Kelionės kaina
0 € 1744 €
Kelionės kaina
0 € 1744 €

MALJORKA - Sol House The Studio - Calvia Beach 4*8 d.

0 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės tik suaugusiems

Viešbučio privalumai:
- poilsis 16+
- netoli jūros
- lengvai pasiekiamos pramogos kurorte
- pramoginiai renginiai viešbutyje
- trumpas pervežimas iš oro uosto

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Maljorka – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „Sol House The Studio - Calvia Beach“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, „HB – pusryčiai ir vakarienė“, „FB – pusryčiai, pietūs ir vakarienė“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.melia.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Ispanija. Maljorkos sala. Magalufas. Sol House The Studio - Calvia Beach

  Iki Palmos de Maljorka oro uosto: ~26 km
  Iki salos sostinės:                               ~17 km
  Iki paplūdimio:                                      ~50m

   

   

   

   

   

  Šiuolaikiškas, stilingas „SOL MELIA“ tinklui priklausantis 4* viešbutis, įsikūręs beveik pačiame Magalufo centre, šalia restoranų, barų, klubų ir parduotuvių. Pastatytas 1969 metais, paskutinį kartą pilnai atnaujintas 2014/2015 metų žiemą. Viešbutį sudaro vienas 9-ių aukštų pastatas, kuriame yra 373 numeriai. Kompaktiškoje komplekso teritorijoje yra restoranas, 2 barai, 2 baseinai, terasa, skirta deginimuisi, bevielis internetas visoje teritorijoje, treniruoklių salė, pramoginiai renginiai nemokamai (dieniniai pramoginiai renginiai prie baseino ir DJ‘ų pasirodymai, nuo birželio iki rugsėjo; pramoginiai renginiai vakarais viešbučio terasoje). Rekomenduojamas mėgstantiems pramogas bei naktinį gyvenimą.

 • Paplūdimys

  Magalufo paplūdimys (Maljorka) yra didelis smėlėtas rajonas, kuris, pasitelkiant gražią paplūdimio promenadą, yra integruotas į miesto kraštovaizdį. Tai plati smėlėta teritorija, daugiau nei 1 km ilgio, su nuostabiu įėjimu į jūrą, nuo kurios centre galima pamatyti mažą „Sa Porrassa“ salą. Magalufas yra vienas iš pilniausių Maljorkos paplūdimių, nes be pagrindinių paslaugų (gelbėtojų, takų, dušų, skėčių nuo saulės ir gultų ir kt.), jame taip pat yra daugybė vandens sporto šakų, gastronomijos, paplūdimio klubų, dienos ir kitų paslaugų, naktinis laisvalaikis, turistų apgyvendinimas ir kt. Šis paplūdimys yra vienas mėgstamiausių jaunų žmonių, tiek vietinių, tiek turistų, dėl plataus spektro sporto, laisvalaikio ir gastronomijos rajone.

 • Magalufas ir Palmanova

  Maljorka1

  Į vakarus nuo salos sostinės Palmos driekiasi Magalufo ir Palmanovos kurortai, dar dažnai vadinami angliškaisiais, nes juos itin pamėgę britų poilsiautojai. Palmanovos kurortas didžiuojasi savo nuostabiais baltutėlio smėlio paplūdimiais ir skaidriu vandeniu. Kurortas ramesnis, o norintiems pramogų, jos visai čia pat – Magalufe.

  Palmanovos paplūdimiai labai erdvūs – iki 60 metrų pločio, juose gausu įvairiausių aktyvaus ir pasyvaus poilsio galimybių: barų, restoranų, vandens sporto centrų, automobilių, dviračių nuomos punktų ir pan. Palmanova įsikūrusi vos 14 kilometrų nuo salos sostinės Palmos. Šiuos miestus jungia reguliariai kursuojantis transportas, taigi vos per pusvalandį galima nuvykti iki sostinės centro.

  Greta esantis Magalufo kurortas – vienas iš seniausių kurortų visoje saloje. Magalufe įsikūrę pagrindiniai jaunimo mėgstami naktiniai klubai, diskotekos ir barai. Į juos atvyksta poilsiautojai ir iš kitų salos kurortų. Čia nuolat verda naktinis gyvenimas, todėl kurortas jau senokai pramintas Maljorkos pramogų sostine. Viešbučiai, esantys pačiame Magalufo centre, orientuoti į linksmybes mėgstančius poilsiautojus. Šeimoms su vaikais čia per daug triukšmo. Magalufo paplūdimys tęsiasi beveik kilometrą ir yra 35 metrų pločio. Tiesiai priešais paplūdimį, apie 1000 metrų atstumu nuo kranto, yra nedidelė ištįsusi salelė La Porasa, kuri yra tikra šios zonos įžymybė ir įamžinta beveik visuose atvirukuose.

