipalaiduoti viešbutyje. Vakarienė viešbutyje ir nakvynė Fudžeiroje.

 • 6

  Fudžeira – Al Ain oazė

  AL AIN Camel market  JAE

  Pusryčiai viešbutyje. Prieš išvykstant į Al Aino oazę, turėsime trumpą ekskursiją po Fudžeiros kurortą, aplankysime Fudžeiros archeologinį ir vietos istorijos muziejų.

   

  Papietavus atvykstame į Al Ain miestą esantį Hadžaro klanuose. Al Ain – vienas seniausių JAE miestų, tad nenuostabu, kad tai vieta turtinga tradicijomis. Tūkstančius metų Al Aino oazė buvo svarbi karavanų stotelė senoviniuose prekybos keliuose per Arabiją. Čia aplankysime didžiausią JAE kupranugarių turgų, Al Ain rūmus, kurie yra svarbiausia kultūros vieta mieste, ir geriausią Islamo karinės architektūros pavyzdį Jahili fortą (Jahili Fort).

   

  Vakarienė viešbutyje ir nakvynė Al Aine.

 • 7

  Al Ain oazė – Abu Dabis

  Abu Dhabi  JAE

  Po pusryčių viešbutyje paliksime Al Ain ir keliausime į Jungtinių Arabų Emyratų sostinę – Abu Dabį.

   

  Ekskursijos po Abu Dabį metu pirmoji stotelė bus Sheikh Zayed Grand mečetė. Tai viena didžiausių mečečių pasaulyje, kurioje gali tilpti daugiau nei 30 tūkst. maldininkų. Vėliau ekskursiją tęsime link Abu Dabio miesto centro, kur pamatysime JAE prezidento rūmus ir Qasr Al Hosn fortą.

   

  Papietavus keliausime pro įspūdingą Abu Dabio promenadą, kur turėsime progą pamatyti nuostabią panoramą į sostinę, kurios pakrantė nusėta mečetėmis, stikliniais biurų pastatais ir elegantiškais daugiaaukščiais. Vėliau vyksime per milžinišką Saadiyat salą, kurioje pamatysime statomą vienintelį Azijoje Gugenhaimo muziejų. Vėliau turėsime progą apsilankyti Abu Dabio Luvro muziejuje, kuris yra laikomas Prancūzijos didžiausiu kultūriniu projektu už Prancūzijos šalies ribų. Siekiant suartinti Vakarų ir Rytų meną, muziejuje eksponuojami klasikiniai šedevrai bei šiuolaikinis arabų menas. Tai didžiausias meno muziejus visame Arabijos pusiasalyje.

   

  Vakarienė ir nakvynės viešbutyje Abu Dabyje.

 • 8

  Abu Dabis – Dubajus

  Palm Jumeirah  JAE

  Po pusryčių viešbutyje, paliksime Abu Dabį ir keliausime į Dubajų. Čia ir praleisime paskutinę kelionės dieną. Turėsime laisvo laiko patyrinėti Dubajų savarankiškai. Galėsite skirti laiko apsipirkimui didžiausiuose prekybos centruose ar apsilankyti kituose Dubajaus lankomose vietose/objektuose.

   

  Pietūs ir vakarienė viešbutyje Dubajuje.

 • 9

  Skrydis (Dubajus – Vilnius)

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje, pervežimas į Dubajaus oro uostą ir tiesioginis skrydis į Vilnių. (DXB – VNO 09:30 – 14:35).

Atsisiųsti programą

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Dubai Marina with fireworks. UAE.

Naujieji metai Dubajuje su pažintine kelione ir naujametine programa (JAE)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • 2899 €

Palm Jumeirah  JAE

Jungtinių Arabų Emyratų stebuklai (JAE)

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

 • nuo 2374 €

Dubai Marina with fireworks. UAE

Naujieji metai Dubajuje (JAE)

Su pusryčiais ir pervežimu į/iš viešbučio Dubajuje

 • 1999 €

Pernu pakrantė  Estija

Miunhauzeno muziejus – Somos nacionalinis parkas - Estijos vasaros sostinė Pernu

Nakvynė viešbutyje Tervise Paradiis Spa Hotel & Water park

 • 189 €