  Šiuo metu Palmanovos ir Magalufo kurortai yra virtę viena turistine zona. Čia galima aplankyti du didžiulius vandens parkus, nuostabų delfinariumą, kartingą ir, žinoma, daugybę diskotekų, naktinių klubų, parduotuvių ir prekybos centrų, barų bei restoranų

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Drakono urvai“ ir Maljorkos perlai. Kelias iki Arta urvų, esančių rytinėje salos dalyje, vingiuos per visą centrinę salos dalį su nuostabiais peizažais, malūnais, senais kaimeliais. Užsuksime į Manacor miestą, garsėjantį čia gaminamais dirbtiniais perlais, o pasiekę Arta urvus nersime į žemės gelmes, kur lauks stalagmitų ir stalaktitų peizažai ir labirintai. Netoliese yra vienas gražiausių Maljorkoje paplūdimių – Canyamel, tad į kelionę būtinai pasiimkite maudymosi reikmenis, nes čia praleisime šiek tiek nuostabaus laiko.

  Formentoro iškyšulys ir senovinis turgus. Geriausias būdas pažinti tikrąją Ispaniją – pasivaikščioti po tikrą kaimo turgų, kuriame parduodamas vynas, alyvuogės, sūriai, duona, dešros ir kumpiai, taip pat naminiai gyvūnai. Tad kviečiame Jus į populiarų Maljorkos turgų Sineu miestelyje. Toliau trauksime link Formentoro švyturio, stovinčio pačiame šiauriausiame salos taške. Nuo jo atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į visą Pollensa įlanką. Jei oras bus vaiskus, pamatysite netoliese esančią Menorkos salą. Pasiplaukiojimas kateriu, dar labiau sustiprins šios vietos žavesį.

  Apžvalginė ekskursija po Maljorką. Tai pati populiariausia mūsų ekskursija Maljorkos saloje. Vyksite į Inkos miestelį, salos odininkų susibūrimo vietą. Tada Jūsų lauks įspūdingi kalnų keliukai ir taip vadinamas „kaklaraiščio mazgo“ kelias. Nuvyksite ir į Luc vienuolyną – dvasinį salos centrą. O pabaigai Jūsų laukia pasiplaukiojimas kateriu iki gražuolio Soller uosto.

  La Granja ir Valdemosa. Nuo Romos valdymo laikų išlikęs La Granja dvaras įsikūręs netoli Esporlės miestelio. Kai Chaimė I užkariavo Maljorką, sala buvo padalinta į keturias dalis. Viena iš jų priklausė grafui, kuris ir įsikūrė šiame dvare. 1239 m. grafas La Granja dvarą perdavė vienuoliams cistersams, kurie čia įkūrė savo vienuolyną, veikusį net 200 metų. Dabar čia veikia etnografinis muziejus, kuriame išsamiau susipažinsite su maljorkiečių gyvenimu. Smagiai pasivaikščioję po dvaro sodus su tvenkiniais ir fontanais, paragausite vietinių užkandžių bei vyno ir išvysite tradicinius salos šokius. Valdemosa įsikūrusi vos 17 km nuo salos sostinės. Nedidelę spalvingą kalnų gyvenvietę išgarsino 1938 m. kartūzų vienuolyne apsistoję du garsūs Europos menininkai Žorž Sand ir Frederikas Šopenas. Kartūzų vienuolynas, įkurtas 1399 m. karališkuose rūmuose – pagrindinis miesto akcentas. Valdemosos vienuolyno sienose atsispindi asketiškos tylos garbintojų kartūzų, čia gyvenusių iki  1835 m., vertybės.  Dabar tarp vienuolyno sienų įrengtas muziejus, kuriame eksponuojamas surinktas istorinis ir meninis kartūzų palikimas, leidžiantis išsamiau pažinti vienuolių gyvenimą. Šalia vienuolyno stūkso neoklasicistinio stiliaus bažnyčia, nuo kurios driekiasi dengta galerija – vienas seniausių vienuolyno statinių, vedančių į kartuziečių vaistinę.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės